Урочисте відкриття та проведення щорічного змагання Operators Club

22 Мая 2019

На ВДНГ «Експоцентр України» відбулося змагання операторів важкої дорожньо-будівельної техніки. Організатор заходу – всесвітньо відомий виробник техніки компанія Volvo Construction Equipment, а також офіційний дилер Volvo CE в Україні ТОВ  «ЕТС». Змагання операторів уже більше 20 років проходять в Європі, в Україні відбулося втретє.

На заході були присутні офіційні представники представники компанії Volvo CE, керівництво офіційного дилера Volvo CE в Україні ТОВ «ЕТС», а також представник Міністерства освіти Катерина Борисівна Мірошниченко, начальник відділу змісту освіти та організації освітнього процесу й декілька професійно-технічних закладів в рамках програми роботи з молоддю.

Захід Operators Club включав як основну професійну частину змагань операторів — виконання завдань на дорожньо-будівельній техніці під наглядом інструкторів та арбітрів, визначення призерів і нагородження найкращих, так і розважально-пізнавальну частину для широкої публіки — яскраве шоу на відкритті, конкурси й вікторини для всіх відвідувачів, а також анімацію та ігри для наймолодших.

Загалом у змаганнях брали участь 47 операторів, після проходження 1-го етапу було відібрано 10 найкращих, а за результатами двох етапів визначено переможців:

  • 1-ше місце — Гуров Олександр
  • 2-ге місце — Літвінов Володимир
  • 3-тє місце — Тетерук Олександр.

У загальноєвропейському фіналі змагань, що відбудеться у Швеції, Україну представлятимуть наші переможці — Олександр Гуров та Володимир Літвінов.

Читайте последние новости и все о ситуации в Украине и мире на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

Под Киевом состоится фестиваль воздушных шаров...

Воздухоплавательный сезон в Украине откроют два фестиваля аэростатов: в Киеве на ВДНГ...

В киевском ВДНХ создадут современный спортивный...

В киевском ВДНХ (Национальный комплекс «Экспоцентр Украины») создадут...

Эксперт: создание музея советских памятников...

«Музей пропаганды» позволит демонтировать оставшиеся советские памятники

В Киеве придумали, как спасти экс-ВДНХ УССР

На ее месте откроют музей советской пропаганды

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка