Лондонське метро повністю перейде на відновлювану енергію

21 Июля 2020

Вся Лондонська мережа метро Tube може живитись відновлюваною електроенергією, безпосередньо придбаною у вітрових та сонячних електростанцій протягом наступного десятиліття. Такі плани оприлюднив мер міста Садік Хан, пише Business Green.

Транспортна компанія Лондона (Transport for London) – один з найбільших споживачів електроенергії у Великобританії. Щорічно вона потребує 1,6 ТВт електроенергії, що еквівалентно понад 437 000 середніх будинків або приблизно 12 відсотків усіх домогосподарств столиці.

Мерія заявила, що перехід метро на відновлювану енергію має відбутися до 2030 року. Використовуючи поетапний підхід, компанія TfL заявила, що до весни 2022 р. планує розглянути можливість придбання до 10% необхідної електрики з ВДЕ.

Загалом, на державні органи та служби Великого Лондона припадає 143 ГВт-год щорічної потреби в електроенергії. Міська влада також розглядає можливості задоволення попиту на електроенергію з ВДЕ, включаючи місцеві органи влади, школи та центри дозвілля. Загалом ці організації разом споживають близько 3ТВт-год електроенергії щорічно.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка