АМКУ подловил «Киевстар» на обмане абонентов

15 Декабря 2017 0

Офис компании

Антимонопольный комитет Украины наложил штраф более 21 млн грн на нацонального оператора мобильной связи «Киевстар» за недобросовестную конкуренцию. По мнению комитета, информация компании «вводит в заблуждение» потребителей ее услуг. Об этом на своей странице в Фейсбуке сообщил глава АМКУ Юрий Терентьев.

«Оператор в своей коммуникации об условиях тарификации использовал три типа утверждений, в двух из которых отмечалось, что тарификация «посекундная». По факту это утверждение ложное — стоимость полной минуты разговора списывалась в первую секунду разговора», — объяснил Терентьев.

По его словам, компания должна заплатить 21 307 597 грн штрафа.

«Киевстар» — не единственный мобильный оператор, попавший в поле зрения АМКУ. В сентябре, как добавил Терентьев, за то же самое ошрафовали ООО «Лайфсел».Напомним, ранее премьер Владимир Гройсман раскритиковал работу АМКУ.

Обновлено. В компании «Киевстар» прокомментировали «2000» новость о штрафе АМКУ. «Київстар повідомляє, що претензії АМКУ не стосуються тарифікації голосових викликів, а виключно того, як компанія інформувала про це абонентів. Київстар доносить до абонентів інформацію про спосіб тарифікації викликів через усі канали комунікацій, у тому числі – на офіційному сайті компанії, в рекламних матеріалах, у доступній та зрозумілій формі та у визначений законом спосіб.

Відповідно до Закону про телекомунікації кожен телеком оператор самостійно встановлює тарифи і спосіб тарифікації тривалості надання послуги. Закон вимагає, щоб для обчислення вартості послуг застосовувалась тарифна одиниця (одиниця обсягу послуги) – секунда, хвилина, обсяг даних, кількість повідомлень, тощо. Київстар повністю дотримується цих законодавчих вимог.

Тарифікація голосових викликів у мережі Київстар повністю відповідає вимогам Закону України «Про телекомунікації» і «Правилам надання та отримання телекомунікаційних послуг». Зазначимо, що усі оператори мобільного зв’язку України застосовують один й той самий принцип тарифікації. 

Київстар завжди діє в інтересах абонентів й у рамках чинного законодавства України. З огляду на це, усвідомлюючи занепокоєння АМКУ щодо можливої недосконалості певних формулювань у комунікації з абонентами, компанія завчасно вжила відповідних заходів для того, щоб зробити таку комунікацію більш зрозумілою. При цьому, питання щодо можливого оскарження Київстаром рішення АМКУ про накладення штрафу наразі розглядається».

загрузка...
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка