Легалізація ринку віртуальних активів — необхідна складова інтеграції України в міжнародний фінансовий простір

11 Июля 2021

Міністерство цифрової трансформації долучилось до спільної зустрічі розробників тренінгу «Ризик-орієнтований підхід до операцій з віртуальними активами та діяльності провайдерів послуг з віртуальними активами», яка відбулась 9 липня в Регіональному офісі UNODC. Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Глобальна Програма ООН з протидії відмиванню коштів (UNODC) проводить в усіх країнах світу освітні заходи оцінки і управління ризиками використання віртуальних активів в легалізаційних операціях. Такий освітній захід заплановано провести в Україні як для приватного сектору, так і для державних регуляторів з метою набуття практичних знань та навичок побудови і впровадження ризик-орієнтованого підходу до операцій з віртуальними активами.

Рішення UNODC щодо проведення тренінгу зумовлено підтримкою України в її прагненні щодо врегулювання сфери віртуальних активів з метою подальшої інтеграції до міжнародного фінансового простору.

«Інтеграція України в європейський фінансовий простір – це багаторівневий, динамічний і тривалий процес. Зокрема, цьому процесу сприятиме й створення правового поля для роботи з віртуальними активами всередині нашої країни відповідно до глобальних тенденцій регулювання ринку віртуальних активів», — наголосила заступник директора-начальника відділу розвитку та фінансового моніторингу ринку віртуальних активів Департаменту цифрової економіки Юлія Пархоменко.

Учасникам навчального тренінгу буде надано основи ризик-орієнтованого підходу щодо протидії відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом та фінансуванню тероризму на ринку віртуальних активів, оновлені міжнародні стандарти міжнародної групи з протидії відмиванню грошей (FATF), принципи оподаткування операцій з криптоактивами, які застосовуються в різних країнах світу, насамперед у розвинутих економіках.

Зустріч відбулася за участю представників Національного банку України, Міністерства фінансів України, Державної служби фінансового моніторингу України, Асоціації українських банків, та ДННУ «Академія фінансового управління».

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Михайло Федоров: Готуємо Україну до запуску 5G

Перший крок зроблено: Уряд затвердив План розвитку 5G, який розробили Мінцифра разом з...

Сегодня планируют запуск космического корабля Boeing:...

Сегодня будет повторная попытка испытательного полета к Международной космической...

Безос предложил переместить вредную промышленность в...

Самый богатый человек мира Джефф Безос, который недавно совершил полет в космос,...

За руководством ряда стран следили с помощью...

С помощью шпионской программы Pegasus отслеживались телефоны трех президентов, десяти...

Безос благополучно слетал в космос

Пассажирская капсула с миллиардером Джеффом Безосом и еще тремя пассажирами...

Безос отправляется в космос: где посмотреть

Компания, принадлежащая самому богатому человеку мира Джеффу Безосу, Blue Origin планирует...

К Земле приближается астероид размером с Биг-Бен

К Земле приближается крупный астероид 2008 GO20. Он пролетит мимо нашей планеты в субботу,...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка