РобоклубІФ. 120 днів після запуску проекту

03 Августа 2016 5

Ось і промайнуло півроку, відведені для реалізації проекту РобоклубІФ на Cпільнокошті. Всі знають, що наш проект соціальний і в його рамках діти з сімей із різними статками отримують можливість ознайомитися з робототехнікою та візуальним програмуванням на базі наборів Lego WeDo і Mindstorms з серії Education, яких ми закупили п’ять і чотири відповідно за ті гроші, що були зібрані в рамках краундфандингової кампанії. Також ми купили два зарядних пристрої для Lego Mindstorms

Шукаючи можливості для розширення матеріальної бази Робоклубу, ми подавали кілька грантових заявок, і одна з них пройшла в рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців від Агенства ООН у справах біженців, що впроваджується ГО "КримSOS". Це дозволило нам закупити ще один набір Lego Mindstorms та зарядні пристрої для всіх наборів цього типу. Також частково за свої власні кошти і частково за рахунок гранту ми виготовили паперові навчальні посібники для молодших і старших груп, що дозволяє проводити заняття при нестачі комп’ютерної техніки. Також для нас став приємною несподіванкою подарунок від одного з працівників Infopulse Ukraine, який до дня запуску Робоклубу подарував нам нетбук та планшет. Ці девайси зараз активно використовуються нашими маленькими робототехніками за призначенням.

Але матеріальна база не може існувати самостійно, як і будь-яка ідея без конкрентих дій ніколи не дасть результату. А ідея створення Робоклубу для дітей Івано-Франківська знайшла відгук в серцях небайдужих фахових людей, які хочуть ділитися своїми знаннями з дітьми і вчитися разом з ними. Завдяки таким хлопцям та дівчатам команда проекту зараз налічує 9 волонтерів, серед яких один механік, два інженери, два програмісти, два системотехніки, дизайнер і навіть ветеринар.

З 3 квітня, тобто з того дня, коли ми презентували проект, можливістю навчатися в Робоклубі змогли скористатися 142 дитини (72 — віком від 5,5 до 8 років, 70 — віком від 9 до 14 років). Молодші займаються, як і планувалося, в Центральній міській дитячій бібліотеці м. Івано-Франківськ, а от старші, завдяки ініціативі та підтримці хлопців з "Comport-Івано-Франківський Hackerspase” — в затишному і просторому приміщенні серед інструментів, плат і 3D-принтерів.

РобоклубІФ став офіційним партнером міжнародної освітньої ініціативи CodeClub, в рамках співробітництва з якою ще 30 дітей віком 6–9 років отримали можливість розпочати навчання візуальному програмуванню Scratch. Заняття проходять в Регіональному тренінговому центрі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Останній місяць команда Робоклубу активно працює над повноцінною навчальною програмою, в якій будуть використані кращі доробки педагогічних методик для навчання дітей робототехніці, програмуванню і ЗD-дизайну з використанням навчальних наборів LEGO, напрацювань CodeClub’у, можливостей платформ Arduino та Raspberry Pi, а також 3D-принтінгу.

Ми впевнені, що дитина, яка захоче оволодіти всіма наведеними методиками та інструментами, зможе перетворити в життя будь-яку свою ідею, що буде пов’язана з конструюванням та програмуванням, залучивши в команду однодумців.

Командний дух і впевненість у небайдужості людей поруч — головні цінності, які у нас сформувалися під час реалізації проекту. Дякуємо всім, хто долучився! Не зупиняйтеся! В світі ще дуже багато цікавих та корисних проектів, які зможуть реалізуватися з вашою допомогою!

Більше інформації та фотографії на нашій сторінці в Facebook.

РобоКлубІФ — це освітня ініціатива, яка знайомить дітей з робототехнікою та програмуванням. 


Загрузка...

В Нидерландах впервые в мире открыли мост,...

Мост предназначен для велосипедистов, однако способен выдержать вес 40 грузовиков

Янтарную комнату в очередной раз нашли

Речь о предполагаемом местонахождении в пещере в Германии

Антарктида оказалась таинственно продырявленной

Тоннель? Полынья? Дыра — размером с американский штат

NASA не может запускать ракеты в дальний космос из-за...

Запасы плутония-238 — основного источника электроэнергии в космических миссиях NASA...

Житомир намерен стать первым в Европе городом с...

На энергосберегающее освещение пошли средства Госфонда регионального развития

Сегодня ночью можно будет увидеть метеорный дождь

В 2011 г. во время прохождения метеорного потока Драконид в небе удавалось наблюдать по...

Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Маркетгид
Загрузка...
Авторские колонки

Блоги

Ошибка