Amarok та Transporter на захисті кордону України

23 Июня 2015 0

В багатьох країнах світу все більше органів державної влади довіряють керування своїми автопарками представництвам «Порше Холдингу» і автомобільним брендам, які вони представляють.

Запорука успіху цієї тенденції базується на високоякісному продукті концерну Volkswagen, на першокласному сервісі та сильній команді професіоналів зі сторони компаній представництв «Порше Холдінгу».

Наприкінці 2014 року «Порше Угорщина» уклала угоду з поліцією і пересадила офіцерів на 1005 новеньких автомобілів Volkswagen, Skoda, SEAT від «Volkswagen Комерційні Автомобілі».

У березні поточного року «Порше Словаччина» поповнила автопарк Міністерства внутрішніх справ своєї країни 13 автомобілями Volkswagen Tiguan, а «Порше Албанія» передала 47 транспортних засобів концерну Volkswagen державним структурам Албанії.

Приймаючи до уваги високу довіру Європейського Союзу до автомобілів Volkswagen та до «Порше Холдингу», супровід замовлення та поставки автомобілів Державній прикордонній службі України довірили компанії «Порше Україна», яка є генеральним імпортером Volkswagen, Audi та SEAT.

Європейський Союз передав Державній прикордонній службі України технічні засоби охорони кордону і 142 автомобіля Volkswagen Amarok та 51 мікроавтобус Volkswagen Т5.

Виконавчий директор ТОВ «Порше Україна» Давід Лішка прокоментував цю визначну подію: «Компанія «Порше Україна» керується принципом соціальної відповідальності бізнесу перед споживачами та суспільством. Ми раді, що саме «Volkswagen Комерційні Автомобілі» було обрано для цієї важливої та визначної місії, а саме — для охорони та патрулювання кордону України. Однією з основних наших задач завжди було концентруватися на вимогах до автомобілів та забезпечити потреби кожного окремого клієнта, і, звичайно, цей контракт не став для нас виключенням».


Загрузка...
Загрузка...

Украинский Delfast установил мировой рекорд для...

«Ни один электробайк в мире столько не проезжает, как наш Delfast bikes, и мы это...

Мессенджер Telegram украинизировался

Помимо расширения списка рабочих языков, обновление принесло функцию Live Locations и новый...

Forbеs назвал лучших работодателей мира

Критериями оценки служили имидж, условия работы и многопрофильность компаний

Intel покидает Украину

По данным Единого реестра юридических лиц, «Интел Украина» не находится в стадии...

Samsung заработает на продажах Apple больше, чем на Galaxy S8

Доля прибыли корейской компании от продаж iPhone Х может достичь 14,3 млрд долл.

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Маркетгид
Загрузка...
Авторские колонки

Блоги

Ошибка