Конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом: Санофі запрошує до участі

14 Марта 2016 0

«Санофі в Україні», провідна компанія у сфері охорони здоров’я, та Асоціація дитячих ендокринологів оголошують старт 7-го Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом.

Цей проект було започатковано  для того, щоб надати маленьким пацієнтам та їхнім сім’ям підтримку та допомогти навчитися успішно контролювати хворобу і жити повноцінним життям, сповненим творчості. Вперше конкурс організували в 2010 р. в рамках довгострокової програми компанії «Санофі» «Діабет. Допоможемо разом», спрямованої на покращення якості життя дітей із цим захворюванням. За попередні 6 років на конкурс  було надіслано понад 3000 малюнків.

Цього року прийом робіт триватиме з 10 березня до 15 квітня. Теми доробків об’єднано у шість категорій, що відповідають дитячим інтересам: «Моя сім’я», «Мої друзі», «Моє майбутнє», «Мій край», «Мої фантазії», «Мої улюбленці». Для того щоб взяти участь у конкурсі, дитячий малюнок разом з анкетою необхідно передати лікареві-ендокринологу.

Роботи усіх учасників будуть розміщені на сторінці конкурсу у соціальній мережі Фейсбук, де всі охочі зможуть їх переглянути. Члени журі оцінять малюнки та оберуть 12 переможців у двох вікових категоріях: до 7 років та від 8 до 17 років. Ще один переможець буде визначений за результатами голосування у групі в Фейсбуці. Автори найкращих робіт матимуть змогу пройти курс оздоровлення та реабілітації в спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород за сприяння Асоціації дитячих ендокринологів.

Гієм Граньє, директор компанії та генеральний менеджер підрозділу Rx Санофі в Україні: «Розуміючи, що потреби пацієнтів не обмежуються ефективним лікуванням, Санофі, як соціально відповідальна компанія, сьомий рік поспіль виступає партнером Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом. Наша спільна з Асоціацією дитячих ендокринологів ініціатива спрямована на підтримку дітей з діабетом та створення сприятливого середовища для розвитку їхніх талантів, привнесення яскравих барв у їхнє життя, незважаючи на захворювання. Мистецтво і творчість допомагають налаштувати маленьких пацієнтів на оптимізм. Діти з цукровим діабетом потребують цього найбільше, адже щодня вони стикаються з викликами хвороби. Маленьким пацієнтам також необхідна підтримка суспільства, аби відчувати впевненість в сьогоднішньому дні та в майбутньому».

Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів: «Сьогодні проблема діабету серед дітей є дуже актуальною — понад 7000 маленьких пацієнтів живуть з цією хворобою. Надзвичайно важливо надавати дітям та їхнім родинам не лише медичну допомогу, але й соціальну, психологічну підтримку, яка допомагає їм краще адаптуватись до життя з діабетом у суспільстві. Ми раді, що у нас є такий довготривалий проект та такий надійний партнер як «Санофі» — разом ми змінюємо життя пацієнтів на краще». 

Про «Санофі»

«Санофі», глобальний лідер у сфері охорони здоров'я, відкриває, розробляє і постачає терапевтичні рішення, орієнтовані на потреби пацієнтів. «Санофі» спеціалізується на рішеннях для діабету, вакцинах для людей, інноваційних препаратах, турботі про здоров'я споживачів, ринках, що розвиваються, ветеринарії і Джензаймі. «Санофі» зареєстрована на фондових біржах в Парижі (EURONEXT: SAN) та в Нью-Йорку (NYSE: SNY).

Про Асоціацію дитячих ендокринологів України

Асоціація дитячих ендокринологів — це неурядова організація, заснована у 2005 р., яку очолює Наталія Зелінська — кандидат медичних наук, головний дитячий ендокринолог Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я.

Про Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом

З 2010 р. «Санофі в Україні» та Асоціація дитячих ендокринологів проводять Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом в рамках довгострокової програми компанії «Санофі» «Діабет. Допоможемо разом». Протягом шести років організатори отримали більше 3000 малюнків у шести категоріях від дітей молодше 17 років з різних регіонів України. 12 переможців обираються членами журі, ще один — учасниками групи в соцмережі Фейсбук. 


Загрузка...

Борис Колесников вручил награды лучшим в «Морском...

Авторы тридцати лучших проектов посетят Международную выставку судостроительной...

Председателя НКРЭКУ не допустили к участию в...

Есть вопрос о наличии 5-летнего стажа в сфере энергетики, как того требует закон

ГБР испытывает сложности с заполнением конкурсных...

Труба: некоторые руководители госорганов «ставят палки в колеса»

Брат скандального пранкера Вольнова задержан за...

Кувиков отрицает вину и считает, что его задержали из-за дезинформации,...

Загрузка...

Дождались: операторы lifecell и Vodafone запустили 4G

Президент Украины Петр Порошенко поздравил украинцев с внедрением связи нового...

Boeing атакован вирусом

Вирусное ПО не причинило существенного вреда системе и было удалено

Google инвестирует 300 млн долларов в борьбу с фейками

Google планирует значительно улучшить доступ к новостям, в частности, путем быстрых...

SPA-уход за вещами: Electrolux создал новую коллекцию...

Благодаря уникальным технологиям, которые реализованы в моделях, машинам можно...

Coca-Cola впервые в своей истории выпустит алкогольный...

5% алкогольный напиток с фруктовым вкусом от Coca-Cola появится на рынке Японии

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка