Укрпошта: кращий результат за останні 15 років

25 Февраля 2016 4.5

Укрпошта першою серед особливо важливих для економіки  підприємств відзвітувала за 2015 рік. Підприємство за підсумками 2015 року продемонструвало кращий результат за останні 15 років. Про це  в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук заявив на прес-конференції. 

За 2015 рік Укрпошта отримала прибуток у розмірі понад 53 млн грн. Загальна сума доходів підприємства за 2015 рік становить 4 380,2 млн грн, що більше плану на 355 млн грн та більше ніж у 2014 р. на 438 млн грн.

Збільшити доходи Укрпошті вдалося зокрема завдяки зростанню обсягів від пересилання посилок  (на 56 млн грн.) внаслідок розширення співпраці з міжнародними компаніями (Китай, Естонія, Казахстан) та підвищенню тарифів (+ 20 млн грн). На  82 млн грн зросли доходи від сплати різних видів платежів. Від надання інших послуг доходи зросли більш ніж на 300 млн грн. Також значне зростання доходів відбулося за рахунок впровадження нових конкурентних послуг.

На сьогодні підприємство не має заборгованості з відрахування до Державного бюджету та державних цільових фондів. За 2015 рік сплачено податків, зборів, обов'язкових платежів на суму 1223,9 млн грн, що на 60,7 млн грн більше плану і на 27,7 млн грн більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Крім того, Укрпошта не має заборгованості з виплати заробітної плати.

За словами в.о. генерального директора Укрпошти Ігоря Ткачука, 2015 рік виявився непростим та водночас дуже продуктивним.

«Підприємство впровадило низку нових сервісів та продуктів. За минулий рік було відкрито 32 нових відділення. Ремонтні роботи проведено в 374 об’єктах поштового зв`язку (2014 р. – 207 об’єктів). Загалом з 12 тис. об’єктів близько 2000 об’єктів потребують ремонтних робіт, орієнтовна вартість яких становить 1 млрд 200 млн грн. Крім того, в 2015 році вперше запроваджено цілодобовий або подовжений режим роботи (після 19.00) у 45 відділеннях в обласних центрах. Також вперше запрацювали без обідньої перерви 1007 міських відділень Укрпошти, – відзначає Ігор Ткачук. –  Разом з тим були визначені пріоритетні завдання на 2016 рік, які вже успішно реалізуються. Серед нововведень, які Укрпошта встигла впровадити з початку 2016 року є запуск з 1 лютого послуги з доставки великовагових відправлень масою від 30 до 400 кг».

З 2015 року українці отримали можливість швидкого пересилання відправлень «Прискорена пошта» між обласними центрами України. Пересилання відправлень здійснюється за 1-2 дні. Ще однією новинкою стала можливість замовлення та доставки поштою товарів побутової техніки та електроніки з ТМ «Ельдорадо». З початку запуску послуги нею скористалося більше 11 тис. клієнтів. Для поціновувачів філателістичної продукції у 2015 році Укрпошта випустила 95 тематичних сюжетів поштових марок загальним тиражем  283,5 млн прим. (на 65 млн марок більше ніж у 2014).

Упродовж усього 2015 року в Укрпошті розробили та реалізують три програми направлені на протидію корупції, підвищення енергозбереження та рівня безпеки працівників Укрпошти. Антикорупційна програма дозволила запровадити систему посиленого моніторингу діяльності філіалів,  удосконалити організаційну структури Укрпошти. Тим самим, було зекономлено значну кількість коштів, що підуть на розвиток підприємства.

Про УДППЗ «Укрпошта»

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв’язку України. На сьогодні Укрпошта надає понад 50 видів послуг в майже 12 тис. відділеннях по всій Україні. Штат компанії налічує 76 тис. працівників, з них понад 33 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв’язку.


Загрузка...

А не послать ли что-нибудь в Европу?

Снижены тарифы «Укрпочты» на посылки в 9 европейских стран

«Укрпочта»: будем закупать газ для собственных нужд

Лицензия компании необходима для приобретения газа и его закачки в подземные...

Письма, посылки и газ: Укрпочта планирует заняться...

В четверг 7 сентября НКРЭКУ рассмотрит вопрос о предоставлении «Укрпочте»...

Хакеры второй день атакуют серверы «Укрпочты»

Сайт и сервисы «Укрпочты» работают с перебоями или медленно

Чи потрібен «Укрпошті» власний банк?

Питання виходу «Укрпошти» на фінансовий ринок України обговорюється не перший...

«Укрпочта» снижает тарифы

 Устанавливается единая цена для всех отправлений "Укрпочта Стандарт" — 6 грн,...

Загрузка...

Украинский Delfast установил мировой рекорд для...

«Ни один электробайк в мире столько не проезжает, как наш Delfast bikes, и мы это...

Мессенджер Telegram украинизировался

Помимо расширения списка рабочих языков, обновление принесло функцию Live Locations и новый...

Forbеs назвал лучших работодателей мира

Критериями оценки служили имидж, условия работы и многопрофильность компаний

Intel покидает Украину

По данным Единого реестра юридических лиц, «Интел Украина» не находится в стадии...

Samsung заработает на продажах Apple больше, чем на Galaxy S8

Доля прибыли корейской компании от продаж iPhone Х может достичь 14,3 млрд долл.

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Маркетгид
Загрузка...
Авторские колонки

Блоги

Ошибка