В Києві на «Площі зірок» відкрили відразу чотири зірки спорту

28 Августа 2020

27 серпня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з'явилися чотири особливі зірки спорту.

Перша «запалала»  на честь Наталії Добринської – української легкоатлетки та олімпійської чемпіонки, володарки світового рекорду з п'ятиборства. Друга – на честь української каратистки, багаторазової чемпіонки та призерки чемпіонату Європи – Анжеліки Терлюги, третя для Ганни Різатдінової – української художньої гімнастки, багаторазової призерки чемпіонатів світу та Європи, та четвертої «зірки» - українського легкоатлета, дворазового чемпіону літніх Паралімпійських ігор 2016 року - Ігора Цвєтова.

Зірки спорту з'явилися завдяки кільком етапам. Перший - рекомендації експертної комісії, серед складу якої представники Gulliver, ГО Спільна перемога, Міністерство молоді та спорту, управління туризму та промоцій КМДА. Другий – наявність саме  у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність в медіа просторі і в рейтингах популярності. Також, раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ, і, спираючись на результати, комісія складає фінальний список зірок.

Як відзначила на відкритті Анжеліка Терлюга: «Я вдячна за таку підтримку та таке визнання. Для нас, спортсменів, дуже важливе схвалення нашої щоденної та щогодинної праці». Ганна Різатдінова підкреслила, що їй також дуже приємно, що її ім'я буде закарбоване поруч з такими іменами  як Альбіна та Ірина Дерюгіни, Олександра Тимошенко. «Це великі спортсмени, мої вчителі. Для мене це велика відповідальність. Наразі я щодня наполегливо працюю, щоб зробити свій внесок у розвиток спорту нашої країни», – сказала спортсменка.

До відкриття зірок спорту на «Площі зірок» долучилася і компанія Моршинська, яка кілька років уже підтримує українських спортсменів. Герой їх нової кампанії «Моршинська спорт» дворазовий чемпіон Паралімпійських ігор з легкої атлетики Ігор Цвєтов прокоментував закладення своєї зірки так: «Я неймовірно радий, що маю за честь отримати свою власну спортивну зірку на «Площі зірок» наряду з найвидатнішими спортсменами країни. Дякую бренду "Моршинська" та всій моїй Паралімпійській родині. Я хочу своїм прикладом мотивувати нашу молодь прагнути і досягати успіху, берегти і примножувати своє здоров'я».

Тетяна Атаджанова, PR Директор ТРЦ Gulliver, як представник головного ініціатора соціального проекту «Площа зірок» відзначила: «Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок»  має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху».

27 серпня закладено 46, 47, 48 та 49 зірку на «Площі зірок» і це 26, 27, 28 та 29 зірки на частині «Спорт».

«Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні, а саме: Володимиром Горянським, Адою Роговцевою, групою СКАЙ і ТНМК, Ніною Матвієнко, зіркою пам'яті Богданом Ступкою і Марією Примаченко, Віктором Постолом, Ольгою Лящук, Олександром Абраменко, Ольгою Харлан, Дар'єю Білодід, Олегом Блохіним, Оленою Підгрушна, зіркою пам'яті Валерієм Лобановським, Риммою Зюбіною, Ахтемом Сейтаблаєвим, MONATIK, «Друга ріка», Кузьма Скрябін. «Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Яна Барінова: У Києві відкрили фотовиставку Photo Kyiv 2021,...

Із 12 до 25 серпня у столиці триватиме п’ятий щорічний фотографічний ярмарок Photo Kyiv 2021....

Кілька історичних будинків Києва отримали охоронний...

Департамент охорони культурної спадщини КМДА вніс до переліку об’єктів культурної...

На «Площі зірок» відкрили три видатні зірки спорту

14 липня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації...

У Києві вдень очікується гроза – Укргідрометцентр

У столиці вдень 26 червня очікується гроза (І рівень небезпечності, жовтий). Про це...

До кінця доби 30 травня у столиці очікується гроза –...

У найближчу годину з утриманням до кінця доби 30 травня у столиці очікується гроза (І...

У Києві стартував соціальний спортивно-масовий захід...

У парку «Відрадний» стартував соціальний спортивно-масовий захід «Сніданок з...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка