Державна екологічна інспекція України приєдналась до міжнародного проєкту WWF під назвою «SWiPE» (Ефективне розслідування злочинів проти дикої природи у Європі). Будуть обмінюватись досвідом боротьби зі злочинами проти дикої природи. Про участь у ініціативі повідомляється на офіційному сайті Державної екологічної інспекції.
«Держекоінспекція приєдналась до міжнародного проєкту «SWiPE» (Ефективне розслідування злочинів проти дикої природи у Європі), який реалізовується WWF (Всесвітній фонд дикої природи). Ця ініціатива націлена на боротьбу з браконьєрством, тіньовою торгівлею, незаконним виловом та вбивством рідкісних видів тварин.
В проєкті будуть брати участь 11 держав: Румунія, Сербія, Словаччина, Угорщина, Польща, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Іспанія, Італія та, звісно, Україна», - проінформував голова ДЕІ Андрій Мальований.
В рамках проєкту учасники, зокрема, створять інформаційний портал, на якому публікуватимуть найбільш резонансні кейси, що допоможе обміну досвідом між країнами.
«Спільно будемо працювати над наступними завданнями:
- збором інформації і аналізом фактів злочинів проти дикої природи. Це дозволить учасникам проаналізувати, які механізми використовуються в тих чи інших країнах для оперативного виявлення порушень, та застосувати їх у себе;
- запуском інформаційного порталу, в якому будуть публікуватися кейси щодо злочинів у сфері біорізноманіття. Ресурс буде загальнодоступним, що дозволить всім охочим ознайомитись з найкращими світовими практиками запобігання злочинам проти природи;
- проведення тренінгів для органів досудового розслідування та суддів, що дозволить розкривати більше екологічних злочинів та притягувати порушників до відповідальності», - деталізував Андрій Мальований.
Він також додав, що участь Держекоінспекції у проєкті важлива для реалізації в Україні європейського досвіду екологічного контролю.
«Для Держекоінспекції в проєкті надзвичайно важлими є впровадження європейського досвіду та найкращих світових практик для того, щоб покращити ефективність контролю в частині охорони дикої природи. Проєкт «SWiPE» триватиме до серпня 2023 року і Держекоінспекція буде брати участь у всіх етапах», - додав Андрій Мальований.
Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram
Теги: дика природа, браконьєрство, європейський досвід
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Україна приєдналася до обговорення проблем злочинів проти дикої природи у світі...
Киевская область первой в Украине начала кампанию вакцинации против коронавируса...
У столичному аеропорту громадянин Азербайджану запропонував прикордоннику хабар, аби...
Прикордонники Подільського загону врятували чоловіка, який ледве не втопився в...
В Украине за минувшие сутки, 17 апреля, подтвердили 10 282 новых случаев коронавируса....
Светлая память о ней навсегда сохранится в наших сердцах.
Комментарии 0