Домик в деревне – бесплатно

18 Декабря 2019 5

В сегодняшнем обзоре региональных СМИ – материалы изданий Житомирской, Винницкой и Ровенской областей.

Босой протест

Тревожные новости поступают от наших коллег из Житомира.

«Співробітниці Житомирського телебачення протестують проти продовження скорочення працівників Суспільного мовника у регіонах і можливого закриття ранкових регіональних програм. Дівчата стали босоніж на вулиці перед входом до регіональної філії Суспільного, демонструючи, що їх хочуть змусити замовчати», -- информирует общественно-политический портал «Рупор Житомира».

«Очевидно, що на такий надзвичайний вчинок колег підштовхує тривога, яка останнім часом охопила регіони: у філіях Суспільного обговорюють можливі майбутні звільнення. При цьому, у людей бракує інформації про конкретику реформування.

Журналісти Суспільного у Житомирі занепокоєнні закриттям ранкових регіональних програм! Що ж це за реформа Суспільного мовника така, яка призводить до скорочення працівників та ефірного часу в регіонах? Працівники Житомирського телебачення вийшли на вулицю відстоювати свої ранкові регіональні програми!

Довели дівчат до того, що вони вже були змушені вийти босими ногами на мороз. Чекаємо на публічні коментарі керівництва Суспільного мовника. Босий протест -- це не розвага. Це відчай!».

Природа -- наче у раю

Помните старую-добрую рекламу, в которой говорилось о том, что «хорошо иметь домик в деревне»? Те, кто (цитируем другой классический сюжет) «имел желание, но не имел возможности» – теперь могут реализовать свою мечту, причем абсолютно бесплатно.

«В Липчанах Могилів-По­дільського району люди запрошують до себе сім’ї з дітьми. Таким чином хочуть відродити село. Охочим пропонують безкоштовні будинки та на виплату. Обіцяють допомогти з ремонтом та пошуком роботи», -- пишет автор винницкой газеты«33-й Канал» Виктория Снигур.

«Свій населений пункт ми називаємо «середняком», маємо бетонну дорогу, пошту, ФАП, бібліотеку, магазини, школу та сад, --  розповідає Ніна Расенко, завідуюча бібліотекою у Липчанах. -- Взимку дороги постійно прогортаються, тож вибратись не проблема. А природа в нас — наче у раю. З гір і високих пагорбів погляд сягає на кілька кілометрів.

Шість років тому в нас під загрозою закриття опинилась школа, адже там залишилось 26 дітей, тому ми вирішили боротись за село. Розмістили оголошення в газети, на сайти та на радіо із закликом їхати до нас жити. І так у нас з’явилось нових шістнадцять родин з дітками. Життєві обставини так склались, що вони не мали, де жити й працювати. Ми їм допомогли зробити ремонт, дали посуд, продукти. Тепер у школі 56 учнів.

Зараз у селі знову є 12 вільних хат. Одні продаємо, трішки старіші віддаємо безкоштовно. Роботи в нас вистачає. Безперечно, у місті соціальних благ більше. Але це все коштує грошей. Якщо наймаєш квартиру, то на блага мало залишається. А якщо є бажання і розум, то можна добре жити і в селі».

Для тех, кого заинтересовало предложение — контактный номер телефона: (0432) 51-52-26.

«Спочатку карета була казковою…»

Ну а завершим сегодняшний обзор немного необычным и грустным сюжетом.

«Діти з села Вербень, що у Демидівському районі на Рівненщині, до дитячого садочка їздять не на машині, не на велосипедах, а в кареті», -- читаем на сайте «Рівненські новини».

«У вісімдесятих роках минулого століття сільські майстри під керівництвом Володимира Заморочка зробили так звану кінну маршрутку – на гумових колесах, із хатинкою, у якій є лавки, стіл… Фургон мав доставляти дітей до дитячого садочка і розвозити їх по домівках. З того часу минуло вже понад чверть століття, а своєму призначенню вербенська маршрутка і досі не зраджує. Щодня їй доводиться робити по два рейси довжиною дванадцять кілометрів. Зранку, забираючи дітвору до дитсадка. В післяобідню пору, розвозячи дітей по домівках. І так – навесні і влітку, восени та взимку. Попри будь-яку погоду, дощ чи сніг.

Спочатку карета була казковою, однак з часом і вигляд змінився, й ломатися почала часто. Тому ініціатори такої незвичайної справи, просять відгукнутися тих, хто може допомогти з ремонтом транспорту».

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

загрузка...
Loading...

Загрузка...
Загрузка...

В Бердянске вводят карантин

В Бердянске (Запорожская обл.) до конца января на карантин закрыты все школы и детские...

В Борисполе пассажирам будут мерять температуру

С воскресенья, (26 января), в аэропорту "Борисполь" начнется температурный скрининг...

Спасатели проверяют школы на предмет соблюдения...

ГСЧС проверяет соблюдение пожарной безопасности в школах и детских садах

Зеленский заслушал доклад по ситуации с...

Президент Украины Владимир Зеленский заслушал доклад руководства Министерства...

Гончарук проведет заседание Совета ассоциации...

Премьер-министр Украины Алексей Гончарук проведет Шестое заседание Совета ассоциации...

Кравчук: Донбасс вернется в Украину сам

Первый президент Украины Леонид Кравчук считает, что Донбасс может вернуться под...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка