Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський підтримав відродження фронтової преси

22 Апреля 2021

Сьогодні у Командуванні Сухопутних військ відбулася презентація  вісника «Сухопутні війська». Локальні «бригадні» (фронтові) газети, що створюються у бойових військових частинах Сухопутних військ, є сучасним, унікальними та особливо важливим інформаційним продуктом для військовослужбовців.

Адже саме в них з’являються новини та інформація безпосередньо про самих військовослужбовців, про їхній військовий підрозділ. Цей чинник близькості до читача в районі бойових дій відіграє роль потужної моральної підтримки українських воїнів. Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський під час презентації інформаційного вісника наголосив, що робота журналістів в умовах російсько-української війни є надзвичайно важливою.

"Враховуючи те, що майже 80 відсотків бойого складу військових частин, які виконують бойові завдання в районі проведення операції ООС належать до Сухопутних військ, то інформаційно-комунікаційна складова в цих реаліях є просто невід’ємною", - сказав генерал-полковник Олександр Сирський.

Характерна відмінність фронтової  преси її унікальна особливість полягає в тому, що героями публікацій є бойові друзі та побратими, які пліч-о-пліч на передових рубежах протистоять російській агресії та розділяють часи смутку й радощі військової служби.

"Ми разом з військовими робимо спільну справу і разом йдемо до Перемоги. З початку 2017 року журналістські громадські організації Сумської, Рівненської та Чернігівської областей об’єднались у проєкт «Реформована преса – Українській Армії». І так ми почали робити перші бригадні газети. Приємно відзначити, що командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський не лише помітив нашу роботу, а й вона знайшла своє продовження-систематизувалася та вийшла на рівень видання для найпотужнішого виду Збройних Сил України", - розповіла Голова ГО «Асоціації регіональних ЗМІ Сумщини», заслужений журналіст України, Наталія Калініченко. Окрім цього генерал-полковник Олександр Сирський підтримав ідею щодо розширення можливостей використання комунікаційної складової з представниками цивільних ЗМІ.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Сухопутних військ Збройних Сил України

Найкращі артилеристи України проходять службу в...

Командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр...

Сегодня Рада рассмотрит увольнение трех министров,...

Председатель Верховной рады Дмитрий Разумков созвал внеочередное заседание...

СБУ пришла с обысками к мэру Киева Кличко, - источники

К мэру Киева Виталию Кличко пришли с обыском силовики. Они представляют Службу...

Глава налоговой может стать министром экономики -...

Глава Налоговой службы Украины Алексей Любченко может стать министром...

В Украине обнаружили 4095 новых случаев коронавируса

В Украине обнаружили 4095 новых случаев коронавируса за минувшие сутки. Больше...

Похолодание и дожди с грозами: прогноз погоды на...

В Украине во вторник, 18 мая, сохранится непогода. На всей территории ожидаются грозовые...

"Слуга народа" определилась с кандидатурами глав...

Депутатская фракция "Слуга народа" утвердила кандидатуру Александра Кубракова на...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка