Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський підтримав відродження фронтової преси

22 Апреля 2021

Сьогодні у Командуванні Сухопутних військ відбулася презентація  вісника «Сухопутні війська». Локальні «бригадні» (фронтові) газети, що створюються у бойових військових частинах Сухопутних військ, є сучасним, унікальними та особливо важливим інформаційним продуктом для військовослужбовців.

Адже саме в них з’являються новини та інформація безпосередньо про самих військовослужбовців, про їхній військовий підрозділ. Цей чинник близькості до читача в районі бойових дій відіграє роль потужної моральної підтримки українських воїнів. Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський під час презентації інформаційного вісника наголосив, що робота журналістів в умовах російсько-української війни є надзвичайно важливою.

"Враховуючи те, що майже 80 відсотків бойого складу військових частин, які виконують бойові завдання в районі проведення операції ООС належать до Сухопутних військ, то інформаційно-комунікаційна складова в цих реаліях є просто невід’ємною", - сказав генерал-полковник Олександр Сирський.

Характерна відмінність фронтової  преси її унікальна особливість полягає в тому, що героями публікацій є бойові друзі та побратими, які пліч-о-пліч на передових рубежах протистоять російській агресії та розділяють часи смутку й радощі військової служби.

"Ми разом з військовими робимо спільну справу і разом йдемо до Перемоги. З початку 2017 року журналістські громадські організації Сумської, Рівненської та Чернігівської областей об’єднались у проєкт «Реформована преса – Українській Армії». І так ми почали робити перші бригадні газети. Приємно відзначити, що командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський не лише помітив нашу роботу, а й вона знайшла своє продовження-систематизувалася та вийшла на рівень видання для найпотужнішого виду Збройних Сил України", - розповіла Голова ГО «Асоціації регіональних ЗМІ Сумщини», заслужений журналіст України, Наталія Калініченко. Окрім цього генерал-полковник Олександр Сирський підтримав ідею щодо розширення можливостей використання комунікаційної складової з представниками цивільних ЗМІ.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Сухопутних військ Збройних Сил України

Найкращі артилеристи України проходять службу в...

Командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр...

Под Киевом состоится фестиваль воздушных шаров...

Воздухоплавательный сезон в Украине откроют два фестиваля аэростатов: в Киеве на ВДНГ...

Обізнаність українців щодо аварії на Чорнобильській...

Більшість респондентів (69%) змогли пригадати принаймні рік, в якому відбулася аварія....

В Украине за сутки почти 3 тыс. новых случаев COVID-19

За последние сутки в Украине подтвердили 2817 новых случаев коронавирусной инфекции.

Вічна пам'ять нашому побратиму!

Вчора, 8 травня, провели в останню путь заступника начальника відділу прикордонної...

Ставлення українців до державних свят, лютий та...

Продовж 5-7 лютого та 16-22 квітня 2021 року Київський міжнародний інститут соціології...

Декрет для мужчин в Украине: в чем суть закона

В Украине уравняют мужчин и женщин в праве на декретный отпуск. Соответствующий закон...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка