Людмила Денісова провела зустрічі з родинами українських політв'язнів

30 Апреля 2020 2

Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова провела особисту та онлайн-зустріч з родинами українських політв'язнів, які незаконно утримуються на території РФ та тимчасово окупованого Криму.

"Повідомила, що процес перемовин щодо звільнення наших співгромадян триває. Надала вичерпну інформацію про особливості перебігу цього процесу. Водночас наголосила, що зараз необхідно налагодити комунікацію між рідними бранців Кремля та представниками офіційної української сторони, які безпосередньо долучені до процесу перемовин", - повідомила Денісова.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання ухвалення законопроекту про статус громадян України, які незаконно утримуються на території РФ, тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Криму.  Уповноважений наголосила на важливості його якнайшвидшого ухвалення та заявила, що виступатиме з відповідною ініціативою.

"Крім того, порушили питання надання державної правової допомоги для усіх громадян, яких незаконно утримує країна-агресор. Запевнила, зроблю усе можливе, щоб такою допомогою був забезпечений кожен українець, який наразі перебуває у полоні", - зазначила Людмила Денісова.

Сторони також домовилися, що до робочої групи при Офісі Президента України буде включено членів родин українських політв'язнів, яких незаконно утримують на території РФ та тимчасово окупованого Криму.

"Запевнила, що продовжуватиму звертатися до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової, аби відновити права громадян Україні, які наразі перебувають у неволі, та вимагатиму забезпечити їх необхідною медичною допомогою", - відзначила Денісова.

Омбудсман також повідомила, що закликатиме усіх міжнародних партнерів об'єднати зусилля та посилити тиск на РФ з метою якнайшвидшого звільнення усіх українських політв'язнів.

"Ми нікого не залишимо наодинці з агресором та боротимемось за кожного українця до того часу, поки усі наші громадяни не будуть на волі та не повернуться на Батьківщину до своїх рідних та близьких!", - наголосила Людмила Денісова.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Відбудеться міжнародний форум з питань інклюзії...

27 травня 2021 року, об 11:00 в онлайн-режимі відбудеться Київський міжнародний форум з...

Денісова: на багатьох дільницях осіб з інвалідністю...

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова розповіла про...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка