Мінцифри запускає послугу сплати податків у застосунку «Дія»

20 Марта 2021

Сплата податків онлайн у кілька кліків, автоматична реєстрація ФОП та спеціальні освітні центри для підприємців Дія.Бізнес по всій Україні. Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував нові послуги на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».

“Навесні ми запускаємо послугу сплати податків у застосунку Дія. Процес буде займати декілька кліків. Жодних черг, стресу та контактів з держустановою. Податкова у декілька кліків — це нова реальність для підприємців. Це ще один наш продукт, який створює екосистему для країни підприємців”, - Михайло Федоров.

Бізнес — це основа цифрової економіки. Мінцифра робить усе для того, щоб Україна стала країною підприємців. Адже допомагаючи розвиватись бізнесу, ми розвиваємо Україну. У застосунку Дія можна буде задекларувати власні доходи та сплатити податки і збори для ФОП — єдиний податок (ЄП) та єдиний соціальний внесок (ЄСВ). А на порталі Дія будуть доступні також декларування доходів та сплата податків фізичних осіб-громадян.

У Дії можна буде подати декларацію у кілька кліків. Дія автоматично підтягне інформацію про рахунок установи та суми обов'язкових зборів до сплати — як от ЄСВ. А для розрахунку ЄП вам залишиться лише внести суму доходу. Все дуже просто, зрозуміло та швидко. Також буде система сповіщень про граничні дати подачі декларацій та сплати податків.

Серед інших проєктів Мінцифри для підприємців — проєкт Дія.Бізнес. Велика ідея проєкту — щоб кількість бізнесів в Україні зростала. Проєкт має дві складові — онлайн-портал та офлайн центри підтримки. На порталі — понад 100 бізнес-ідей, освітні курси про бізнес і 50 видів безкоштовних консультацій: з маркетингу, фінансів, податків. А офлайн центри підтримки підприємців уже відкрито у Харкові, Миколаєві, Черкасах і у КНУ ім Т.Шевченка. Згодом такі центри ми плануємо відкрити в кожному місті України з населенням 50 000+.

Також на порталі Дія Мінцифра запустила найшвидшу реєстрацію бізнесу онлайн — ФОП можна зареєструвати з 15 хвилин, а ТОВ — за 20. Уже зараз понад 50% ФОП реєструється онлайн. Тоді як ще минулого року ця цифра була у 10 разів меншою — лише 4-6%. 260 тисяч ФОПів було відкрито минулого року через Дію.

А вже цієї весни запускаємо автоматичну реєстрацію ФОП. Для цього вносяться зміни до законодавства про реєстрацію ФОП без участі реєстратора. Послугу презентуємо на Diia Summit.

Крім того, створюємо віртуальну бізнес-країну для ІТ та креативної індустрії. Дія Сity створить одні з найкращих у світі умови для ведення IT-бізнесу та дозволить Україні стати одним з найбільших світових IT-хабів.

Для компаній-резидентів Дія City діятиме податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) у розмірі 5%, плюс 1,5% — військовий збір, а податок на прибуток замінюємо податком на виведений капітал у розмірі 9%.

“У світі є багато кейсів, коли прив’язували спеціальний податковий режим до конкретної території. І були такі вільні економічні зони. Ми ж створюємо цифрову державу, тому ми робимо віртуальну бізнес-країну. А це означає, що неважливо, де ви проживаєте — ви зможете стати резидентом Дія City онлайн”, - Михайло Федоров.

Крім того, Мінцифра запустила “послуги без чиновника” у сфері будівництва. Це одна з найбільш корумпованих галузей в Україні. І саме цифрові сервіси допомагають з цим боротися. Разом з Мінрегіоном ми створюємо Єдину електронну систему у сфері будівництва. Зокрема вже запустили великий портал e-construction, який робить систему прозорою. Там доступний новий Реєстр будівельної діяльності та електронні кабінети для працівників сфери. А на порталі Дія доступні 12 будівельних послуг. Потенційна економія завдяки цифровізації сфери дорівнює 734 млн грн на рік.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

На портале «Дія» появятся новые медуслуги

Министерство здравоохранения Украины совместно с Министерством цифровой...

Учителя не могут записаться на вакцинацию в...

В Украине учителя не могут записаться на вакцинацию от коронавируса через портал "Дія"....

В приложении «Дія» открыли запись на вакцинацию от...

С 1 марта в «Дії» началась регистрация в лист ожидания на вакцинацию против...

Более 10 миллионов украинцев используют продукты...

Об этом рассказал вице-премьер-министр - министр цифровой трансформации Михаил...

В первый день более 30 тысяч украинцев подали заявки...

Более 33 тысяч украинцев успешно подали заявления на оформление одноразовой помощи для...

Банки начали принимать цифровой паспорт в мобильном...

С 1 декабря во время кассовых операций банки могут принимать цифровой паспорт или...

«Кулінарний шедевр» - торт з сигарет виявили на...

В пункті пропуску «Порубне», що на кордоні з Румунією, прикордонники...

Зеленский вручил награды лауреатам Государственных...

Президент Украины Владимир Зеленский встретился с лауреатами Государственных премий...

УЗ восстанавливает первые международные...

В связи с улучшением эпидемиологической ситуации, вызванной пандемией COVID-19, при...

Держекоінспекція розрахувала понад 31 мільйон гривень...

Понад 31 мільйон гривень збитків пред’явила Держекоінспекція порушникам...

США ввели санкции против более 60 украинцев, - СНБО

На сегодня США ввели санкции против 61 гражданина Украины. Власти страны обратились к...

В Украине за сутки зафиксировано 6 796 новых случаев...

По состоянию на 15 мая 2021 года, в Украине за сутки коронавирус диагностировали у 6 796...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка