Мінстратегпром та Київський політехнічний інститут підписали Меморандуму про співпрацю

27 Июня 2021

25 червня Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» підписали Меморандуму про співпрацю.

Документ створює умови для проведення перспективних наукових досліджень та дослідно-конструкторських робіт у сфері озброєння, військової та спеціальної техніки, впровадження інноваційних технологій та сучасних моделей управління у військовій та оборонно-промисловій системах.

«Це перший Меморандум молодого Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, підписаний із закладом вищої освіти (ЗВО) МОН. Надалі подібним чином будуть формалізовані відносини іще з рядом провідних ЗВО України», – зазначив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Посадовець наголосив, що КПІ за більше ніж десять останніх років вдалося завдяки власному майданчику Sikorsky Challenge створити унікальну інноваційну екосистему, яка вже поширилася на 22 регіони України і об'єднала інституції, заінтересовані в розвитку української інноваційної економіки: університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації.

«Близько десяти значимих оборонних технологій, які пройшли через цю конкурсну систему, вже навіть поставлені на озброєння української армії», – уточнив Віце-прем’єр-міністр України.

Окрім того, за словами Олега Уруського, у КПІ розгорнутий інформаційно-аналітичний ситуаційний центр, діяльність якого спрямована на підвищення повноти та ефективності аналітичної та інформаційної підтримки процесу прийняття управлінських рішень.

«Також у КПІ під егідою Мінстратегпрому, КПІ та ДК «Укроборонпром» утворюється Інститут передових оборонних технологій, який стане саме тим майданчиком, де обмінюватимуться досвідом та ідеями вітчизняні науковці та представники оборонної промисловості, де стартап-компанії зможуть реалізувати власні ідеї та напрацювання», – сказав очільник Мінстратегпрому.

Підсумовуючи, Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський зазначив, що Інститут передових оборонних технологій стане для майбутньої Агенції оборонних технологій важливою основою для розвитку інновацій у стратегічних галузях промисловості, що у підсумку сприятиме розвитку, зокрема, оборонної та аерокосмічної сфер України.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Госэкоинспекция привлечет международную техническую...

Госэкоинспекция совместно с Национальным авиационным университетом работать над...

Олег Уруський: Відкриваємо нову сторінку...

7 травня 2021 року АТ «Укрзалізниця» та швейцарська компанія Stadler CIS AG підписали...

Мінстратегпром оприлюднив проєкт науково-технічної...

9 квітня Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України...

ГЭИ будет работать над усовершенствованием...

Госэкоинспекция совместно с Профессиональной Ассоциацией экологов Украины будет...

ДЕІ спільно з Держводагенством розпочали роботу над...

Державна екологічна інспекція та Державне агентство водних ресурсів підписали...

Міненерго і UkraineInvest підписали Меморандум про...

В.о. Міністра енергетики Ольга Буславець провела зустріч з Виконавчим директором...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка