На Закарпатті ліквідовано канал незаконної міграції іноземців

04 Марта 2021

 

Оперативники Чопського прикордонного загону викрили організовану злочинну групу, причетну до налагодження каналу незаконної міграції іноземних громадян через державний кордон України, та довели причетність до протиправної діяльності двох жителів Києва.

Документування зазначеної злочинної діяльності здійснювалося в рамках кримінальних проваджень, внесених до ЄРДР за матеріалами головного оперативно-розшукового відділу прикордонного загону за фактами спроб незаконного переправлення через кордон трьох груп громадян Афганістану, що мали місце у квітні-червні 2020 року. Їх намагалися здійснити на території Ужгородського району.

Оперативні співробітники зібрали докази стосовно учасників злочинної групи, які з корисливих мотивів організували стійкий канал незаконної міграції через кордон у країни ЄС громадян країн Південно-Східної Азії. Також підтверджено їх зв'язки та рольову участь кожного з учасників угрупування у здійсненні протиправної діяльності, викрито схему доставки груп нелегальних мігрантів в Закарпатську область з міста Києва.

У зв'язку з цим, подальше досудове розслідування здійснювалося Печерським управлінням поліції ГУ НП в м. Київ за оперативного супроводу співробітників Чопського прикордонного загону та спільно з Департаментом міграційної поліції Національної поліції України.

На стадії досудового розслідування було підтверджено та задокументовано причетність двох мешканців м. Київ до організації незаконного переправлення через державний кордон України у Словацьку Республіку іноземних громадян, шляхом забезпечення їх прихованого проживання в Україні та доставки у контрольований прикордонний район Закарпатської області.

На підставі зібраної доказової бази слідчі Печерського управління поліції ГУНП в м. Київ, за процесуального керівництва Київської прокуратури, повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 КК України, двом громадянам України.

Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України скеровано до суду.

Окрім того, у ході проведення заходів з викриття всього каналу незаконної міграції оперативники Чопського прикордонного загону задокументували діяльність членів організованої злочинної групи з числа мешканців Закарпатської області, обвинувальний акт відносно яких також направлено до суду.

Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з конфіскацією майна.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

У берегов Туниса затонуло судно с мигрантами: более 40...

У побережья Туниса произошло кораблекрушение, в котором погиб 41 мигрант, в том числе...

В ЕС увеличился спрос на рабочих из Украины

В Европе с начала пандемии спрос на рабочую силу из Украины вырос на 40%

На Львівщині ліквідовано канал незаконної міграції

Групу осіб викрили оперативники Львівського загону. Її учасники здійснювали...

Граждане Турции пытались нелегально попасть в ЕС...

Иностранцев, которые намеревались нелегально попасть в страны ЕС, задержали ночью...

Пограничники стали ловить больше незаконных...

В прошлом году пограничники обнаружили на 10% больше незаконных мигрантов, которые...

Во Львовской области обнаружили рефрижератор с...

Во Львовской области в субботу, 1 февраля, обнаружили четырех несовершеннолетних...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка