Националисты Львова требуют изолировать закарпатских русинов и проверить их психическую адекватность

27 Октября 2008 0

Львовская городская организация Украинской партии приняла обращение к Президенту Украины Виктору Ющенко, и.о. председателя СБУ Валентина Наливайченко, генерального прокурора Украины Александра Медведько, председателя МВД Юрия Луценко в связи с провозглашением республики Подкарпатская Русь. Об этом ZAXID.NET сообщили в пресс-службе ЛГО УП.

Обращение подаем полностью с сохранением стилистики:

«У зв'язку з тим, що 25 жовтня 2008 року в м. Мукачевому під час Європейського конгресу подкарпатських русинів було проголошено республіку Подкарпатська Русь, ми, українські націоналісти, котрим належить ця Богом дана земля, розцінюємо такі провокаційні проголошення неіснуючого народу і держави як посягання на територіальну цілісність і безпеку України.

Тому вимагаємо негайно покарати організаторів даної провокації за злочини перед державою і титульною нацією з подальшим ізолюванням від суспільства цих “яничар” та перевірити їх на психічні розлади.

Якщо влада і надалі даватиме змогу сепаратистам такі вольності, то ми з усією відповідальністю заявляєм, що станем на захист і честь української держави та титульної нації - як це у свій час робили наші діди та прадіди з УВО та ОУН-УПА.

“Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації”.

“Слава Україні! - Героям Слава!”


Загрузка...
Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Маркетгид
Загрузка...
Авторские колонки

Блоги

Ошибка