Олимпийский чемпион по ремням для биатлона

30 Января 2020

Достойно зарабатывать можно и в нашей стране, причем не обязательно в мегаполисах, но и в небольшом райцентре, вроде города Ромны. Правда, для этого нужно быть эксклюзивным мастером своего дела, коих в мире можно пересчитать по пальцам. Об этом говорится в сюжете от телеканала UA:Суми.

«Юрій Татарінов -- роменський майстер. Він виготовляє спеціальні ремені для змагань з біатлону. Серед його клієнтів -- чемпіони світу та цілі національні збірні», -- сообщает, представляя героя своего сюжета, журналист телеканала Наталия Гордус.

«Свої перші вироби Юрій пошив, коли навчався у районній спортивній школі. Тоді ремені виготовляв для себе та друзів. Спочатку перероблював звичайні на більш зручні.

Спортивний ремень повинен тримати форму та мати тверду основу -- тоді він легко та швидко вдягається, каже колишній спортсмен. У своїй власній майстерні Юрій показує готові ремені сучасного зразка. Там же в нього зберігаються заготівки та обладнання.

Зараз партію ременів чоловік може виготовити за добу: на пластикову тверду основу нашиває м’який матеріал, спеціальну тканину, кріпить металеві деталі.

За 15 років майстер створив більше тисячі ременів. Каже -- такий виріб має служити мінімум два спортивних сезони. У світі, говорить Юрій Татарінов, подібні шиють крім нього ще два майстри:

«Якщо брати світовий рівень, то це німець, норвежець і я. Зараз на кожній гонці один-два моїх ременя заїжджають у призи».

У Юрія Татарінова купують ремені олімпійські чемпіони -- француз Мартен Фуркат та норвежець Тар’єй Бьо, італійський біатлоніст Лукас Хофер, інші. Серед українців у числі клієнтів роменського майстра Віта та Валя Семеренки, Олена Підгрушна, Дмитро Підручний…

«Фактично вся національна команда України укомплектована його ременями, -- каже тренер нашої збірної з біатлону Олександр Біланенко. -- Вони дуже зручні, м’які, цупкі, особливо це стосується кріплень. А коштує один такий ремень не менше 200--250 євро».

Другие новости: География заробитчанства расширяется

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

Пора выбираться из Украины

Украина никогда не представляла для США интереса с точки зрения обеспечения...

Третий день в Украине более 1 тысячи новых случаев...

В Украине обнаружили 1188 новых случаев коронавируса. Больше всего новых заражений в...

Байден и Путин обсуждали Украину

Президент России Владимир Путин говорит, что во время переговоров с лидером США Джо...

Вертолеты «МОТОР СИЧ» в небе над Широким

Настоящим праздником для влюбленных в небо и мечтающих о полетах стал Открытый...

«Антонов» отметил 75-летие: юбилей в сложные времена

Славная история. Трудное сегодня. Перспективы и надежды

Верующие УПЦ передали Верховной Раде и Президенту...

Верующие Украинской Православной Церкви призвали власть защитить их конституционное...

В Украине продлили карантин

Кабинет министров продлевает карантинные ограничение из-за пандемии коронавируса до...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка