Олимпийский чемпион по ремням для биатлона

30 Января 2020 0

Достойно зарабатывать можно и в нашей стране, причем не обязательно в мегаполисах, но и в небольшом райцентре, вроде города Ромны. Правда, для этого нужно быть эксклюзивным мастером своего дела, коих в мире можно пересчитать по пальцам. Об этом говорится в сюжете от телеканала UA:Суми.

«Юрій Татарінов -- роменський майстер. Він виготовляє спеціальні ремені для змагань з біатлону. Серед його клієнтів -- чемпіони світу та цілі національні збірні», -- сообщает, представляя героя своего сюжета, журналист телеканала Наталия Гордус.

«Свої перші вироби Юрій пошив, коли навчався у районній спортивній школі. Тоді ремені виготовляв для себе та друзів. Спочатку перероблював звичайні на більш зручні.

Спортивний ремень повинен тримати форму та мати тверду основу -- тоді він легко та швидко вдягається, каже колишній спортсмен. У своїй власній майстерні Юрій показує готові ремені сучасного зразка. Там же в нього зберігаються заготівки та обладнання.

Зараз партію ременів чоловік може виготовити за добу: на пластикову тверду основу нашиває м’який матеріал, спеціальну тканину, кріпить металеві деталі.

За 15 років майстер створив більше тисячі ременів. Каже -- такий виріб має служити мінімум два спортивних сезони. У світі, говорить Юрій Татарінов, подібні шиють крім нього ще два майстри:

«Якщо брати світовий рівень, то це німець, норвежець і я. Зараз на кожній гонці один-два моїх ременя заїжджають у призи».

У Юрія Татарінова купують ремені олімпійські чемпіони -- француз Мартен Фуркат та норвежець Тар’єй Бьо, італійський біатлоніст Лукас Хофер, інші. Серед українців у числі клієнтів роменського майстра Віта та Валя Семеренки, Олена Підгрушна, Дмитро Підручний…

«Фактично вся національна команда України укомплектована його ременями, -- каже тренер нашої збірної з біатлону Олександр Біланенко. -- Вони дуже зручні, м’які, цупкі, особливо це стосується кріплень. А коштує один такий ремень не менше 200--250 євро».

Другие новости: География заробитчанства расширяется

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

загрузка...
Loading...

Загрузка...

Пора выбираться из Украины

Украина никогда не представляла для США интереса с точки зрения обеспечения...

Загрузка...

Министр здравоохранения останется вместе с...

Министр здравоохранения Зоряна Скалецкая заявила, что присоединится к эвакуированным...

В МИДе заявили о готовности к диалогу с жителями...

Украина готова к диалогу с жителями Донецкой и Луганской областей, но не с...

В Новых Санжарах пострадали 10 человек

За медицинской помощью обратилось девять правоохранителей и один гражданский,...

В Украине заблокируют еще 32 сайта онлайн-казино

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и...

Гончарук срочно вылетел в Новые Санжары

Премьер-министр Украины Алексей Гончарук сообщил, что вылетает в Полтавскую область,...

Парламент рассмотрел четверть правок к законопроекту...

Верховная Рада рассмотрела 1193 из 4018 поправок к законопроекту №2178-10 "Об обороте земель...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка