Представники посольства Ізраїлю в Україні допоможуть з проблемою питної води на Донеччині та Луганщині

17 Ноября 2020

Джоел Ліон, Надзвичайний та Повноважний Посол Ізраїлю в Україні та Йоав Бистрицьки, заступник Посла, у вівторок 17-го листопада відкриватимуть оновлені джерела чистої питної води для селищ Зайцеве і Кодема Бахмутського району Донецької області: вісім криниць пройшли повну відбудову і переоблаштування. А також відкривають у місті Сєвєродонецьк Луганської області Центр розвитку стресостійкості Сєвєродонецького центру соціальних служб.

Центр створений при організаційній та фінасовій підтримці Посольства Держави Ізраїль в Україні та зусиллями ізраїльського агентства з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV. Фахівці центру пройшли навчання у ізраїльських колег з Israel Trauma Coalition. Ізраїль співпрацюватиме із соціальними психологами створеного Центру в галузі освіти на постійній основі.

«Як тільки ми дізналися, що мешканці цих селищ на Сході України мають проблеми з питною водою, ми вирішили допомогти. Держава Ізраїль добре відома своїми технологічними досягненнями у водних технологіях, але у цьому випадку ми керувалися нашим гаслом «Тікун Олам», допомагаючи світові та забезпечуючи мешканцям безперешкодний доступ до чистих джерел питної води», - Джоел Ліон, Посол Ізраїлю в Україні.

Над оновленням чистого водопостачання селищ Зайцеве і Кодема працювала Посольство Держави Ізраїль в Україні та ізраїльське агентство з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV у співпраці із гуманітарною місією Проліска. Відкриття проходитиме за участі Олексія Реви, міського голови Бахмута; Джоела Ліон, Посла Ізраїлю в Україні; дипломатів посольства; представників гуманітарної місії Проліска та місцевого керівництва селищ Зайцеве і Кодема.

У церемонії відкриття Сєвєродонецького Центру розвитку стресостійкості брали участь: керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк; заступник міського голови Сєвєродонецька Олександр Ольшанський; Директор Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді Сєвєродонецької міської ради Людмила Мінайлова; дипломати посольства, та інші.

Ізраїльське агентство міжнародного співробітництва MASHAV створене наприкінці 50-х років щоб сприяти світовому господарському та соціальному прогресу шляхом підготовки кваліфікованих фахівців і передачі сучасних технологій. Діяльність МАШАВ має кілька напрямків і складається з міжнародних курсів у сферах, де Ізраїль є лідером (сільське господарство, суспільство, освіта, охорона здоров'я і навколишнього середовища, тощо); консультацій фахівців, та спільних міжнародних дослідницьких програм.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Ізраїль надасть медичне обладнання лабораторії у...

Посольство Ізраїлю в Україні вчора, 21 грудня, відправляє обладнання для...

В столиці відбудеться онлайн-фестиваль «Ізраїль...

Посольство Держави Ізраїль, у співпраці із «Дом Майстер Клас»,розпочинає...

В РНБО заявили про жахливі наслідки можливої посухи в...

Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексій Соловйов...

Посольство Ізраїлю висловилось щодо розв'язання...

Посольство Держави Ізраїль в Україні висловлює задоволення щодо шляхів ...

Украина готовится к визиту Макрона

Украина готовится к визиту президента Франции Эммануэля Макрона. Лидеры двух стран...

Восстановление газоснабжения и перемирие: ТКГ...

В понедельник, 18 января, состоялось первое в этом году заседание Трехсторонней...

За сутки в Украине скончались 177 пациентов с COVID-19

За последние сутки в Украине зарегистрировано 3939 новых случаев коронавирусной...

Похолодание в Украине: продолжаются снегопады, морозы...

В Украине холодная погода продолжается, снег идет в Киевской, Львовской, Сумской,...

В Украине выросло число умерших

В Украине за 11 месяцев 2020 года умерло 549,17 тыс. человек, что на 2,9% больше, чем за...

Держекоінспекція стала партнером міжнародної...

ДЕІ стала офіційним партнером Глобального співробітництва проти засмічення морів...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка