Премьер-министр Гончарук: «О зарплатах министров»

15 Января 2020 2 2

Много лет в Украине чиновники официально получали по несколько тысяч гривен, а по теневым схемам крали десятки и сотни миллионов долларов или получали зарплаты в конвертах, пишет премьер-министр Украины в своем Telegram-канале.

«Им не нужна была высокая официальная зарплата, поскольку они – официально прибедняясь – за кулисами грабили страну и людей. Украинцев просто обдуривали», - констатирует глава правительства.

«Ми припинили ганебну практику тіньових схем та відкатів в Уряді. Наш Уряд — перший, міністри якого живуть так, як і представники влади у будь-якій цивілізованій країні — на зарплату від платників податків. Дані по зарплатах, які отримують міністри, є абсолютно відкритими.

Наразі ми бачимо багато маніпуляцій щодо зарплат працівників Уряду. Прошу не спекулювати цифрами, а розбиратися до кінця. У деяких випадках міністри в грудні отримали з затримкою виплати за декілька місяців. Представники Кабінету Міністрів нададуть деталізацію з поясненнями.

Ми розуміємо підвищену увагу до цього процесу, але це — єдиний правильний шлях. Це — невід’ємна складова подолання корупції у владі.

Наша принципова позиція — в Уряді не буде корупціонерів і схем. Припинивши схематоз та зробивши міністрам білі високі зарплати, ми долаємо корупційну практику у владі.

Міністри — державні топ-менеджери, їхня робота має відповідно винагороджуватися та, безумовно, на них покладена велика відповідальність за результати їх роботи. Саме тому ми впроваджуємо ключові показники ефективності, за якими будуть оцінюватись результати роботи чиновників з відповідними висновками.

Держслужбовці всіх рівнів мають отримувати гідну зарплату, щоб у них не було спокуси зловживати своїм службовим становищем, окрім цього вони мають завжди пам’ятати про невідворотність покарання за посадові зловживання — тільки так влада буде працювати ефективно», - уверен Алексей Гончарук.

Донецкая скатерть над Рейхстагом

К 80-летию начала Великой Отечественной войны

22 июня, ровно в 4 часа…

«Киев бомбили, /Нам объявили, что началася война…». Это слова из популярной...

В Чернобыльском заповеднике открываются...

Туристы смогут увидеть привычные чернобыльские места с неординарного ракурса...

В Украине за сутки 296новых случаев COVID-19

21 июня в Украине подтвердили 296 новых случаев коронавирусной инфекции.

Мінцифри: Застосунок Вдома більше не потрібно...

Цього тижня всі області України перейшли в “зелену” епідеміологічну зону, а це...

Дожди в Карпатах и жара до +34: прогноз погоды на...

Погода в Украине сегодня, 21 июня, будет солнечной и жаркой почти во всех областях....

Дмитро Кулеба: "Зелена" енергетика відкриває для...

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у панельній дискусії на...

Івано-Франківська ОДА надала фірмі, якій три місяці, 5...

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Андрій Ярмольський погодив передачу в...

В Україні погіршується стан водних об'єктів, якість...

Екологічний стан водних об’єктів України погіршується. Зростають ризики...

36 українців виграли гранти «Еразмус+» на навчання в...

36 українців з 2 756 переможців цьогорічного конкурсу з усього світу будуть навчатися на...

Учні МАН придумали, як подолати наслідки Covid-19 та...

11 нагород здобули українські школярі, учні Малої академії наук, на Виставці технологій...

Признание реальности

В случае успеха переговорного процесса между США и Россией американская...

Комментарии 2
Войдите, чтобы оставить комментарий
Толян
15 Января 2020, Толян

Единственный правильный путь для преодоления коррупции не повышение зарплат чиновников до заоблачных высот, а использование опыта и методов Китая для борьбы с ними..

- 13 +
Аналитик
15 Января 2020, Аналитик

Увеличение зарплат чиновников никак не ликвидирует теневых схем их обогащения. Просто увеличит одну из их статей дохода. На столько же уменьшит доход государства.
Уверять, что чиновники не способны просуществовать на десятикратный официальный минимум зарплаты и при этом честно трудиться - это то же самое, что свидетельствовать о их профнепригодности. Если они не способны правильно распределить собственный бюджет, чтобы не занимать и не красть при десятикратной зарплате, то как можно им доверить распоряжаться народными средствами? Не лучше ли эти средства отправить на тюрьмы для недобросовестных блюстителей закона? Пока судебная ветвь власти будет красть вместе с первым лицам государства, народу ничего кроме нищеты не светит.

- 12 +
Авторские колонки

Блоги

Ошибка