Торгівля з ОРДЛО: чому вона не припинена і хто за це нестиме відповідальність

05 Февраля 2018 2 0

Споживча довіра, емблема

Чому до сьогоднішнього дня не зупинена торгівля з ОРДЛО і хто нестиме відповідальність за це? Такою буде тема прес-конференції, що відбудеться 7 лютого об 11:00 в Національній спілці журналістів України (НСЖУ) за адресою Хрещатик, 27а.

У прес-релізі, який поширюють організатори конференції, йдеться про те, що в магазинах, розташованих на території окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), продовжується активна торгівля українськими товарами, як продовольчими так і промисловими. Хоча ще 16 березня 2017 р. Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донецькій і Луганській областях. Умовою  скасування рішення про економічну блокаду Донбасу було повернення лідерами так званих народних республік націоналізованих ними підприємств під юрисдикцію України.

Втім, нечисті на руку бізнесмени не покинули здійснення торгових оборудок, що приносили їм багатомільйонні прибутки. Приміром, на початку вересня 2017 р. співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою перекрили механізм постачання продуктів харчування до так званих ДНР/ЛНР, гроші від яких спрямовувалися на фінансування тероризму. Правоохоронці задокументували, що для здійснення нелегального постачання організатори використали схему так званого перерваного транзиту через Росію. Ділки, використовуючи реквізити п’ятнадцяти фіктивних підприємств, закуповували продукти харчування у вітчизняних виробників та нібито «експортували» харчі до країн Близького Сходу через митну територію Росії.

Співробітники СБУ встановили, що після перетину українсько-російського кордону вантажівки з товаром прямували на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей. З початку 2017 р. зловмисники у такий спосіб транспортували до так званих ДНР/ЛНР продукції на більше ніж п’ятдесят мільйонів гривень. За інформацією спецслужби, частина грошей отриманих від реалізації продукції, йшла безпосередньо ватажкам терористичних організацій та використовувалася для фінансування незаконних збройних формувань бойовиків. 

На жаль, подібні дії не припиняються, незважаючи на відкриття цілої низки кримінальних проваджень. Зокрема, Всеукраїнською громадською організацією «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «Споживча довіра» виявлено та зафіксовано факти реалізації у Донецьку продукції  ТМ «Оболонь», ТМ «Перепелка» та ТМ Coca-Cola (виробництва заводу на Київщині). Ці та інші факти будуть оприлюднені під час прес-конференції.

Експерти прес-конференції:

Максим Гончар — голова правління ВГО «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «Споживча довіра»;
Сергій Шершун — керівник практики антимонопольного та конкурентного права, міжнародної юридичної фірми «Integrites»;
Олег Рубан — начальник Головного Управління  Держпродспоживслужби в м. Києві;
Юрій Терентьєв  — голова АМКУ.

Організатори запрошують представників ЗМІ, громадських організацій та зацікавлених осіб. Також запрошені представники ТМ «Оболонь», ТМ «Перепелка» та ТМ Coca-Cola.


Загрузка...

По пути Трампа: Украина тоже может ввести санкции

Киев может наказать белорусские компании, торгующие с ОРДЛО

Нормандский указ: возобновить торговлю с ОРДЛО

Меркель и Макрон призвали к восстановлению экономических связей между Украиной и...

Загрузка...

Порошенко даст показания по госизмене Януковича

Президент Украины Петр Порошенко заявил о намерениях участвовать в процессе по делу о...

Националисты из организации ОУН проводят митинг...

На Майдане начался митинг «Смерть России», организованный ОУН Михаила...

Задержанных у Соломенского суда активистов отпустили...

Шевченковский райсуд Киева отпустил трех активистов, задержанных Соломенским...

В Киеве радикалы ворвались в здание...

Активисты ультраправых организаций расписали стены в помещении антироссийскими...

За последние 3 года в Украине открыли более 800 аптек

Инфраструктура украинского аптечного рынка постоянно меняется. Количество торговых...

Порошенко призвал запретить российский флаг во всем...

Президент Украины Петр Порошенко обвинил Россию в попытках «разрушить...

Комментарии 2
Войдите, чтобы оставить комментарий
engy

А почему торговля с ОРДЛО это плохо. И как это соотносится с тем, что ОРДЛО украинская территория, во всяком случае документов об обратном я ещё не видел. Посадить бы этих журналистов. До полного разбирательства. Кстати, Гройсман также выказывал неудовлетворение по поводу этой блокады. На мой взгляд, снижение объёмов выпуска металлургической продукции связано с усложнением и, как следствие, обращением к более дорогим источникам поставок энергоресурсов на металлургические предприятия Украины в результате этой блокады.

- 5 +
Чужой

кто этим Журнализдам дал право заниматься политическими вопросами? Разберитесь лучше с мальдивским отпуском главы Бе-пе-пе (не путать с Бе-бе-бе (по Авакову.)). Мотив данного вопроса Спилки Журналистов - когда собаке нечего делать, она лижет свою гениталию.
Ответ этой Спилци. Почему-почему, Покачену! Там люди! У них дети. Они жрать хотят всегда - ведь на то они и дети!!!
Че я такой злой. Да потому что , эти сми только с церковью МП "разобрались", а тут у этой собаки опять "зачесалось".

- 15 +

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка