У Командуванні Сухопутних військ провели аналіз підготовки тероборони за 2019 рік

17 Декабря 2019 0

На нараді, яка проходила  у Великій залі Командування Сухопутних військ, заслухали доповіді та проаналізували роботу з підготовки територіальної оборони за поточний рік. Військові посадові особи, які відповідають за цей напрямок, доповіли заступникові командувача Сухопутних військ ЗС України з територіальної оборони генерал-майору Анатолію Баргилевичу про стан довірених їм підрозділів та ділянок роботи.

У 2019 році головною метою підготовки військових частин територіальної оборони було підвищення рівня індивідуального фахового рівня військовослужбовців, резервістів та військовозобов’язаних територіальної оборони, нарощування бойових спроможностей бригад територіальної оборони.

Серед іншого для досягнення цих завдань у 2019 році було впроваджено курсову підготовку резервістів та військовозобов’язаних територіальної оборони на курсах підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах та навчальних центрах Збройних Сил України.

У поточному році відбулася апробація бойових спроможностей бригад територіальної оборони. Це стало можливим завдяки проведенню заходів оперативної підготовки та підготовки військових частин (підрозділів) у взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Після доповідей обговорили питання оперативної підготовки органів військового управління, бойової підготовки, у тому числі детально розібрали узагальнені результати зборів резервістів за період з початку року.

На завершення заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з територіальної оборони генерал-майор Анатолій Баргилевич узагальнив недоліки, які треба усунути, поставив підлеглим конкретні завдання та визначив реальні терміни їх виконання.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях  FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

загрузка...
Loading...

Загрузка...
Загрузка...

Масштабы «покращення» дорог: дорожники показали...

Работа выполняется в рамках «Второго проекта улучшение автомобильных дорог и...

Юрий Бойко: Правительство ведет страну к...

Улучшений можно ожидать только после назначения Кабмина, который  «будет...

На Волыни на бюджетные деньги построена еще одна...

Она открылась 15 января 2020 г. в селе Любохины Старовижевского района.

Президент Украины рассмотрит заявление...

17 января премьер-министр Украины Алексей Гончарук опубликовал на своей ФБ-страничке...

Благотворители продолжают оснащение учебных...

Фонд Бориса Колесникова продолжает оказывать материальную поддержку учебным...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка