Можливість відновлення виробництва літаків Ан-74 на ДП "Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство" обговорювалася під час робочої наради на чолі з Віце-прем'єр-міністром – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Олегом Уруським. Учасники нарада – представники центральних органів виконавчої влади, керівництво ДК "Укроборонпром" та окремих підприємств із його складу.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.
Під час наради йшлося про проблеми підприємств, які входять до ДК "Укроборонпром".
Зокрема, одне з ключових питань стосувалося відновлення виробництва літаків Ан-74 на ДП "Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство" та впровадження необхідних змін до нормативно-правових актів щодо покращення умов випуску продукції оборонного призначення.
"За результатами наради було ухвалено низку рішень, які стосуються важливості включення до державного оборонного замовлення постачання літаків Ан-74 до Збройних Сил України, проведення законодавчих ініціатив із покращення фінансового стану ДП "ХДАВП", – зазначив Олег Уруський.
Також, за словами Віце-прем'єр-міністра, на нараді обговорили необхідність внесення змін до законодавства України з питань ціноутворення продукції військового призначення та авансування державних контрактів за державним оборонним замовленням.
Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram
Теги: Укроборонпром, Ан-74
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
На государственном предприятии "Одесский авиационный завод" планируется запуск...
В рамках официального визита Президента Украины Владимира Зеленского в Объединенные...
Генеральный директор Государственного концерна «Укроборонпром» Юрий Гусев...
Предприятия госконцерна «Укроборонпром» благодаря переходу на закупки через...
Асоціація «Укравіапром», Об'єднання організацій роботодавців авіаційної...
«Укроборонпром» зараз фактично провів рейдерське захоплення активів багатьох...
До завершення реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року...
Держекоінспекція розрахувала 31,2 мільйона гривень збитків під час позапланової...
Журнал Фокус представил традиционный рейтинг лучших школ страны, основанный на...
Группа народных депутатов зарегистрировала законопроект, в котором предлагается...
Секретарь СНБО Алексей Данилов сказал, что не боится вероятных ответных действий...
Министр цифровой трансформации Михаил Федоров заявил, что украинцы с марта смогут...
Комментарии 0