Українські школярі написали есе, як зміниться життя після коронавірусу

17 Апреля 2020

30 учнів віком від 13 до 17 років і одна шестикласниця написали есе про життя після коронавірусу. Поділитися думками про роль і значення Covid-19 в онлайн-конкурсі PRAXIS_АГОН підліткам запропонувала Школа мислення і комунікацій PRAXIS при Національному центрі "Мала академія наук України", - повідомляє прес-служба МАН.

Свої міркування учасники висловлювали у відповіді-есе французькому філософу Оскару Бреніф'є. Директор Паризького інституту практичної філософії написав на своїй сторінці у Фейсбук: «...нам раптом доведеться переглянути низку екзистенційних та соціальних парадигм, ряд звичок... які нам здавалися очевидними».
Як розповіла педагог Школи PRAXIS Надія Адаменко, найбільше її вразила робота 9-класниці Анни з Донецької області.
"Дівчина пише, що вона знає точно, що нічого не зміниться, бо вона вже 6 років, як на "карантині". І, читаючи її роботу, я плакала", - поділилась враженнями педагог

"Вірус змінив моє життя знов, як і війна... Я стала більш свідомою і тепер все частіше замислююся над крихкістю буття. Я знову різко подорослішала", - відзначає у своєму есе Анна.
"Людство зараз перебуває в пограничній ситуації... Однак чи це є хворобою у звичайному розумінні, можливо, - це хвороба скривленої реальності чи страху, можливо, це шанс передумати сенс свого життя, можливо, виправити якісь помилки, змінити відношення до себе чи оточення", - висловила свою думку 11-класниця Влада з Черкас.
"Кожній дитині була надіслана рецензія на роботу, де виділені кращі моменти, з мотивацією працювати далі, поради, на що варто звернути увагу. Критерії оцінювання: вміння формувати судження, відповідати на виклики, бачити проблему всебічно", - підкреслила Н.Адаменко.

Відзначимо, що сильні думки з написаних есе будуть виокремлені у текст-цитатник. Кращу роботу перекладуть на англійську мову та надішлють французькому філософу, письменнику, експерту ЮНЕСКО Оскару Бреніф'є. Крім того, авторам кращих есе подарують книжки філософа, перекладені українською мовою, а також цікаві новинки книг для молоді. Усі учасники конкурсу одержать на свої електронні пошти сертифікати про участь від Школи мислення і комунікацій PRAXIS НЦ МАНУ.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

"День.LIVE": Буквы вместо цифр - эксперт...

В эфире программы "День.LIVE" на телеканале LIVE говорили о нововведениях Минобразования...

Ольга Руднева: "Многие люди узнали, что инфицированы...

Исполнительный директор фонда Елены Пинчук "АНТИСПИД" Ольга Руднева в интервью...

Без масок и социальной дистанции: в Британии сняли...

Британия сняла ограничения, введенные в целях борьбы с распространением коронавируса...

Украина готовится к вспышке штамма Дельта

Премьер-министр Украины Денис Шмыгаль в понедельник провел селекторное совещание, на...

От последствий COVID умер российский режиссер Меньшов

Советский и российский режиссер Владимир Меньшов умер на 82-м году жизни. Он скончался...

В США разработали прототип маски, которая...

Ученые из Гарвардского университета и Массачусетского технологического института...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка