10 травня у Києві в центральному холі Українського дому пройшов Міжнародний форум «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі». Форум відбувся за участі Спілки жінок України, громадської спілки «Міжнародний рух духовно-моральна цивілізація», голови та членів міжнародної миротворчої організації «Небесна культура, мир в усьому світі і відновлення світла» (HWPL) при Департаменті громадської інформації ООН і ЕКОСОР ООН, а також Фонду волонтерів України та інших громадських організацій. Про це повідомила прес-служба Департаменту зі зв'язків з громадськістю міжнародної НДО HWPL при ЕКОСОР і ДГІ ООН.
Учасники уважно вислухали промову ветерана Корейської війни 1950 р., голови організації HWPL Лі Ман Хі як активіста за мир, що проводить миротворчу діяльність на світовому рівні. Він співпрацює з головами держав, політиками, релігійними лідерами, міжнародними і громадськими організаціями та ЗМІ в більш ніж 100 країнах з метою мирного об’єднання Корейського півострова та миру в усьому світі.
«Вся глобальна сім’я повинна досягти миру і передати його в спадщину майбутнім поколінням. Якщо ми відважимося зробити це, то мир здійсниться. Під час світової кризи війн ми повинні не розділятися, а об’єднуватися», — зауважив голова HWPL і підкреслив, що нам необхідний мир не на словах, а в реальності, задля якого необхідно докласти всіх зусиль.
Поділився власними спогадами про війну ветеран АТО Максим Ковеня, засновник Ветеранської волонтерської спілки, розказуючи, як на війні невинні люди позбавлені простих речей – води, їжі та світла, наскільки вони страждають, як гинуть діти. І закликав всіх і кожного не залишатися осторонь боротьби за мир на землі і підтримати Декларацію миру і припинення війн (DPCW), яку HWPL направила в ООН.
По закінченні форуму були підписані меморандуми про співпрацю HWPL з громадською спілкою «Міжнародний рух духовно-моральна цивілізація», а також з Народними зборами України для розширення діяльності за мир.
Читайте последние новости о ситуации в мире и Украине на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram
Теги: форум для припинення війни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Светлая память о ней навсегда сохранится в наших сердцах.
В період з 9 по 15 квітня Держекоінспекція зафіксувала три факти незаконного знищення...
На 79-м году жизни скончался украинский писатель, политический и общественный деятель...
Україна стала першою державою у світі, яка прирівняла електронний паспорт до...
В субботу, 17 апреля, в Украине стартовала Covid-вакцинация сотрудников системы органов...
МОЗ України популяризує донорство кісткового мозку. Представники Національного...
Во Львовской области умер мужчина, который за день до этого получил прививку вакциной...
Президент Владимир Зеленский анонсировал встречу в "нормандском формате" на уровне...
Військовослужбовці Луганського прикордонного загону протидіють накопиченню та...
По состоянию на 17 апреля 2021 года в Украине за сутки коронавирус диагностировали у 14 984...
В Сумской обл. продолжается кампания декларирования гражданами доходов, полученных в...
На Ровенщине за 2020-й удалось раскрыть только 20% мошенничеств, касающихся пожилых людей.
Комментарии 1
Как много красивых слов и как мало ( даже полное отсутствие ) хороших дел . Какое беспредельное фарисейство со стороны украинских властей и представителей общественности принимать этот форум , ничего не делая для прекращения боёв на Донбассе . Что , Максым Ковэня предложил сесть за стол переговоров с представителями
ЛДНР ? А ведь это самый первый и самый правильный шаг для установления мира в
Украине .Нет , он предпочёл лить крокодиловы слёзы о смертях и страданиях мирных
жителей . Вывод : всё это действо совершается с чисто пропагандистской целью показать
для мировой общественности " миролюбие " националистических кругов Украины .
И не более того .