В Україні пройде найбільша вітчизняна конференція Тиждень альтернативної енергетики

27 Января 2017 1

13–16 березня 2017 р. за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України пройде найбільша вітчизняна конференція «Тиждень альтернативної енергетики». Захід відбудеться у Торгово-промисловій палаті України. 

«Тиждень альтернативної енергетики» — це не звичні часто нудні конференції, а абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології розвитку альтернативної енергетики. Це чотири дні — чотири захоплюючі конференції, кожна з яких присвячена одному з видів поновлювальної енергії: сонячна, вітряна, біо- й енергетика в промисловості та ЖКГ. Ми створюємо головну платформу для комунікацій та співпраці ключових гравців ринку.

За рішенням оргкомітету конференції будуть проводитися в новому форматі.  До обіду — презентації практиками проектів, успішно реалізованих в сфері альтернативної енергетики, після обіду — нетворкінг компаній-лідерів у сфері поновлюваних джерел енергії, підприємств, які тільки планують реалізовувати проекти, та інших учасників, зацікавлених у роботі на ринку альтернативних джерел енергії.

Також команда оргкомітету готова підтримати українських винахідників і запросити на цей захід продемонструвати свої проекти та ідеї перед досвідченими експертами і власниками кращих компаній України у сфері альтернативної енергетики.

Участь у «Тижні альтернативної енергетики» для винахідників абсолютно безкоштовна. Також це гарна нагода зацікавити та переконати інвесторів, що саме ваш винахід зробить революцію у розвитку енергонезалежності не тільки в Україні, а й у всьому світі.

Для участі у заході присилайте свої заявки з фото і описанням винаходу (це може бути і відеоматеріал) на електронну адресу: k.ryabko@ukrcomgroup.com.ua.

Чекаємо ваших заявок та бажаємо успіху!!!


Загрузка...
Загрузка...

Дефицит: на сварщиков и слесарей в Украине будут учить...

Раньше в перечне было 19 дефицитных профессий государственного значения

Названо имя нового главы «Укроборонпрома»

Шесть лет назад он уже работал в руководстве концерна

За год сало в Украине подорожало на 80%

Стоимость «мясной корзины» выросла на 40%

Правительство утвердило госстандарт начального...

В классах нацменьшинств увеличат количество уроков украинского

Эксперт: закон о Донбассе повлияет на внутреннюю...

Почему Порошенко затянул с подписанием закона о реинтеграции Донбасса?

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка