Керівник ПРООН запропонував допомогу Україні під час онлайн-зустрічі з Міністром закордонних справ

27 Июня 2020 0

Керівник ПРООН пропонує підтримку з боку агентства для подолання пандемії, відновлення після кризи і і підтримки сталого розвитку до 2030 року.

Київ, 26 червня 2020 р. – Під час сьогоднішньої онлайн-зустрічі з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою керівник Програми розвитку ООН (ПРООН) Ахім Штайнер особисто запропонував Україні підтримку своєї організації для подоланні кризи, спричиненої COVID-19, та продовження руху країни в напрямку сталого розвитку.

Пан Штайнер запевнив пана Кулебу, що ПРООН готова виступити в ролі надійного стратегічного радника й політичного експерта для уряду України із питань, що стосуються перспектив розвитку країни під час відновлення після пандемії COVID-19, а також виконання Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року та сімнадцяти Цілей сталого розвитку (ЦСР).

«ПРООН пропонує керівництву України свій досвід щодо ефективного врядування в період кризи, – сказав Штайнер міністру Кулебі. – Криза, спричинена COVID-19, загрожує здоров'ю українців, здоров'ю економіки України та втратою здобутків у сфері сталого розвитку, яких країна вже досягла. Ми прагнемо допомогти вам захистити ці здобутки і якнайшвидше перейти до етапу відновлення, який буде кращим, екологічнішим та справедливішим для всіх українців».

Пан Штайнер відзначив готовність уряду України працювати задля досягнення Цілей сталого розвитку, які вже інтегровані в державну політику, ключовим принципом якої є «не залишити нікого без уваги», і привітав Україну з досягненням прогресу у 15 із 17 ЦСР, про що свідчить звіт Добровільного національного огляду щодо прогресу України у досягненні Цілей сталого розвитку.

Керівник ПРООН також подякував міністру Кулебі за координацію роботи з узгодження Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року із Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, адже, за його словами, ці рамкові документи взаємодоповнюють один одного і важливі для розбудови процвітаючої та прозорої держави.

Міністр Кулеба зазначив, що його міністерство високо цінує те, що Україна стала однією з перших країн світу, яка отримала такий рівень підтримки ПРООН у цей складний період. «Ми це дуже цінуємо! Нещодавно Україна продемонструвала помітний прогрес у сфері цифровізації та зробила низку важливих кроків для переходу до зеленої економіки, – сказав він. – І ми можемо зробити більше – на це є політична воля. Я переконаний, що завдяки міжнародній підтримці ПРООН ми зможемо досягнути вражаючих результатів».

Обидві сторони обговорили широкий спектр тем, зокрема підтримку ПРООН Україні у реагуванні на пандемію COVID-19, зацікавленість та прагнення України долучитися до Європейської зеленої угоди та перехід до зеленої економіки, прогрес країни у реалізації цифрової трансформації в державному управлінні та наданні державних послуг, а також план зробити цифрове врядування реальністю для українців у рамках новаторської ініціативи «Держава у смартфоні».

Пан Штайнер також підкреслив, що пандемія COVID-19 ставить під загрозу ключові елементи людського розвитку: дохід, освіту та здоров'я, що призведе до відхилення зі шляху сталого розвитку, обраного багатьма країнами, зокрема й Україною. Він зазначив, що ПРООН працює над тим, щоб забезпечити стійке й ефективне відновлення країн після того, як криза, спричинена COVID-19, піде на спад.

Пан Штайнер запевнив міністра Кулебу в готовності ПРООН надалі підтримувати зусилля України для перетворення на сучасну й процвітаючу державу, досягнення ЦСР, задоволення потреб громад, які постраждали від збройного конфлікту на сході України, та виконання зобов'язань країни по міжнародним конвенціям, протоколам, стандартам та угодам в сфері прав людини – у відповідності з визначеними напрямками реформування в України та національними пріоритетами.

Загальна інформація:

ПРООН є провідним агентством в системі Організації Об’єднаних Націй, що бореться за ліквідацію несправедливостей, які спричиняють бідність, нерівність та зміни клімату. Співпрацюючи з широкою мережею експертів та партнерів у 170 країнах, ми допомагаємо країнам втілювати комплексні рішення для людей та планети, розраховані на довготривалу перспективу.

ПРООН в Україні – третя за масштабами програма у світі, яка пропонує інноваційні підходи та комплексні послуги, що стосуються широкого кола тем, починаючи від демократичного врядування та реформи державного управління до енергетики та довкілля, а також інклюзивного місцевого розвитку, відновлення та розбудови миру.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Потрібна благодійна допомога важкохворим дітям!

Звертаємося до Вас з проханням розглянути можливість надати важливу благодійну...

Терміново потрібна фінансова допомога дитині!

Мене звуть Анастасія я волонтер для хлопчика Кирила Кондрашева з України. Я благаю вас...

Прохання про допомогу на лікування дитини

Кондрашева Дар'я Вікторівна і Кондрашев Руслан Геннадійович – батьки...

Лист про допомогу до дня знань 2020

Звертаємося до Вас і усіх небайдужих з безмежним проханням розглянути можливість...

ПРООН та Норвегія об’єднують зусилля в Україні на...

Партнери підписали угоду про співпрацю задля просування гендерно-орієнтованих...

День захисту дітей 2020: святковий захід для...

Ми звертаємося до усіх небайдужих людей з проханням надати за можливістю, благодійну...

Чорне море - унікальне та вразливе

31 жовтня причорноморські країни відзначають День Чорного моря. Саме в цей день у 1996...

Стефанішина: інтеграція в НАТО означає кращі умови...

Інтеграція в НАТО означає кращі умови для жінок - військовослужбовців в Україні. Про це...

Новый антирекорд в Украине: 8752 случая коронавируса в...

В Украине по состоянию на утро 31 октября зафиксировано уже более 387 тыс. случаев...

Прогноз погоды на 31 октября: Украину накроют холод и...

В субботу, 31 октября, в Украине будет дождливая и прохладная погода. Об этом сообщили в...

Послы G7 прибыли в Киев

Послы стран Большой семерки из-за скандального решения судей Конституционного суда...

Глава КСУ отказался идти на допрос

Глава Конституционного Суда Украины Александр Тупицкий заявил, что получил от...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка