Лист про допомогу до дня знань 2020

04 Августа 2020 0

Звертаємося до Вас і усіх небайдужих з безмежним проханням розглянути можливість надати благодійну допомогу у цей складний для усіх час – важкохворим дітям з інвалідністю до «Дня знань», що відзначається 1 вересня.

Під нашою опікою на постійній основі знаходиться три тисячі важкохворих дітей з різною складністю захворювань, які на постійній основі, потребують матеріальної допомоги та підтримки. Значна кількість дітей – це сироти та напівсироти з 00C і не тільки, що по всій Україні, а також, хворі діти з малозабезпечених та багатодітних сімей де є декілька чи більше дітей з інвалідністю.

Частково, діти перебувають на обліку у державних районних соціальних відділеннях, а також в центрах соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих та дітей з ДЦП та ЦНС м. Києва і не тільки.

Значна більшість дітей, знаходяться поза центрами і проходять лікування амбулаторно, через недостатню кількість місць у центрах, а також через важке протікання хвороби (лежачі та не пересувні).

Основні захворювання: ДЦП, захворювання ЦНС Синдром Дауна, Синдром Аутизму, важкі гормональні порушення, складні захворювання кісток, порушення психіки, сліпота, слабоумство та інше.

Список необхідних потреб:

Дитячі канцелярські товари для навчання та розвитку (набори для творчості, фарби для малювання, олівці, альбоми, пластилін, кольоровий папір та картон та інше);

Ранці дитячі; - Книги; - Музичні та сенсорні ігри для розвитку; - Розвиваючі ігри ( конструктори, мозаїка, бiзiборди та інші ігри); - Дитяче харчування (молочні суміші, каші, соки, пюре, чаї, печиво та інше); - Засоби гігієни (підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки, носовички, шампуні, рідке мило, зубні щітки та пасти, туалетний папір та інше);

Великі та маленькі рушники; - Нові комплекти одягу дітям віком від 2 до 15 років; - Солодощі, фрукти та соки (цукерки, печиво, вафлі, мармелад, зефір та інше).

РЕКВІЗИТИ

БО "БФ "Єднання спільноти" Р/р: UA023206490000026004052618535

в АТ КБ "Приватбанк", код ЄДРПОУ 39056806.

Призначення платежу: Добровільна пожертва, згідно листа №81.

Дякуємо за будь-яку допомогу та підтримку важкохворим дітям!) З повагою, Засновник БО "БФ "Єднання спільноти" Юлія Левчук.   

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Терміново потрібна фінансова допомога дитині!

Мене звуть Анастасія я волонтер для хлопчика Кирила Кондрашева з України. Я благаю вас...

День знань скасовано: діти Анатолія Анатоліча не...

Цього року в День знань доньки ведучого програми «Ранку з Україною» Анатолія...

Прохання про допомогу на лікування дитини

Кондрашева Дар'я Вікторівна і Кондрашев Руслан Геннадійович – батьки...

Керівник ПРООН запропонував допомогу Україні під час...

Керівник ПРООН пропонує підтримку з боку агентства для подолання пандемії,...

День захисту дітей 2020: святковий захід для...

Ми звертаємося до усіх небайдужих людей з проханням надати за можливістю, благодійну...

Маленька Анастасія Локайчук потребує вашої допомоги!

Я мама Локайчук Анастасії, дівчинки яка дуже прагне жити! Ось вже влітку моїй єдиній...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка