Маленька Анастасія Локайчук потребує вашої допомоги!

13 Апреля 2020 0
Редакція отримала наступного листа з проханням допомоги:
 
Я мама Локайчук Анастасії, дівчинки яка дуже прагне жити! Ось вже влітку моїй єдиній донечці виповниться 13 рочків. Ми проживаємо в Вінницькій області,м.Іллінці.
Саме сьогодні,просимо вас відгукнутися попри нелегкий для всіх час,і допомогти нам придбати для Настуні життєво необхідний апарат для процедур,ліки,обладнання,памперси,непромокаючі пелюшки.
Як кажуть: "У темні часи добре видно світлих людей"
 
Не даремно існує ця цитата і зараз ми її надзвичайно часто використовуємо!
Тільки завдяки людям,які "світять" нам не страшне слово "карантин",ми можемо бути спокійні,бо покладаємося на Бога,допомогу щедрих людей,віримо та знаємо, що є підтримка і все буде добре!Ми не самі і це нас дуже потішає,зміцнює,додає сил.
Наше життя-щоденна боротьба за життя донечки Настуні без болю.Доня має досить важку форму ДЦП,епісиндром,сколіоз,спастичний тетрапарез.У зв'язку з хворобою Настуня повністю позбавлена можливості самостійно,стояти,самостійно сидіти і обслуговувати себе,вона повністю залежна від моєї допомоги.
Настуся,як і будь-яка дитина хоче ходити,рухатися, самостійно себе      обслуговувати,гратися з іншими дітками,але важкий діагноз прикував її до ліжка і позбавив цих звичайних і майже непомітних для здорової дитини радостей життя.         
 
Ваше  милосердя і допомога стануть для хворої донечки можливістю жити трохи легше!!!
Ми постійно возимо наше серденько Настюшу на реабілітаційні заняття,робимо з Настусею вправи вдома які нам індивідуально назначили лікарі серби,знаходимо будь-які нові методи які не нашкодять,а допоможуть.І бачимо дуже хороші зміни та й лікарі дуже оптимістичні,що до подальшого лікування.
Я одна без участі Настусиного татка виховую та доглядаю Настуню,тато помер,звичайно нам нелегко.Та ми не втрачаємо оптимістичного настрою.Не соромимся просити допомоги.Бо люблю свою Настуню.
Як почують якщо не розказати,якщо не поділитися болем,переживанням,як люди дізнаються що нам потрібна допомога? Ми дуже,дуже потребуємо підтримки!!!
В мудрій книзі Біблії написано:«Не стримуй добра потребуючому,— заохочує Соломон,— коли в силі твоєї руки це вчинити» (Приповістей 3:27). Робити добро іншим — означає,наприклад,щедро використовувати свої ресурси на їхнє благо, і така допомога має багато граней.
 
Наразі потрібна допомога в придбанні спеціального апарата за рекомендацією лікарів,вартість його 25000 грн.,домовились з продавцем про знижку в 50% і це чудово!!! Завдяки такому апарату ми зможемо більшість процедур проходити в дома.
 
Ось зсилка >>>
Також необхідна допомога в оплаті реабілітації яка буде проходити у       м.Києві,лікарі з Сербії,вартість одного курсу 860 євро.
 
Ще одна життєво необхідна допомога в придбанні памперсів,підходять Настуні (Abri-Form,розмір S2 можна й S4) >>>
 
Непромокаючі пеленки - необхідна щоденна річ, без якої неможливо комфортне життя дитини.Ось такі підходять(Одноразові пеленки Seni Soft Super 90*60) >>>
 

За рекомендацією лікарів Настусі необхідний  спеціальний ортопедичний стілець для годування який ми плануємо придбати за кордоном >>>
 
Кожного разу,на постійній основі купуємо ліки від судом,спеціальне харчування,вітаміни,добавки.Є гостра потреба в ортопедичному матраці,ліжечку.
 
Для нас це непідйомні кошти,тому ми молимо й благаємо вас,почуйте прохання матері яка дуже хоче допомогти своїй квіточці Настуні одужати!!!
 
Якщо ви маєте бажання,можливість оплатити,придбати необхідне для Настуні,то ми будемо безмежно вдячні за вашу готовність та щедрість.Будь-ласка,ось наша адреса Нової почти:
 Вінницька область,м.Іллінці,вул.Максима Кривоноса 82,відділення-1,Таран Аліна Григорівна.
Ми безмежно та завчасно вдячні всім небайдужим людям які допомагали й планують допомогти нашій маленькій  дівчинці Настуні!.
 
Нехай Божий мир який неможливо збагнути розумом завжди буде з вами,бажаємо вам та вашим сім'ям щедрих Божих благословень,нехай кожний день вам приносить радість❗❗❗
 
Номер картки ПриватБанку:
4731 2191 2140 2196
(Таран Аліна Григорівна).
 
Вайбер: +380500133244,тел.моб.:0500133244
 
Якщо вам відомо до кого ми можемо звернутися по допомогу,то будь-ласка напишіть нам конкретну адресу,телефон,можна у вайбер,а якщо зручно то зателефонуйте.
 
Наша історія є на УББ (Українській Біржі Благодійності),там ви можете побачити документи,фото,відео Насті,звіт  про надходження >>>
 
 
Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

День захисту дітей 2020: святковий захід для...

Ми звертаємося до усіх небайдужих людей з проханням надати за можливістю, благодійну...

Україна отримає допомогу в $58 мільйонів на боротьбу з...

Всесвітня організація охорони здоров'я, ЮНІСЕФ, Програма розвитку ООН та МОЗ готують...

Zara долучилася до боротьби з коронавірусом

Нині весь світ об'єднаний у спільній протидії поширенню смертельного коронавірусу....

Потрібна допомога

Валентина Наливайко звертається по допомогу. Потрібні кошти для лікування її сина...

Кто такой Аваков и почему из-за него такие страсти?

Сотни людей собрались перед Верховной Радой, чтобы потребовать отставки одного из...

Папа Римский занимается вопросом освобождения...

Папа Римский Франциск занимается вопросом освобождения осужденного в Италии...

В автівці, що прибула теплоходом зі США, виявлено...

Учора, 4 червня, в пункті пропуску «Одеський-МТП» з «Toyota Camry» вилучено 2...

ЦИК просит 1,3 млрд грн на выборы

Расходы государственного бюджета на местные выборы и промежуточные выборы в...

НАБУ завершило расследование по Труханову

Национальное антикоррупционное бюро Украины завершило расследование одного из...

Як українці оцінюють небезпеку коронавірусіу, -...

Як українці оцінюють небезпеку коронавірусіу та подолання пов'язаної з ним кризи - в...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка