Найкращі артилеристи України проходять службу в Сухопутних Військах

06 Ноября 2020

Командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський підбив підсумки змагань на кращу артилерійську батарею, вручив переможцям перехідні призи і сертифікати на грошові премії та привітав «богів війни» з професійним святом. Про це 5 листопада повідомила прес-служба Сухопутних Військ ЗСУ.

"Панове генерали, офіцери, сержанти, солдати, шановні бойові друзі! Два тижні ви змагалися за право отримати звання найкращого артилерійського підрозділу Збройних Сил України! І ці змагання проходили у достатньо напруженій але відвертій та чесній боротьбі. Мені також приємно , що це свято і ця урочиста подія співпали з нашим професійним святом – Днем ракетних військ і артилерії", - зазначив генерал-полковник Олександр Сирський.

На полігоні Міжвидового центру підготовки ракетних військ і артилерії ЗСУ завершилися напружені змагання. За звання найкращих боролися понад півтисячі представників 14 артилерійських підрозділів.

За підсумками проведення конкурсу місця розподілились наступним чином:

серед причіпних артилерійських батарей ЗСУ найкращими стали артилеристи 55 окремої артилерійської бригади Сухопутних Військ ЗСУ, за що отримали сертифікат на 230 тисяч гривень, ІІ місце і сертифікат на 120 тисяч гривень вибороли гарматники 406 окремої артилерійської бригади морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ, а ІІІ місце і сертифікат на 44 тисячі гривень здобули представники 95 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ;

серед самохідних артилерійських батарей I місце разом із сертифікатом на 200 тисяч гривень виборола 26 окрема артилерійська бригада Сухопутних Військ ЗСУ, ІІ місце і сертифікат на 99 тисяч гривень – 36 окрема бригада морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ, ІІІ місце та сертифікат на 41 тисячу гривень – 25 окрема повітряно-десантна бригада Десантно-штурмових військ ЗСУ;

серед протитанкових батарей ЗСУ стали найкращими та отримали сертифікат на 205 тисяч гривень військовослужбовці 55 окремої артилерійської бригади Сухопутних Військ ЗСУ, а ІІ місце і сертифікат на 90 тисяч гривень здобули протитанкісти 406 окремої артилерійської бригади морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ;

серед мінометних батарей І місце і сертифікат на 135 тисяч гривень отримали артилеристи 36 окремої бригади морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ, ІІ місце та сертифікат на 111 тисяч гривень вибороли мінометники 79 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, а ІІІ місце та сертифікат на 31 тисячу гривень - представники 54 окремої механізованої бригади Сухопутних Військ ЗСУ;

серед розрахунків реактивних артилерійських батарей І місце та сертифікат на 140 тисяч гривень виборола 81 окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ ЗСУ, ІІ місце і сертифікат на – 99 тисяч гривень – 93 окрема механізована бригада Сухопутних Військ ЗСУ; ІІІ місце і сертифікат на 29 тисяч гривень – 35 окрема бригада морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ.

Варто зазначити, що кращим командиром батареї, кращим старшим офіцером на батареї, кращим командиром взводу управління батареї, кращим обслуги та кращим обчислювачем стали артилеристи 55 окремої артилерійської бригади Сухопутних Військ ЗСУ, а кращим командиром відділення розвідки та кращим топогеодезистом стали представниці 26 окремої артилерійської бригади Сухопутних Військ ЗСУ. Всі вони нагороджені цінними подарунками у вигляді мармурової плакетки.

Вже стало доброю традицією заохочувати особовий склад артилерійських підрозділів врученням беретів «кольору полум’я». Урочиста церемонія відбулася одразу після нагородження переможців змагань.

На завершення командувач Сухопутних військ звернувся до артилеристів: "Ракетні війська і артилерія – це найпотужніший і наймогутніший рід військ Збройних Сил України. Їм належить вирішальна роль у знищенні ворога, у знищенні його живої сили та вогневих засобів. Завдяки нашим воїнам-артилеристам, було звільнено більшу частину Донецької і Луганської областей. Тому, сьогодні я від Головнокомандувача Збройних Сил України, Начальника Генерального штабу, від себе особисто вітаю вас усіх із цим святом, всім бажаю міцного здоров’я, сімейного затишку, сімейного благополуччя, успіхів при виконанні бойових завдань і головне – щоб ви усі поверталися після їх виконання живими і неушкодженими!"

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Православные цекви частично возобновляют...

Православная церковь Украины (ПЦУ) с 22 мая постепенно возобновляет богослужение с...

Репер Каньє Вест проведе пасхальну службу в...

Відомий американський репер, чоловік Кім Кардашян, та теперішній госпел-виконавець...

Деньги за погоны

В 2019 г. существенно улучшится денежное обеспечение военнослужащих Вооруженных сил...

Коты ее величества: на работу в британское посольство...

Кот Лоуренс подвизается на дипломатическом поприще в Аммане уже с месяц 

Стало відомо, чому в 2021 році Україну очікує масове...

З відкриттям ринку землі «соціальні проєкти» втратять сенс, з 2021 року нас очікує...

На ДніпроГЕС завершено роботи з монтажу статора...

На Дніпровський ГЕС тривають роботи з реконструкції гідроагрегатів австро-німецькою...

Держекоінспекція зафіксувала понад 3 тисячі фактів...

Протягом 10 місяців поточного року Державна екологічна інспекція України в рамках двох...

ЭКО Интерпол

Украина начинает борьбу с преступлениями против природы совместно с международными...

В Минэнерго анонсировали подорожание электроэнергии...

Решение о повышении тарифов на электроэнергию для бытовых потребителей будет принято...

На Закарпатье разработали винный туристический...

Ассоциация «Еврорегион Карпаты — Украина» разработала трансграничный винный...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка