Представники посольства Ізраїлю в Україні допоможуть з проблемою питної води на Донеччині та Луганщині

17 Ноября 2020

Джоел Ліон, Надзвичайний та Повноважний Посол Ізраїлю в Україні та Йоав Бистрицьки, заступник Посла, у вівторок 17-го листопада відкриватимуть оновлені джерела чистої питної води для селищ Зайцеве і Кодема Бахмутського району Донецької області: вісім криниць пройшли повну відбудову і переоблаштування. А також відкривають у місті Сєвєродонецьк Луганської області Центр розвитку стресостійкості Сєвєродонецького центру соціальних служб.

Центр створений при організаційній та фінасовій підтримці Посольства Держави Ізраїль в Україні та зусиллями ізраїльського агентства з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV. Фахівці центру пройшли навчання у ізраїльських колег з Israel Trauma Coalition. Ізраїль співпрацюватиме із соціальними психологами створеного Центру в галузі освіти на постійній основі.

«Як тільки ми дізналися, що мешканці цих селищ на Сході України мають проблеми з питною водою, ми вирішили допомогти. Держава Ізраїль добре відома своїми технологічними досягненнями у водних технологіях, але у цьому випадку ми керувалися нашим гаслом «Тікун Олам», допомагаючи світові та забезпечуючи мешканцям безперешкодний доступ до чистих джерел питної води», - Джоел Ліон, Посол Ізраїлю в Україні.

Над оновленням чистого водопостачання селищ Зайцеве і Кодема працювала Посольство Держави Ізраїль в Україні та ізраїльське агентство з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV у співпраці із гуманітарною місією Проліска. Відкриття проходитиме за участі Олексія Реви, міського голови Бахмута; Джоела Ліон, Посла Ізраїлю в Україні; дипломатів посольства; представників гуманітарної місії Проліска та місцевого керівництва селищ Зайцеве і Кодема.

У церемонії відкриття Сєвєродонецького Центру розвитку стресостійкості брали участь: керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк; заступник міського голови Сєвєродонецька Олександр Ольшанський; Директор Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді Сєвєродонецької міської ради Людмила Мінайлова; дипломати посольства, та інші.

Ізраїльське агентство міжнародного співробітництва MASHAV створене наприкінці 50-х років щоб сприяти світовому господарському та соціальному прогресу шляхом підготовки кваліфікованих фахівців і передачі сучасних технологій. Діяльність МАШАВ має кілька напрямків і складається з міжнародних курсів у сферах, де Ізраїль є лідером (сільське господарство, суспільство, освіта, охорона здоров'я і навколишнього середовища, тощо); консультацій фахівців, та спільних міжнародних дослідницьких програм.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

В столиці відбудеться онлайн-фестиваль «Ізраїль...

Посольство Держави Ізраїль, у співпраці із «Дом Майстер Клас»,розпочинає...

В РНБО заявили про жахливі наслідки можливої посухи в...

Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексій Соловйов...

Посольство Ізраїлю висловилось щодо розв'язання...

Посольство Держави Ізраїль в Україні висловлює задоволення щодо шляхів ...

В Украине число новых случаев COVID-19 превысило 15 тысяч

На утро сегодняшнего дня в Украине выявили 15 331 новых случаев коронавирусной болезни...

В Украине заморозки и без осадков

В четверг, 26 ноября, погода на большей территории Украины будет пасмурной, но без...

Популярные фамилии в регионах Украины

На Буковине самая распространенная фамилия — Ткачук. На втором месте — Мельник, а...

Потрібна допомога хворій дитині!

Доброго дня! Засвідчую свою повагу та перш за все хочу звернутися з проханням дочитати...

В Украине вводят новый способ вызова "скорой" для...

В Министерстве здравоохранения Украины анонсировали введение нового способа вызова...

На Дністровській ГЕС завершено будівельні роботи з...

Роботи було розпочато у березні минулого року згідно з проєктом «Реконструкція...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка