З 1 липня до Туреччини: що треба знати про відпочинок-2020

24 Июня 2020 0

1 липня туристи Join UP! знову почнуть відпочивати на улюблених турецьких курортах. Країна готова приймати гостей з України без тестування та проходження самоізоляції/обсервації.

За даними туроператора, Туреччина незмінно залишається одним із найпопулярніших напрямків закордонного відпочинку серед туристів завдяки доступним за ціною туристичним пакетам, недовгому перельоту та наявності All Inclusive.

А ще цього сезону Join UP! пропонує спеціальні умови бронювання на відпочинок у липні. Пакетний тур можна оплатити у повному обсязі за 7 днів до вильоту, при цьому перший платіж складає 0%. Анулювати мандрівку без штрафів також можна за 7 днів до вильоту.

Туреччина входить до «зеленої» зони затвердженого МОЗ України переліку країн. Отже, після повернення додому самоізоляція/обсервація не потрібні.

Країна відкриває сезон з нововведеннями для комфортного і безпечного відпочинку.

Аеропорт

В аеропорту прибуття туристам вимірюватиметься температура. У разі виявлення підвищеної треба буде здати тест на Covid-19. Ця послуга безкоштовна. Якщо хвороба підтвердиться, лікування покриє поліс медичного страхування, що входить до туристичного пакету. Трансфер і квиток додому туристові треба буде придбати власним коштом.

Ще одним обов’язковим заходом безпеки є заповнення інформаційної анкети під час проходження паспортного контролю. Анкета буде додана до пакету документів, який надає туроператор.

Готелі

Всі співробітники туристичної галузі — від персоналу до гідів, проходять обов’язкову сертифікацію щодо поінформованості і дотримання правил безпеки. Обмеження щодо завантаженості готелів зняті. Обов’язковими залишаються регулярна дезінфекція, контроль здоров’я персоналу, дотримання дистанції.

Після прибуття гід детально інформуватиме гостей щодо діючих правил безпеки.

Анімація працюватиме, але обов’язковою вимогою є дотримання дистанції 1,5-2 м один від одного. Дитячі клуби теж працюватимуть, але виключно на свіжому повітрі.

На пляжах, в басейнах і у парках також треба дотримуватися дистанції. В басейнах збільшать вміст хлору, але в межах норми.

Транспорт

Під час трансферів обов’язкове перебування у масці. Обмежень щодо завантаженості автобусів наразі немає. Однак під час тривалих трансферів впроваджені зупинки кожні 30-40 хвилин для провітрювання транспорту. Дезінфекція обов’язкова після кожного трансферу.

Ресторани

Ресторани і кафе відновили роботу 1 червня. У приміщеннях відвідувачі повинні перебувати у масках і дотримуватися правил дистанціювання. Бари і нічні клуби наразі не працюють.
Відстань між столиками у ресторані складатиме 1,5-2 метри. Страви на шведському столі будуть відгороджені захисними екранами, подаватимуться тільки офіціантами.

Екскурсії

Щодо проведення екскурсій обмежень немає. Гід інформуватиме туристів щодо заходів безпеки та контролюватиме їх дотримання.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Во Львове впервые провели операцию по пересадке...

В городской клинической больницы скорой медицинской помощи Львова впервые провели...

В Украине за сутки более 900 новых случаев COVID-19

За минувшие сутки в Украине выявили 914 инфицированных коронавирусом, 15 ранее...

Європейські країни допомагають Україні боротися із...

Інтенсивні грозові дощі, які пройшли у Карпатському регіоні наприкінці червня,...

Масова загибель риби на Волині: попередні збитки...

У річці Стир на ділянці від села Липляни до села Княгининок, що у Волинській області,...

В Одеському загоні Морської охорони курсанти...

Курсанти другого курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету...

Забруднення річки та незаконна рубка дерев:...

З 26 червня по 2 липня 2020 року Державна екологічна інспекція провела 441 перевірку на 237...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка