Журналістка Любов Величко звернулася до поліції через погрози

29 Июля 2020 1 0

Журналістка Любов Величко подала до поліції заяви щодо погрози вбивством та перешкоджання її журналістській діяльності після виходу розслідування про російські телеграм-канали.

Про це вона повідомила 29 липня у відеозверненні на своїй фейсбук-сторінці.

«Сьогодні я прийшла на прийом до новопризначеного начальника Броварського відділку поліції Скидана Максима Вікторовича. Він прийняв мою заяву про погрози мені вбивством та перешкоджанню моїй професійній діяльності», — повідомила журналістка.

Правоохоронці допитали журналістку та її чоловіка і запевнили, що розслідуватимуть її справу «максимально об’єктивно».

Журналістка нагадала, що переслідування та погрози почалися після публікації її розслідування про вплив телеграм-каналів на діяльність депутатів Слуги народу та президента Зеленського.

«Над моїм подвір’ям літав дрон та велося відеоспостереження із тонованого темного автомобіля на величезну камеру. над моїм подвір’ям літав дрон та велося відеоспостереження із тонованого темного автомобіля на величезну камеру. над моїм подвір’ям літав дрон та велося відеоспостереження із тонованого темного автомобіля на величезну камеру. Зараз поліція встановлює цей автомобіль та його власника», — зазначила Величко.

«Завтра буде відкрито два кримінальних провадження – одне це погроза вбивством, а друге – це перешкоджання журналістській діяльності. У першій справі йдеться про невідомих осіб, які у фейсбуці погрожували вбити мене за те, що я написала своє розслідування про вплив телеграм-каналів на діяльність Ради. У другій справі фігурує Ольга Шарій, це дружина скандального блогера Анатолія Шарія, вона ж є головою партії Шарія. У цій заяві долучено відео, у якому вона обливає мене лайкою, тисне на мене як на журналіста», – розповіла пані Величко.

Вона також додала, що в другій справі фігурують 10 телеграм-каналів, серед яких «Резидент», «Легитимный» «ЗеРада», «Картель» та інші, які протягом тижня «тиснули на неї, писали про неї всякі фейки, обливали її брудом».

«Я буду діяти виключно в правому полі. Жодні провокації, публікації, брехня та фейки не змусять мене спілкуватися мовою хейту та опускатися до рівня особистих образ. Я буду відстоювати свою честь і гідність у суді. Я уже готую позов про захист честі і гідності стосовно Ольги Шарій через її образливе відео, в якому вона виливає в мій бік купу брехні та образ», — додала журналістка.

Також вона нагадала, що Ольга Шарій — це політик, вона є головою Партії Шарія.

«Я буду діяти виключно в правому полі. Жодні провокації, публікації, брехня та фейки не змусять мене спілкуватися мовою хейту та опускатися до рівня особистих образ», — підсумувала Величко.

Нагадаємо, 15 липня 2020 року журналістка Любов Величко повідомила на своїй сторінці в Facebook, що отримує погрози після розслідування про російські телеграм-канали «Тєлєга» для Слуги. Як Телеграм-канали, що ймовірно ведуться з Росії, впливають на роботу Ради, яке 13 липня опублікували Liga.net, Texty.org та Інститут масової інформації. Після аналізу понад 10 тисяч повідомлень у телеграм-каналах «Темный рыцарь», «Макс Бужанский», «Dubinsky.pro», «Легитимный» та «Резидент», журналістка визначила, що два останніх можуть адмініструвати з РФ.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Дмитрий Чистяков и Марина Искра: как жить здорово

Уже год семейная пара дает «Кухонные советы» в «Полезной программе» на...

"Укрпочта" запустила 500 передвижных почтовых...

"Укрпочта" запустила 500 новых передвижных почтовых отделений в стране, которые...

В августе в водоемах Украины утонули 20 человек

В Украине с начала августа утонули 20 человек. В минувшем месяце погибли на воде более 200...

В Украине с начала года зафиксировано почти 1 млн...

В Украине с начала 2020 года зафиксировано около 1 млн кибератак.

1500 доларів США – гарантія в’їзду, чи кримінальна...

Чоловік прилетів у «Бориспіль» рейсом із Ізміра (Туреччина). Однак контроль...

В порт Украины зашло судно с зараженным COVID экипажем

В порту Южный обнаружен сухогруз PATRA (IMO 9607801), на котором половина команды больна COVID-19....

УЗ відновила зупинку поїздів у Луцьку і Тернополі

Укрзалізниця, на виконання рішень обласних регіональних комісій з питань...

В Черкассах спасатели ликвидировали пожар на...

Спасатели сегодня утром ликвидировали пожар на территории Черкасского областного...

Тимчасово припиняються пропускні операції в КПВВ...

Робота КПВВ на адмінмежі з ТОТ Крим тимчасово припиняється з метою запобігання...

В Україні вперше було здійснено трансплантацію...

У рамках пілотного проекту МОЗ з розвитку системи трансплантації в Україні вперше...

В порту Южный находится почти 10 тысяч тонн селитры

В порту Южный находится 9,6 тысяч тонн аммиачной селитры.

Комментарии 1
Войдите, чтобы оставить комментарий
Чужой
30 Июля 2020, Чужой

не журналістка, а журналіст. Ви також вважаєте цей придуманий новояз Українською мовою? То вже кращє - Журналізд. Є така стаття в інтернеті.
РС А як вірно вимовити та написати "голова територіальної комісії..."? Справа в тому, що голова комісії - Валентина Іванівна. Може кращє так - головиха територіальної комісії...? Как вам такое?

- 1 +
Авторские колонки

Блоги

Ошибка