Особливості отримання онлайн-позик

28 Июня 2018 0

онлайн позика

Різноманітні онлайн-сервіси спрощують доступ до багатьох пропозицій, в тому числі до отримання позики. Головні переваги такої послуги — відсутність потреби у відвідуванні банку, збиранні певних документів, пошуку поручителів і т. д. В онлайн-сервісах, наприклад Loany, все відбувається швидко і без зайвого клопоту.

Loany – просте рішення, комфортні умови

Тепер взяти гроші в кредит так же просто, як, наприклад, зробити покупку в магазині. Завдяки простій і відкритій системі кожен охочий може оформити позику всього за 30 хвилин в комфортних для нього умовах. Щоб це здійснити, слід дотримуватися інструкції:

  • зареєструватися на сайті;
  • заповнити анкету, вказавши свої основні дані, завантажити особисту фотографію;
  • надати в режимі онлайн сканкопію паспорта;
  • ознайомитися і погодитися з умовами сервісу, а також дати згоду на використання кредитної історії;
  • вказати платіжну карту, на яку має бути переведено онлайн-позику.

Після цього потрібно підтвердити свою заявку на позику, вибравши оптимальний варіант за сумою, терміном погашення. Рішення приймається системою в автоматичному режимі з урахуванням даних кредитної історії і платоспроможності користувача. Відстежувати розгляд заявки можна в особистому кабінеті на сайті.

Loany пропонує користувачам два оптимальних варіанти: «Миттєва позика» і «Розумна позика». У разі вибору першого продукту позичальник може отримати суму в кредит від 1000 до 6000 грн з терміном погашення від 1 до 30 днів. На сайті є онлайн-калькулятор, який розрахує і наочно покаже:

  • дату повернення;
  • відсотки;
  • загальну суму до оплати.

Другий варіант, «Розумна позика», передбачає отримання в кредит суми від 6000 до 25 000 грн. Користувач повинен буде погашати свою заборгованість щомісяця рівними частками.

Відсоткова ставка встановлюється в автоматичному режимі системою залежно від кредитної історії. Чим вона краща, тим нижчий процент.

Варто також звернути увагу на те, що сервіс має послугу «Відстрочка оплати». Це актуально в тому випадку, коли користувач хоче відстрочити оплату без нарахування штрафів, пені. Використання послуги «Миттєва позика» дозволяє пролонгацію максимум на 30 днів, «Розумна позика» — до півроку. Для цього слід вибрати функцію «Відстрочити» в особистому кабінеті.

На правах рекламы


Читайте последние новости на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram


Загрузка...
Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Лентаинформ
Загрузка...
Ошибка