Головний редактор телеканалу «НАШ» Роксолана Завінська отримала премію «Жінка III тисячоліття»

13 Декабря 2019

12 грудня відбулася церемонія нагородження XII Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття».

У щорічній премії нагороджували жінок України, які гармонійно поєднують успіхи в особистому і професійному житті на користь суспільства.

Нагороджували жінок у трьох розділах: «Знакова постать», «Рейтинг» та «Перспектива». Цьогоріч переможницею в категорії «Рейтинг» стала Головний редактор телеканалу «НАШ» Роксолана Завінська.

«Сьогодін цю нагороду отримала не тільки я, нагородили весь наш колектив, який складається з великої кількості талановитих, професійних та амбітних жінок і дівчат. Це спільна перемога і спільний титул», — ділиться враженням Роксолана. 

Роксолана Завінська ще в 16 років зробила перші кроки в журналістиці, працюючи в місцевих ЗМІ. Навчалася у Львівському університеті імені Івана Франка на факультеті журналістики, який закінчила з відзнакою. Працювала на провідних інформаційних каналах і проявила себе як висококваліфікований журналіст. У 25 років досвідчена журналістка стала Головним редактором телеканалу «НАШ». Під її управлінням працює понад 100 людей. Роксолана є авторитетним та кваліфікованим керівником. Колектив поважає та дуже любить її  за професіоналізм та вміння знаходити індивідуальний підхід до кожного. 

Роботі Роксолана присвячує багато часу та все ж знаходить його і для доброчинних проектів, серед яких: фонд «Допомога заради майбутнього», акція «Пробіг під каштанами» та щорічний благодійний футбольний матч між журналістами. Крім того, Роксолана бере участь в акціях скерованих на охорону довкілля та допомагає притулку для тварин «Бест Френдс». На доброчинних засадах Роксолана Завінська проводить лекції на курсах телеведучих та виступає спікером на медіа-форумах. У вільний від роботи та громадської діяльності час — читає, подорожує, захоплюється кіно та психологією.

Колектив телеканалу «НАШ» вітає Роксолану з нагородою. Бажаємо їй здоров’я, творчого натхнення, успіху та незламної сили й надалі  продовжувати важливу справу, що вона взяла на свої тендітні плечі!

З найкращими побажаннями,

Прес- службка

Мдіаплатформи "НАШ"

youtube.com/c/ТелеканалНАШ

https://www.facebook.com/nashlive.ua/

https://t.me/nashlive

https://www.instagram.com/nash.live/

https://twitter.com/nashlive_ua/

www.nash.live


Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

Нацсовет назначил проверки телеканалу "Наш"

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания назначил две внеплановые...

Нацсовет распространяет откровенные фейки о...

Журналистский коллектив телеканала «НАШ» (ООО «НАШ 365») обеспокоен...

Телеканал НАШ - лидер среди информационных...

Программы телеканала НАШ по состоянию на 13 января стали самыми просматриваемыми в...

Премьера ток-шоу "Межа" с нашими новыми ведущими...

Сегодня, 19 октября, в 21:00 большая премьера на телеканале НАШ.

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка