«ПРЯМИЙ» придбав квартиру родині загиблого шахтаря

03 Июня 2019 2

Сьогодні, 3 червня, телеканал Прямий придбав квартиру родині загиблого шахтаря Михайла Павлика. Дружина та троє дітей житимуть у власній квартирі, у будинку, де вони раніше винаймали помешкання.

Нагадаємо, що в ніч на 29 травня на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» в селі Сілець Сокальського району Львівської області стався обвал породи, загинуло двоє гірників — Михайло Турко та Михайло Павлик. У 48-річного Михайла Павлика залишилися дружина та троє дітей: два хлопці, 16 та 15 років, і 8-річна донька.

Трикімнатна квартира площею 72 кв. м розташовується в місті Червоноград, на вулиці Сокальська, 28.

Журналістка «Прямого» Ольга Зеліско поділилася враженням після зустрічі з новоселами: «Дуже тішуся, що пані й троє дітей матимуть своє житло після трагічної смерті батька на шахті «Лісова». Цей псевдоконфлікт із президентом, який роздули боти на фейкових сайтах, показав, хто є хто. Президент обіцяв, а «Прямий» канал — зробив.

Я горда, що канал «Прямий», на якому я працюю, показав свою людяність, а не пусті розмови», — розповіла Ольга Зеліско.

Увечері 29 травня президент України Володимир Зеленський прибув на зустріч з родинами загиблих. Він звернув увагу на те, що родинам загиблих шахтарів потрібно надати належну допомогу.

Зокрема, глава держави звернувся до журналістки «Прямого» Ольги Зеліско зі словами (мовою оригіналу): «Тому, що ви канал «Прямий», ви можете допомогти. Давайте з вами зараз купимо квартиру, давайте «Прямой» канал, ми з вами пообіцяємо і разом з вами... Я куплю квартіру, що ви мєнє тут інтерв’ю вєдьотє?»

Станом на 3 червня інформації про те, що родина шахтаря отримала житло від Володимира Зеленського, немає. Також жодних звернень на адресу «Прямого» щодо придбання житла від глави держави не надходило.

Читайте последние новости и все о ситуации в Украине и мире на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка