Анна ПУРТОВА: «Борітеся — поборете»

№29-30 (915) 19—25 июля 2019 г. 18 Июля 2019 1

Напередодні парламентських виборів редакція отримала запит від мешканців столичного мажоритарного округу №221 щодо осіб кандидатів у народні депутати. І ми розіслали листи із запитаннями, що хвилюють мешканців округу, абсолютно всім потенційним народним обранцям (загалом в окрузі їх 31)

Як освіта пов'язана з бажанням жити і працювати в Україні

1. Які пріоритетні завдання ви маєте намір вирішити в інтересах виборців округу №221 у разі вашого обрання?

— Всі мої плани як народного депутата з метою оперативної поінформованості мешканців округу я виклала у відкритий доступ, ділюся баченням тієї чи іншої проблеми на власних сторінках у соціальних мережах. Мені близька ідеологія Володимира Зеленського. Багато хто говорив усі роки незалежності правильні речі, але країна до них навіть не наблизилася. Настав час це змінити.

Перше, що потрібно зробити, це відсторонити абсолютно всі гілки влади від грошових потоків. А для цього — максимально перевести державний документообіг в електронний вигляд. Це потрібно для якнайбільшого убезпечення від втручання чиновників у повсякденне життя громадян. Не повинна людина годинами, днями, а то й місяцями чекати на якийсь папірець та заносити «подяку», аби пришвидшити отримання того чи іншого документа.

Я виступаю за скасування депутатської недоторканності — люди не повинні йти в парламент лише для того, щоб сховатися від справедливого покарання в разі доведення їхньої винуватості в суді. Потрібно припинити тиск на малий і середній бізнес — правоохоронні органи мають виконувати свої прямі обов'язки, а не «заробляти» на підприємцях.

Необхідно відродити в Україні пряме народовладдя — найбільш важливі питання будуть вирішуватися виключно на референдумах. При цьому влада стане людям не лише підзвітною, а й повністю буде відповідати поняттю слуги народу.

Виключно важливою є тема освіти. Як мама двох дітей я не можу спокійно дивитися, як розвалюється ця система. Як ми власними руками робимо майбутні покоління малокваліфікованою робочою силою для європейського ринку праці. Я хочу жити тут, і щоб мої діти тут жили забезпечено й щасливо та будували плани на майбутнє.

Якщо говорити конкретно про Київ, то ми повинні повернути столиці статус туристичної Мекки, при цьому місто має бути максимально комфортним і безпечним для його мешканців.

2. У ході виборчої кампанії чи відчули ви підтримку своїх виборців? У чому вона виявилась?

— Щоденно маю десятки зустрічей з людьми. Не можу сказати, що з самого початку всі вони налаштовані позитивно. Українці давно втомилися від політиків, їхніх брехливих обіцянок. Але я спілкуюся з киянами не з позиції політика — просто як людина, така само, як вони. Як мама, котра переживає за своїх дітей. Як звичайна киянка, яка боїться щурів, що стрибають зі сміттєвих контейнерів. Як пішохід, якому набридло скупчення машин. І коли ми починаємо говорити не про високі матерії, а про те, що турбує кожного з нас, я одразу відчуваю — ставлення до мене змінюється.

Я чую від людей багато теплих слів вдячності та підтримки. І не тільки під час особистих зустрічей, а й у коментарях на моїх сторінках у соцмережах. Ця підтримка відчувається просто на фізичному рівні. Кампанія досить важка, і, відверто кажучи, іноді втома дається взнаки. А прочитаю коментарі під своїми повідомленнями — люди підтримують, підбадьорюють, дякують. І я кажу собі: всі вони покладаються на тебе! Ти не можеш їх зрадити! Розправляю плечі, посміхаюся і йду далі працювати.

3. Чи можливо в сучасних реаліях підняти рейтинг депутата та самої ВР? Як ви особисто маєте намір це зробити?

— Ох, це буде непросто. Верховна Рада остаточно дискредитувала себе. Народні депутати багато обіцяють, тільки що не живуть в окрузі під час виборів, а після отримання мандату — забувають туди дорогу. Переламати цей стереотип буде складно. Але завдання — моє та моїх колег із партії — зробити так, щоб словосполучення «Слуга народу» набуло буквального смислу.

Щоб депутат, обраний людьми, служив їм, виконував оприлюднену ним програму, обіцянки, узгоджував усі ініціативи. Я планую зробити мої зустрічі з виборцями (а з багатьма із них я вже познайомилася особисто) регулярними. Зустрілися, обговорили проблеми — і вперед, розв'язувати їх. Якщо так буду робити я, інші мої колеги, весь депутатський корпус, поступово ми зможемо підняти рейтинг Верховної Ради.

4. Ви розглядаєте варіант поразки? Чи продовжите ви політичну діяльність у такому разі?

— У мажоритарних округах у вітчизняних реаліях кандидати воліють купувати голоси виборців. Втім, я сподіваюся, що у 221-му не переможе «гречка».

«Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!» — це мій принцип й у житті, і в політиці. Я не думаю про поразку, коли йду перемагати. Звідси й усі мої плани на майбутнє — працювати у Верховній Раді чесно і сумлінно. У мене є чітка програма діяльності і зобов'язання перед виборцями округу. Буду їх втілювати у життя.

— Наостанок — унікальна пропозиція від «2000». Ви можете напряму звернутися до виборців зі сторінок нашого тижневика без купюр і обмежень.

— Роками старі політики нас дурили, виправдовуючись, чому вони не можуть вирішити більшість проблем у державі. Насправді все набагато простіше — вони просто безбожно крали, наживаючись на нас. Тепер до влади приходить команда молодих, освічених, проєвропейськи налаштованих людей з партії «Слуга народу». Вони не заплямували себе у політиці та корупційних скандалах. Я вважаю, варто дати нам шанс змінити ситуацію в країні. Починаючи з кожної вулиці, району, міста, області, ми плануємо навести лад у всій державі. Щоб у ній хотілося жити і нам, і нашим дітям.


ИЗ ПИСЕМ В РЕДАКЦИЮ

Анна Пуртова (округ №221, Киев) — перспективный кандидат в народные депутаты. Более всего привлекает в ее программе внимание к проблеме деградации всей образовательной системы в Украине. Импонирует и то, что молодой кандидат в депутаты, мама двоих детей, выступает категорически против того, чтобы молодое поколение украинцев превращалось в малообразованную рабсилу для Европы.

Анна предложила организовать постоянно действующий «круглый стол» «Печерск — глазами экспертов» с привлечением научной, культурной, управленческой и бизнес-элиты. Прекрасная идея! Может, действительно следует начинать с центрального столичного района, чтобы распространить, расширить проблематику, охватить различные аспекты и сферы жизни всей страны.

Завотделением социальной геронтологии ГУ «Институт геронтологии»

Я хотел бы поддержать кандидата в народные депутаты Анну Пуртову (округ №221, Киев), потому, что она представляет политическую силу, которая мне импонирует. Кроме того, мне нравится лично ее программа, ориентированная на восстановление социальной справедливости, содействие развитию бизнеса, экологической безопасности, улучшению городской инфраструктуры, на создание качественной медицины, что крайне актуально в нынешних условиях безответственности и безнаказанности местных властей.

Сама она имеет большой опыт в политической сфере, в области образования и IT-технологий, а также постоянно проводит встречи с отечественными и зарубежными предпринимателями. Как мама двух маленьких деток Анна хорошо понимает все проблемы дошкольного и школьного воспитания, хочет достойного будущего для подрастающего поколения. Не сомневаюсь, что став народным депутатом, Анна Пуртова принесет большую пользу и нашему замечательному Печерску, и всей Украине.

Докт. мед. наук, профессор Игорь ТАРАБАН

Очень важно, чтобы в народные депутаты были избраны такие молодые перспективные интеллектуалы, как Анна Пуртова, получившая в университете два высших образования по международной экономике. Нельзя не поддержать ее стремление устранить старую систему, чтобы мы больше не думали, чем заплатить за коммунальные услуги и где взять деньги на собственный бизнес.

Зав. лабораторией по изучению и нормированию физических факторов производственной среды ГУ «Институт медицины труда имени Ю. И. Кундиева» Национальной академии медицинских наук Украины В. И. НАЗАРЕНКО

Мы ознакомились с материалами, опубликованными в информационном бюллетене «Слуга народа» (июнь, 2019 г.) об Анне Пуртовой. Считаем, что она — творческий специалист в области разработки юридических аспектов и международной экономики. Кроме того, приобрела определенный опыт организации бизнеса в специализированной копенгагенской школе. Все это дает основание поддержать ее кандидатуру на выборах.

Кинодокументалисты Татьяна и Федор Лебедевы

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...

Сезон охоты на старушек

У пожилого человека выбор невелик: подписать договор пожизненного содержания с...

Распад постсоветского пространства

Разделенная Украина остается гарантом продолжения разрушения постсоветского...

Как StopFake Адольфа Алоизовича не дал «подставить»

В украинском экспертном и околоэкспертном сообществе множество различных структур...

Демонстративные бунты и скрытые интересы

Ермак стал ключевой фигурой в системе украинской власти и фактическим лидером группы,...

Куда могут завести Владимира Зеленского мечты о...

В своем парламентском послании Владимир Путин ясно дал понять, что Россия полностью...

Памяти Александра Чистякова

26 апреля скончался Александр Владимирович Чистяков, глава Ассоциации рыболовов и...

Баттлы и намеки

Заявлениями Резникова и Ермака перейден очень важный рубеж – пожалуй, впервые за...

Ценою жизни

При проведении опытов в муках ежегодно погибает 150 млн. животных.

В декларациях «брехня», а в головах разруха

15 апреля на внеочередной сессии Верховной Рады в первом чтении был принят...

Быстрых «прорывов» ждать не стоит

Проявлять оптимизм чрезвычайно рано. На пути к «разрядке-2», который лежит через...

Интеллект гегемона

Ввиду того, что правящие в Украине силы открыто проявляют готовность следовать в...

Цифровая валюта рождает новый финансовый порядок

Цифровые валюты станут одним из тех инструментов, которые создадут форму и правила...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка