Михайло Терентьєв: «Інструмент в руках людей»

№29-30 (915) 19—25 июля 2019 г. 18 Июля 2019 0

1. Які пріоритетні завдання ви маєте намір вирішити в інтересах виборців округу №221 у разі вашого обрання?

— Основні завдання депутата Верховної Ради України — це захист інтересів громадян, виконання їхніх доручень, а головне — постійний конструктивний діалог і співпраця з виборцями.

За п'ять років я дуже добре вивчив проблеми округу, поспілкувався з тисячами людей та дізнався, що їх хвилює. Багато людей знають мене особисто. Для них я — та людина, що зможе представляти їхні інтереси у Верховній Раді України.

Існує вже багато нагальних питань, що потребують вирішення. І я як депутат Верховної Ради зможу взятись за їх розв'язання вже на державному рівні, застосовуючи законні важелі впливу.

Я завжди наголошую на тому, що депутати — це в першу чергу інструмент в руках людей для розв'язання різних питань і проблем. Тому мій пріоритет не зміниться — це допомагати людям у розв'язанні їхніх проблем, працювати разом з ними та змінювати нашу країну на краще.

До мене часто звертаються з глобальними питаннями, такими як підняття пенсії, рівня життя та заробітної платні. Як депутат Верховної Ради я зможу зайнятись цими питаннями на законодавчому рівні.

Дуже часто народні депутати обираються в парламент від округу, обіцяючи «золоті гори» виборцям, а потім навіть не з'являються ні в окрузі, ні в своїй приймальні, ні у Верховній Раді. Вони не бачать справжніх проблем громадян, живуть у своїй реальності.

Після виборів моя приймальня, як і раніше, продовжуватиме працювати, приймати громадян з будь-якими питаннями і проблемами та допомагати у їх вирішенні. Кожного року депутат повинен звітувати перед виборцями, зустрічатись з ними і обговорювати, що було виконано, а що ще треба надолужити. І депутат міської ради, і депутат Верховної Ради повинні спілкуватися з громадою. Тільки так можна досягти результату та справжніх змін не тільки в Києві, а й в Україні загалом.

2. У ході виборчої кампанії чи відчули ви підтримку своїх виборців? У чому вона виявилась?

— Із самого початку моя робота була зосереджена на двосторонньому спілкуванні з моїми виборцями. Мені важливо було знати їхні проблеми, спілкуватись з ними, щоб вони відчували підтримку і те, що їх розуміють.

За п'ять років плідного діалогу нам з громадою вдалось виконати чимало завдань і вирішити величезну кількість проблем. Саме завдяки довірі людей я зміг довести, що на мене можна покластись. Саме після реальних справ я отримав справжню непідкупну підтримку виборців. Люди вірять справам, а не словам.

Звісно, не всі помічають реальні зміни. Але у кожному дворі є люди, що знають, яка величезна діяльність була проведена, скільки сил і часу було вкладено.

Я вдячний всім, хто до мене звертається, за діалог і співпрацю, які ми вибудували за останні п'ять років та будемо їх продовжувати й надалі. Головне у розв'язанні будь-якого питання або проблеми — це небайдужість і наші зусилля, яких ми докладаємо.

3. Чи можливо в сучасних реаліях підняти рейтинг депутата та самої ВР? Як ви особисто маєте намір це зробити?

— Рейтинг ніколи не має будуватись штучно — це завжди результат роботи депутата. Довіра громадян будується лише на виконаних справах і реальних позитивних змінах, а не на популізмі або рекламі.

Я завжди кажу, що депутат повинен виконувати прохання громадян. Можна довго говорити про політику, а можна робити реальні справи і ділом доводити, на що ти спроможний.

Я звик ділом, а не словом розповідати про свою роботу і буду продовжувати так працювати і у Верховній Раді. Вважаю, що це говорить про мене більше, ніж реклама.

Штучні рейтинги ніколи не куплять довіри громадян. Тільки дії і сумлінна робота здатні змінити думку людей щодо роботи Верховної Ради України.

4. У разі поразки на виборах чи залишитесь ви в політиці? Які ваші плани?

— Можу гарантувати, що незалежно від результатів виборів я продовжу виконувати доручення моїх виборців, опікуватися проблемами міста та робити життя киян кращим.

Моя приймальня, що на вулиці Мечникова, 8, буде продовжувати працювати і приймати людей з різними проханнями, проблемами або запитаннями.

Країна починається з кожного. Тому кожен повинен робити ті позитивні зміни, які хоче бачити у своєму дворі, районі, місті та державі. За підтримки небайдужих людей я буду продовжувати робити реальні справи на користь України та її громадян.

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...

загрузка...
Loading...

Загрузка...

Вирусами измеряется человечность

Если коронавирус COVID-19 и обойдет Украину стороной, то социально-экономические...

Ошибки Сороса, которых не могло не быть

Войны и кризисы лишь ускоряют движение в тупик утопий, очевидный уже на старте идей, в...

В Украине языковых проблем нет

Денонсировать Европейскую хартию невозможно: ее ратификация — условие членства...

Смена ближнего круга

Трамп против продажи земли, так как на этом обогатится Сорос. Пинчук стал продавать...

Мастера карманных шахмат

Коломойский оказался предельно токсичен для всех ключевых внешних сил, которые ведут...

Управляемый хаос: предназначение

Именно коммуникационная составляющая сшила воедино финансовую доминанту,...

Загрузка...

Эпидемия под контролем

Ляньвень У: «Наши украинские друзья хорошо понимают, кто прав, кто полезен, а кто...

Когда рассеется рейтинг

Сохраняющийся высокий уровень доверия к президенту обусловлен в значительной степени...

Мышеловка, в которой не будет сыра

Чтобы вовлечь Украину в противостояние с Китаем, Вашингтон готов сделать...

Из Крут в Брюссель, из Освенцима...

Мультикультурализм в рамках одной культуры — идея хорошая, но с путями ее...

Киев: ртуть, бериллий и тритий

200 тысяч тонн ртутьсодержащих отходов с завода «Радикал» вывозить некуда

Инвестиционный нянь

Крупные неспекулятивные капиталы и сами придут туда, где комфортно отечественному...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка