За ними горы золотые и яркий орден на груди

№25–26(741) 25 сентября — 1 октября 2015 г. 24 Сентября 2015 1

Президент 21.08.2015 г. подписал указ № 492/2015 о награждении иностранцев государственными наградами страны. Учитывая, что некоторые перечисленные в нем лица недостаточно известны широкой публике, редакция обратилась в департамент государственных наград АП с просьбой сообщить, в чем конкретно заключается их весомый личный вклад в укрепление международного авторитета украинского государства и популяризацию его исторического наследия и современных достижений.

Мы получили развернутый ответ из главного департамента обеспечения доступа к публичной информации АП, который и предлагаем вашему вниманию.


На Ваш запит про надання інформації стосовно особистого внеску громадян іноземних держав, відзначених державними нагородами України відповідно до Указу Президента України від 21 серпня 2015 року № 492, у зміцнення міжнародного авторитету Української держави, популяризацію її історичної спадщини і сучасних надбань, що надійшов до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України 9 вересня 2015 року, повідомляємо таке.

Жозе Мануеля Дурау Баррозу

Кандидатура Жозе Мануеля Дурау Баррозу для представлення до нагородження орденом Свободи рекомендована колективом Представництва України при Європейському Союзі.

У нагородному листі зазначено, що протягом 10-річного перебування на посаді президента Європейської комісії Ж. М. Баррозу зробив значний особистий внесок в утвердження суверенітету та незалежності України, консолідацію українського суспільства, розвиток демократії, соціально-економічних та політичних реформ шляхом надання всебічного сприяння реалізації цивілізаційного вибору України на користь інтеграції в Європейський Союз.

Якісне поглиблення та розбудова відносин між Україною та ЄС посідали одне з ключових місць у системі пріоритетів діяльності Ж. Баррозу, незважаючи на численні виклики для внутрішнього розвитку ЄС, у тому числі безпрецедентне розширення у 2004—2007 роках, інституційну реформу ЄС у зв'язку з набранням чинності Лісабонським договором та боргову кризу єврозони.

Серед ключових досягнень у відносинах між Україною та ЄС за часів президентства Ж. Баррозу слід, зокрема, відзначити:

проведення переговорів, парафування та підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (2007—2014 роки);

формування Єврокомісією групи підтримки України з метою надання сприяння в процесі європейської інтеграції держави, у тому числі в імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (2014 рік);

започаткування роботи з організації Конференції донорів та інвесторів України з метою надання допомоги у проведенні системних реформ у контексті інтеграції в економічний простір ЄС, а також подолання наслідків, пов'язаних з агресією Російської Федерації проти України;

вжиття Європейською комісією послідовних практичних кроків, спрямованих на підтримку територіальної цілісності та суверенітету України;

започаткування безвізового діалогу між Україною та ЄС, схвалення Плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для громадян України, успішна реалізація першої фази плану (2008—2014 роки);

прийняття рішення та початок практичної реалізації програм макрофінансової допомоги ЄС Україні загальним обсягом 1,61 млрд. евро (2010—2014 роки);

організація та проведення за сприяння ЄК донорської конференції зі збору коштів на будівництво об'єкту «Укриття» на ЧАЕС (2011 рік);

організація Спільної міжнародної інвестиційної конференції Україна—ЄС з питань модернізації газотранзитної системи України (2009 рік).

Кандидатура Войцєха Єжи Любавського рекомендована рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 5 березня 2015 року № 486 та Посольством України в Республіці Польща до нагородження орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток українсько-польських двосторонніх відносин та зміцнення авторитету України у світі.

У нагородному листі зазначено, що Войцєх Єжи Любавський активно працює та розвиває співробітництво з Україною, особливо у сфері міжрегіонального співробітництва, молодіжних обмінів, освіти, науки та медицини. Iніціатор запровадження стипендії міської влади м. Кельце для студентів із Вінниці, що навчаються у навчальних закладах м. Кельце, сприяє розвитку бізнес-відносин між Вінницею та Кельце. За його сприяння на постійній основі відбуваються візити і стажування десятків працівників Вінницької міської ради у м. Кельце.

Зокрема, за його безпосереднього сприяння відбулося теоретичне і практичне стажування 200 посадових осіб з Вінниці у м. Кельце у сфері місцевого самоврядування і майже 100 осіб з Кельце мали можливість відвідати Вінницю з метою передачі досвіду реформування місцевого самоврядування; 500 мешканців Поділля взяли участь у восьми поїздках у Літню школу польської мови, культури та історії у м. Кельце; 500 студентів взяли участь в обміні між науковими колами Кельце і Вінниці, підтриманому радою міста Кельце; 150 учнів з Польщі та України брали участь в обмінах, жили в українських та польських сім'ях; 100 працівників освіти (директори шкіл, дитячих садків, методисти) ознайомилися з реформуванням системи освіти в Польщі на прикладі шкіл м. Кельце; 150 лікарів з Поділля пройшли стажування у м. Кельце у сфері системи охорони здоров'я Польщі; кілька тисяч книг, підручників і навчальних посібників були надані містом Кельце для польської громади Поділля.

Крім того, рада міста Кельце активно долучалась до передачі гуманітарної допомоги для військових у зоні АТО та внутрішньо переміщених осіб з Донбасу.

Слід відзначити також ефективне лобіювання владою міста Кельце на чолі з В. Є. Любавським відкриття Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, експертну підтримку міста у розробці стратегії «Вінниця-2020», а також відкриття у Вінниці компанії «Барлінек Iнвест».

Темертей Костянтин (Джеймс) ІльковичКандидатура Темертея Костянтина (Джеймса) Iльковича рекомендована Посольством України в Канаді до нагородження орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня.

У нагородному листі зазначено, що К. Темертей є одним з найбільших меценатів сучасності. Від початку здобуття Україною незалежності активно допомагав нашій державі. Серед найбільших проектів можна назвати проведення виставок коштовностей «Золото скіфів із стародавньої України» та «Прадавня Україна: загадка трипільської культури» в Королівському музеї м. Онтаріо; видання українських книг, зокрема подарункового видання «Кобзаря» Т. Шевченка; видання англійською мовою «Атласу мінеральних ресурсів України»; фінансування проекту зі створення Бізнес-школи при Києво-Могилянській академії, залучення до цього проекту інших бізнесменів та висококваліфікованих і досвідчених викладачів; фінансування проектів Канадського фонду «Дітям Чорнобиля», зокрема програми «Допоможи нам допомогти дітям», спрямованої на покращення рівня життя дітей, які перебувають у дитячих будинках та інтернатах України.

Після Революції гідності та початку російської агресії в Україні ним було виділено 500 тис. дол. США на облаштування Донецького університету у м. Вінниці, виділено кошти на фінансування Антикризового центру, Громадського радіо і телебачення, публікацію у виданні Kyiv Post матеріалів щодо ситуації на сході України.

Акіль Аід Більтаджі (зліва)
Акіль Аід Більтаджі (зліва)

Акіль Аід Більтаджі за значний особистий внесок в розбудову українсько-йорданських відносин представлений до нагородження орденом «За заслуги» II ступеня Посольством України в Йорданському Хашимітському Королівстві.

У нагородному листі зазначено, що Акіль Аід Більтаджі має великий досвід роботи на керівних посадах, зокрема обіймав посади міністра туризму та старожитностей Йорданії, радника короля Йорданії Абдалли II та тривалий час був сенатором у верхній палаті Національних зборів Йорданії.

Здійснив суттєвий внесок у розвиток українсько-йорданських відносин. У березні 2014 року підписав відповідні рішення про перейменування вулиці аль-Умума (Материнства) на Тараса Шевченка. Таким чином, Йорданія стала першою і до цього часу єдиною країною із 22 арабських, яка найменувала вулицю в столиці іменем великого українського поета і художника. На цій вулиці знаходиться Посольство України в Йорданії, і це перша українська закордонна дипломатична установа, яка розташована на вулиці Великого Кобзаря.

У листопаді 2014 року погодив встановлення на цій вулиці меморіальної дошки на честь Тараса Шевченка, яка теж є першою в арабському світі.

Сприяв підготовці та відкриттю 9 березня 2015 року Парку українсько-йорданської дружби поруч з вулицею Т. Шевченка, присвяченому 201-й річниці з дня його народження. Таким чином, за постійної підтримки мера А.Більтаджі в центрі йорданської столиці створено осередок української культури і природи.

Петрас АуштрявічусКандидатура Петраса Ауштрявічіуса рекомендована колективом Представництва України при Європейському Союзі до нагородження орденом «За заслуги» III ступеня.

У нагородному листі зазначено, що з часу обрання до Європейського парламенту в травні 2014 року П. Ауштрявічіус зробив значний особистий внесок в утвердження суверенітету та незалежності України, консолідацію підтримки та забезпечення прихильної позиції євродепутатів стосовно України, зокрема у контексті просування інтересів та нових ініціатив нашої держави в Європарламенті. П. Ауштрявічіусом було ініційовано створення в Європейському парламенті неформальної групи «Друзі європейської України», метою якої є максимальне розширення підтримки України з боку різних політичних сил ЄП. Зокрема, за ініціативи П. Ауштрявічіуса група активно просуває інтереси України як в рамках Європейського парламенту, так і у контактах з інституціями ЄС. Це стосується, наприклад, запровадження безвізового режиму для українських громадян; якнайскорішого завершення ратифікації Угоди про асоціацію; розміщення СПБО місії в Україні, реалізації ініціативи з реабілітації дітей із зони конфлікту, підтримки ініціативи про створення міжнародного трибуналу з розслідування факту збиття літака МН17 тощо.

П. Ауштрявічіус займає активну позицію щодо необхідності звільнення українських громадян, які незаконно утримуються в Росії. Євродепутат ініціював щоденне направлення на адресу представника Російської Федерації при ЄС В. Чижова листів з вимогою звільнити українського пілота та народного депутата України Надію Савченко.

Через активну позицію щодо російської агресії проти територіальної цілісності України включений російською стороною до так званого «чорного списку».

Міхал БоніКандидатура Міхала Боні рекомендована колективом Представництва України при Європейському Союзі до нагородження орденом «За заслуги» III ступеня.

У нагородному листі зазначено, що з часу обрання до Європейського парламенту М. Боні зробив значний особистий внесок в утвердження суверенітету та незалежності України, консолідацію підтримки та забезпечення прихильної позиції євродепутатів стосовно України, зокрема у контексті просування інтересів та нових ініціатив нашої держави в Європарламенті, розвитку демократії та імплементації соціально-економічних та політичних реформ в Україні.

Євродепутат започаткував проект Hackathon Bridge, зокрема в рамках якого надається підтримка розвитку українського документального кіно, започатковано культурно-освітню програму для українських дітей (ознайомчі візити в Польщу), приділяється увага адаптації українських громадян, які перебувають на території Польщі, до польського соціально-культурного середовища. М. Боні також надає практичне сприяння запровадженню технологій електронного врядування в Україні.

Євродепутат займає активну позицію також щодо важливості якнайскорішого запровадження безвізового режиму для українських громадян; звільнення українських громадян, включаючи Н. Савченко, які незаконно утримуються в Росії, тощо.

Кіран ВайдьяКандидатура К. Вайдьї, почесного консула України у Федеральній Демократичній Республіці Непал, рекомендована Посольством України в Республіці Iндія до нагородження державною нагородою — орденом «За заслуги» III ступеня за особистий внесок в організацію евакуації громадян України з Непалу, які постраждали внаслідок землетрусу, що стався 25 квітня 2015 року.

У нагородному листі зазначено, що К. Вайдья протягом багатьох років бездоганно виконує покладені на нього обов'язки щодо захисту законних прав та інтересів громадян України. Докладає значних зусиль з надання допомоги громадянам України, які засуджені, заарештовані або позбавлені права залишити територію Непалу через проведення слідчих дій по кримінальних справах, порушених проти них за підозрою у скоєнні кримінальних злочинів, а також потрапляють у скрутні ситуації на території Непалу.

Марк ДемесмакерКандидатура Марка Демесмакера рекомендована колективом Представництва України при Європейському Союзі до нагородження орденом «За заслуги» III ступеня.

У нагородному листі зазначено, що з часу обрання до Європейського парламенту М. Демесмакер зробив значний особистий внесок в утвердження суверенітету та незалежності України, консолідацію підтримки та забезпечення прихильної позиції євродепутатів стосовно України, зокрема у контексті просування інтересів та нових ініціатив нашої держави в Європарламенті, утвердження демократичних принципів в Україні.

Євродепутат займає активну та дружню позицію щодо України, зокрема відвідував нашу державу декілька разів під час Революції гідності. Після початку російської агресії двічі перебував на лінії безпосередніх бойових зіткнень, був присутній біля м. Дебальцеве під час виведення українських військ у результаті порушення російською стороною Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року.

Євродепутат займає активну позицію також щодо важливості якнайскорішого запровадження безвізового режиму для українських громадян; звільнення українських громадян, включаючи Н. Савченко, які незаконно утримуються в Росії, виступає за посилення санкцій проти Росії через постійне порушення нею Мінських домовленостей тощо.

Через активну позицію щодо російської агресії проти територіальної цілісності України включений російською стороною до так званого «чорного списку».

Карл-Герман КроґКандидатура Карла-Германна Кроґа рекомендована Посольством України у Федеративній Республіці Німеччина до нагородження орденом «За заслуги» III ступеня.

У нагородному листі зазначено, що громадянин Німеччини Карл-Германн Кроґ тривалий період займається реалізацією проектів співпраці з Україною у гуманітарній, культурологічній та освітній сферах, а також втіленням у життя ідей порозуміння між народами.

К.-Г. Кроґ народився і виріс на території сучасної федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія. Навчався в артилерійському училищі, однак за відмову від проходження військової служби у підрозділах СС у примусовому порядку був розподілений у бойові частини вермахту. Брав участь у бойових діях на території теперішньої Білорусі. Перебував у полоні радянських та американських військ.

У повоєнний період оселився у м. Бад Зальцуфлен, отримав сільськогосподарську освіту і тривалий період успішно займався фермерством у сфері тваринництва. Також створив та протягом 17 років очолював Федеральну спілку сільськогосподарського вирощування дичини (Bundesverband for landwirtschaftliche WildHaltung e. V.). Паралельно із цим брав активну участь у діяльності ветеранських організацій, був керівником відділення «Союзу німецьких солдатів» (Verband deutscher Soldaten) округу Детмольд.

З початку 80-х років минулого століття К.-Г. Кроґ розпочав налагоджувати контакти із мешканцями Волині для реалізації свого задуму щодо проведення символічних заходів примирення учасників Другої світової війни. Після невдалої спроби приурочити подібну акцію до 40-річчя закінчення війни (отримано відмову МЗС СРСР) він зосередився на наданні гуманітарної та практичної допомоги мешканцям України.

У 1989-му і 1990 роках за ініціативи К.-Г. Кроґа через можливості громадської організації «Добробут працівників» (м. Бад Зальцуфлен) організовано перші акції з надання гуманітарної допомоги для жителів Волині. У травні 1995 року спільно із Волинським обласним благодійним фондом «Український фонд «Єднання» у м. Ковелі Волинської області був закладений камінь, а 29 вересня 1996 року офіційно відкритий меморіал пам'яті жертв Другої світової війни. Від свого імені К.-Г. Кроґ вибачився за безчинства німецької армії під час війни.

У подальшому К.-Г. Кроґ продовжив реалізацію проектів з розвитку відносин між народами України і Німеччини. Спільно із українськими громадськими організаціями він налагодив постачання до України будівельних матеріалів, які вивільнялися унаслідок ліквідації військових гарнізонів після об'єднання Німеччини.

У 2001 році Карл-Германн Кроґ ініціював створення та очолив громадську організацію «Мости дружби в Україну» (Briickenschlag Ukraine e.V.). У рамках її діяльності на регулярній основі у Волинську область надсилалася гуманітарна допомога (одяг, взуття, продукти харчування, медикаменти, будівельні матеріали, загалом близько 3000 т вантажів).

У 2003 році К.-Г. Кроґ сприяв організації візиту до м. Києва професора медицини Райнера Кьорфера для налагодження співпраці із провідними кардіологами нашої держави. У 2007-му і 2010 роках організація «Мости дружби в Україну» організувала візити цього фахівця до м. Луцька, під час яких були успішно прооперовані шість пацієнтів. Останнім часом здійснюється постачання до нашої країни лікарняних ліжок, ортопедичних приладів, медичного і навчального обладнання. У 2014 році організацією «Мости дружби в Україну» доставлено до Луцька три автомобілі невідкладної медичної допомоги.

В освітній сфері за ініціативи К.-Г. Кроґа були укладені угоди про співробітництво з Волинським національним університетом ім. Лесі Українки (сучасна назва — Східноєвропейський університет), Луцьким національним технічним університетом і Волинським інститутом економіки та менеджменту. У рамках програми співробітництва відбувається обмін досвідом між науковцями та студентами України та ФРН (всього — близько 290 осіб). З метою підвищення кваліфікації вчителів німецької мови організація «Мости дружби в Україну» організовувала відповідні курси під час їх візитів до федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія (загалом — для 64 педагогів).

К.-Г. Кроґ також забезпечує проведення стажування у ФРН молодих фахівців з України, у тому числі їхнє проживання у сім'ях громадян Німеччини.

Окрім цього, за підтримки К.-Г. Кроґа організовуються концерти творчих колективів Волинської області у Німеччині, забезпечено відвідування делегацією працівників органів внутрішніх справ школи поліції федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, проведення зу-стрічей представників судів органів цивільного захисту та юстиції Волині із німецькими колегами. З метою подальшого розвитку міжрегіонального співробітництва у листопаді 2014 року був підписаний меморандум про співпрацю міста Луцьк та району Ліппе (федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія), продовжується робота щодо укладення угоди про партнерство між цими регіонами.

У 1999 році за розвиток українсько-німецьких відносин К.-Г. Кроґ був нагороджений Федеральним хрестом за заслуги (державна нагорода Німеччини). У 2010 році Волинська обласна рада визнала його почесним громадянином цього регіону України. У різні періоди Волинський національний університет ім. Лесі Українки, Луцький національний технічний університет і Волинський інститут економіки та менеджменту удостоїли його звання почесного професора.

Iноземець активно підтримував ідеї євромайдану, засуджував дії силових органів проти учасників масових протестів. К.-Г. Кроґ особисто знайомий із чинним федеральним президентом Німеччини Й. Ґауком, депутатом Європейського парламенту Е. Броком, іншими політичними діячами Німеччини, які підтримують Україну, запрошує їх для участі у різноманітних заходах проукраїнської спрямованості.

Андрей ПлєнковічКандидатура Андрея Плєнковіча рекомендована колективом Представництва України при Європейському Союзі до нагородження орденом «За заслуги» III ступеня.

У нагородному листі зазначено, що з часу обрання до Європейського парламенту А. Плєнковіч зробив значний особистий внесок в утвердження суверенітету та незалежності України, консолідацію підтримки та забезпечення прихильної позиції євродепутатів стосовно України, зокрема у контексті просування інтересів та нових ініціатив нашої держави в Європарламенті, просування демократичних принципів та політичних і соціально-економічних реформ в Україні.

Євродепутат займає активну та дружню позицію щодо України, зокрема щодо важливості якнайскорішого запровадження безвізового режиму для українських громадян; звільнення українських громадян, включаючи Н. Савченко, які незаконно утримуються в Росії, необхідності реалізації ініціативи Президента України з розміщення миротворчої операції ООН чи ЄС на Донбасі тощо.

Кандидатура Торговецького Олександра Вікторовича рекомендована Посольством України в Державі Iзраїль до нагородження орденом «За заслуги» III ступеня за видатні заслуги перед Україною в галузі зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, за визначну благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність.

У нагородному листі зазначено, що підприємець та активний громадський діяч Iзраїлю Олександр Вікторович Торговецький постійно мешкає та працює в Державі Iзраїль з весни 1996 року. У 1999 році заснував та очолив компанію AGAT, яка на сьогодні є одним з лідерів ізраїльського ринку в галузі торгівлі та дистриб'юції продуктів харчування в Iзраїлі, потужною комерційно-виробничою структурою з багатомільйонним річним обсягом діяльності.

Впродовж багатьох років О. В. Торговецький активно працює у напрямку розвитку економічних та торговельних зв'язків України та Iзраїлю, багато уваги та зусиль, невтомної праці докладає, просуваючи товари і продукти українського виробництва на ізраїльському ринку, зокрема, величезний сегмент імпорту його компанії становить вироблена в Україні продукція, що забезпечує сотні робочих місць та значні надходження коштів до. нашої держави. Компанія О. В. Торговецького успішно просуває на ізраїльському ринку відомі українські торговельні марки, такі як «Сандора», «Хортиця», «Шустов», «Iчня» та інші.

Значну увагу О. В. Торговецький приділяє громадській та благодійній діяльності, виступає активним меценатом розвитку дитячого спорту, зокрема дитячого та юнацького тенісу, підтримує розвиток дитячої Академії тенісу, спонсорує міжнародні тенісні змагання, в яких беруть участь українські спортсмени.

О. В.Торговецький впродовж багатьох років надає постійну благодійну допомогу в діяльності та проведенні заходів Посольства України в Державі Iзраїль, зокрема щорічного Міжнародного фестивалю української культури в Iзраїлі, гуманітарних акцій по підтримці українських військових в зоні АТО, культурно-мистецьких заходів Українського культурного центру тощо.

Річард ЧарнецькіКандидатура Річарда Чарнецькі рекомендована колективом Представництва України при Європейському Союзі до нагородження орденом «За заслуги» III ступеня.

У нагородному листі зазначено, що з часу обрання до Європейського парламенту Р.Чарнецькі зробив значний особистий внесок в утвердження суверенітету та незалежності України, консолідацію підтримки та забезпечення прихильної позиції євродепутатів стосовно України, зокрема у контексті просування інтересів та нових ініціатив нашої держави в Європарламенті.

Р. Чарнецькі демонструє дружню позицію стосовно України, що, зокрема, підтверджується його рішенням відкрити власний офіс в Києві та реалізацією ініціативи зі стажування української молоді у секретаріаті політичної групи «Європейські консерватори та реформісти» в Брюсселі.

Євродепутат займає активну позицію також щодо важливості якнайскорішого запровадження безвізового режиму для українських громадян; звільнення українських громадян, включаючи Н. Савченко, які незаконно утримуються в Росії, протидії діяльності російського лобі в Європейському Союзі тощо.

Через активну позицію щодо російської агресії проти територіальної цілісності України включений російською стороною до так званого «чорного списку».

Рома ГадзевичКандидатура Роми Гадзевич рекомендована Постійним представництвом України при Організації Об'єднаних Націй у м. Нью-Йорк (США) до нагородження орденом княгині Ольги III ступеня.

У нагородному листі зазначено, що Рома Гадзевич є однією з провідних українських журналісток США і активісткою Українського народного союзу (США).

На особливу увагу заслуговує її особистий внесок у справу медійного висвітлення агресії Російської Федерації проти України та протидії інформаційній війні проти України та українців. Рома Гадзевич у якості журналіста і дослідника зробила вагомий внесок у відновлення і поширення у світі правди про голодомор 1932—1933 років в Україні, розвиток української мови і культури тощо.

Тамара Галло-ОлексійКандидатура Тамари Галло-Олексій для нагородження орденом княгині Ольги III ступеня внесена Посольством України в США за її вагомий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, популяризацію її історичних та сучасних надбань, активну діяльність на підтримку України в США та з нагоди 75-ї річниці заснування УККА.

У нагородному листі йдеться, що Т. Галло-Олексій є президентом Українського конгресового комітету Америки з 2008 року. У 2012 році була переобрана на цю посаду вдруге.

У 1990—1995 роках працювала на посаді директора Української національної інформаційної служби.

1995—1996 роки — робота в агенції Берсон Марстеллер — радник по Західній Україні, 1996—1998-й — очолювала консультативну групу «Галло консультанти» (Gallo Consultants), що спеціалізується на розвитку проектів і гуманітарної допомоги для колишніх держав Радянського Союзу.

1998 рік — виконавчий директор крайової канцелярії УККА з осередком у Нью-Йорку.

Т. Галло-Олексій є одним із найвпливовіших лідерів громадсько-політичного життя українців у США.

Починаючи з 1994 року здійснює керівництво всіма делегаціями міжнародних спостерігачів від УККА за проведенням президентських та парламентських виборів в Україні.

Займає активну суспільно-політичну та громадську позицію у просуванні інтересів України. Підтримує тісні контакти з представниками усіх гілок влади США, аналітичними центрами, фондами та діловими колами у контексті надання максимальної підтримки Україні з боку США.

Тісно співпрацює з Посольством України в США. Користується повагою і авторитетом в українській громаді.

Дякуємо за Ваш запит.

З повагою
Керівник Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації
Адміністрації Президента України 

С. Кондзеля

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...

Политический камбэк?

В течение последних месяцев наблюдается повышенная медиактивность со стороны бывшего...

«Слуга народа»: курс на Запад

Отказ от выполнения запросов избирателей южных и восточных регионов неизбежно...

Большой передел

Интересы капитала вышли за рамки внутригосударственных интересов и стали...

Неморальные инструменты, морально устаревшие

Снижая формальную роль и социальный пафос поста президента, можно было бы гораздо...

Андрей Ермак: главный среди основных

Андрей Ермак сразу после назначения главой ОП дал понять, что будет договариваться...

Предвыборные риски

Германия может превратиться в главный европейский центр распределения газа

300 «спартанцев»

В новом парламенте править бал будут депутаты от ОПЗЖ, «Слуги народа»,...

Меньше — лучше не для всех

Если роспуск Верховной Рады и может как-то пригодиться Офису президента, то только в...

В фарватере государственных интересов

Даже в компромиссном варианте протекционистский закон №3739 — важный шаг к...

Срочно позовите взрослых!

Управленческое бессилие «новых лиц» Зеленского после полутора лет правления...

О проблемах и особенностях украинской оппозиции

Если руководству США и Евросоюза разделение Украины покажется целесообразным, они не...

Может ли быть по-другому?

Если благими намерениями может быть вымощена дорога в ад, то справедливо и обратное

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка