Багамські острови випустять цифрову валюту Fiat для боротьби з грошовою залежністю

19 Ноября 2019 5

Багамські острови є однією з найбагатших країн Карибського басейну з економікою, сильно залежною від туризму та офшорних банків. На сектор туризму, будівельний сектор, обробну промисловість припадає близько 60% ВВП, в них прямо або побічно працює половина працездатного населення архіпелагу. Фінансові послуги складають другий за значущістю сектор економіки Багамських островів, в поєднанні з бізнес-послугами, на нього припадає близько 36% ВВП.

Найбільш важливим джерелом доходу для Багамських островів є туризм. Десятки тисяч туристів приїжджають сюди, щоб зайнятися підводним плаванням біля рифу Андрос, грота Тандерболл або у чорно-коралових садах Біміні, досліджувати Національний парк Лукайян або відвідати щорічний турнір PokerStars.

Багамські острови – символ розкішного та безтурботного життя. Якщо вам коли-небудь пощастить тут побувати, ви зрозумієте, що значить райський відпочинок. Архіпелаг, який нараховує близько 700 островів, славиться білосніжним піском, теплими водами Атлантичного океану, багатою флорою та фауною, а також численними розвагами. Тут можна орендувати пляж та закотити свою вечірку, насолодитися спа-процедурами, масажами, дискотеками, взяти участь у в щорічному фестивалі ананасів у мiстi Грегорі-Тауні та у карнавалі «Джункано», відправитися на дайвінг до затонулих кораблів, спробувати снорклінг з дельфінами або риболовлю на гігантських морських гадів (омарів, кальмарів та інших жителів морського дна). Або просто побродити по пляжу у пошуках натхнення, згадуючи Ернеста Хемінгуея та його твір «Старий та море». А якщо ви приїхали на Багами взимку, у грудні, – у вас буде можливість побачити своїми очима зірок світового масштабу, які беруть участь у кінофестивалі Bahamas International Film Festival (BIFF).

Туризм, який формує 50% ВВП Багамських островів ($4.3 млрд), фактично став жертвою найсильнішого в історії урагану «Доріана». Шторм зруйнував популярні острови Абакос та Великий Багама. Економіці острівної держави доведеться докласти чималих зусиль, щоб ліквідувати наслідки стихійного лиха. Проте офіційні особи роблять все можливе, щоб туристи не скасовували свої заплановані подорожі. До урагану все було добре та ставало все краще. Середня заповнюваність 116 готелів Багамських островів становила 74% до липня 2019 року у порівнянні з 62% за той же період рік тому, згідно з даними STR, наведеними Bloomberg, а виторг за один доступний номер у країні зріс на 27% до $231 в першій половині цього року. Багамські острови змушені звертатися за іноземною урядовою допомогою та за грошовими пожертвами приватних осіб, щоб компенсувати збиток, який за попередніми даними склав не менше $7 млрд. Уряду Багамських островів доведеться не тільки відновити втрачену інфраструктуру, але й зробити так, щоб індустрія туризму була краще оснащена для боротьби з майбутніми штормами. На даний момент всі круїзні лінії, готелі та курорти створили фонди або зробили пожертви.

Центральний банк Багамських Островів (CBOB) планує випустити власну цифрову валюту, щоб забезпечити стійкість економіки у разі стихійного лиха

Першим кроком захисту економіки стала пропозиція уряду Багамських островів ввести в країні власну цифрову валюту, для того, щоб знизити залежність країни від готівки.

Цифрова валюта розробляється під егідою «Project Sand Dollar» й стане першою цифровою валютою на Багамах. Очікується, що валюта буде супроводжуватися відповідним цифровим гаманцем та карткою, яка буде містити ідентичну інформацію. Це дозволило б укріпити економіку, постраждалу від стихійного лиха та справедливо розподіляти гуманітарну допомогу у разі повеней, ураганів та зробити цей процес більш прозорим, а також уникнути проблем з перекладом та обробкою готівки.

Вплив стихійних лих на банківський сектор

Губернатор CBOB Джон Ролл зазначив, що після недавнього урагану, який майже знищив два острови, банківський сектор країни зазнав великих збитків, у результаті чого місцеві банки припинили свою діяльність.

Дійсно, через тижні та навіть місяці після стихійного лиха, такого як ураган, електричні мережі в постраждалих районах залишаються непрацездатними. Більш ніж через 11 місяців після урагану «Марія» у деяких місцях Пуерто-Ріко все ще не було електрики.

Коментуючи потенційний вплив практичних рішень для автономних транзакцій криптовалюти, Річард Майєрс, інженер децентралізованих додатків в «Global Mesh Labs» та «goTenna», сказав Cointelegraph: «У багатьох частинах світу, де тільки починають використовувати Інтернет і ці технології знаходяться у стадії розвитку, підключення до всесвітньої мережі є дорогим та переривчастим. Додаткові рішення, адаптовані до цих ситуацій, безсумнівно, сприятимуть використанню криптовалют в тих місцях, де це необхідно. Транзакції біткоїнів можуть здійснюватися через альтернативні транспортні рівні з низькою пропускною здатністю, такі як мережеві радіостанції та SMS».

У планах Центробанку Багамських островів випустити свою валюту до 2020 року, тому залишилося очікувати зовсім мало.

Тим часом Республіка Маршаллові Острови також розробляє свою національну цифрову валюту, щоб усунути залежність країни від долара США, який вона використовувала протягом десятиліть.

Китай, який займає другу сходинку у рейтингу найсильніших економік світу, також заявив, що найближчим часом планує випустити власну електронну валюту.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

Цветы в коробке - современный подарок для каждой...

Все знают, что цветы - это универсальный и всегда беспроигрышный вариант подарка, перед...

Светит ли тюрьма коррупционерам

Коррупционеры будут освобождаться от уголовной ответственности ввиду деятельного...

«ВікнаНові»: качественные балконные блоки по...

Выбор балконного блока зависит от многих факторов. Специалисты «ВікнаНові»...

Написание магистерских работ в Киеве

Со всей страны будущие студенты приезжают в столицу, в надежде получить престижное...

НАСТОЛЬНЫЕ ИГРЫ ПОДАРЯТ НЕЗАБЫВАЕМЫЕ ЭМОЦИИ И НАВЫКИ...

До того, как появился Интернет и молодежь переключилась на виртуальное общение,...

У КОГО ПОКУПАТЬ ЖИЛЬЕ: О НАДЕЖНЫХ СТРОИТЕЛЬНЫХ...

Сегодняшний рынок недвижимости Киева вряд ли можно назвать образцом стабильности: в...

Выбираем кроссовки на каждый день: Puma, Adidas или Nike

Выбор повседневной обуви – ответственное, важное дело. Для ежедневной носки важны...

Индукционная варочная поверхность поможет...

При выборе варочной поверхности для домашнего использования покупатели все чаще...

Скоро лето: обновляем косметичку и меняем парфюм

Если зимой кожу сушит холодный воздух, то летом за дело берется солнце. Летний уход...

Кондиционеры: особенности предложений Panasonic

Комфортная температура воздуха в помещениях летом и зимой достигается сегодня...

При активной эксплуатации рано или поздно любой...

При активной эксплуатации рано или поздно любой автомобиль потребует замены...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка