Багамські острови випустять цифрову валюту Fiat для боротьби з грошовою залежністю

19 Ноября 2019 5

Багамські острови є однією з найбагатших країн Карибського басейну з економікою, сильно залежною від туризму та офшорних банків. На сектор туризму, будівельний сектор, обробну промисловість припадає близько 60% ВВП, в них прямо або побічно працює половина працездатного населення архіпелагу. Фінансові послуги складають другий за значущістю сектор економіки Багамських островів, в поєднанні з бізнес-послугами, на нього припадає близько 36% ВВП.

Найбільш важливим джерелом доходу для Багамських островів є туризм. Десятки тисяч туристів приїжджають сюди, щоб зайнятися підводним плаванням біля рифу Андрос, грота Тандерболл або у чорно-коралових садах Біміні, досліджувати Національний парк Лукайян або відвідати щорічний турнір PokerStars.

Багамські острови – символ розкішного та безтурботного життя. Якщо вам коли-небудь пощастить тут побувати, ви зрозумієте, що значить райський відпочинок. Архіпелаг, який нараховує близько 700 островів, славиться білосніжним піском, теплими водами Атлантичного океану, багатою флорою та фауною, а також численними розвагами. Тут можна орендувати пляж та закотити свою вечірку, насолодитися спа-процедурами, масажами, дискотеками, взяти участь у в щорічному фестивалі ананасів у мiстi Грегорі-Тауні та у карнавалі «Джункано», відправитися на дайвінг до затонулих кораблів, спробувати снорклінг з дельфінами або риболовлю на гігантських морських гадів (омарів, кальмарів та інших жителів морського дна). Або просто побродити по пляжу у пошуках натхнення, згадуючи Ернеста Хемінгуея та його твір «Старий та море». А якщо ви приїхали на Багами взимку, у грудні, – у вас буде можливість побачити своїми очима зірок світового масштабу, які беруть участь у кінофестивалі Bahamas International Film Festival (BIFF).

Туризм, який формує 50% ВВП Багамських островів ($4.3 млрд), фактично став жертвою найсильнішого в історії урагану «Доріана». Шторм зруйнував популярні острови Абакос та Великий Багама. Економіці острівної держави доведеться докласти чималих зусиль, щоб ліквідувати наслідки стихійного лиха. Проте офіційні особи роблять все можливе, щоб туристи не скасовували свої заплановані подорожі. До урагану все було добре та ставало все краще. Середня заповнюваність 116 готелів Багамських островів становила 74% до липня 2019 року у порівнянні з 62% за той же період рік тому, згідно з даними STR, наведеними Bloomberg, а виторг за один доступний номер у країні зріс на 27% до $231 в першій половині цього року. Багамські острови змушені звертатися за іноземною урядовою допомогою та за грошовими пожертвами приватних осіб, щоб компенсувати збиток, який за попередніми даними склав не менше $7 млрд. Уряду Багамських островів доведеться не тільки відновити втрачену інфраструктуру, але й зробити так, щоб індустрія туризму була краще оснащена для боротьби з майбутніми штормами. На даний момент всі круїзні лінії, готелі та курорти створили фонди або зробили пожертви.

Центральний банк Багамських Островів (CBOB) планує випустити власну цифрову валюту, щоб забезпечити стійкість економіки у разі стихійного лиха

Першим кроком захисту економіки стала пропозиція уряду Багамських островів ввести в країні власну цифрову валюту, для того, щоб знизити залежність країни від готівки.

Цифрова валюта розробляється під егідою «Project Sand Dollar» й стане першою цифровою валютою на Багамах. Очікується, що валюта буде супроводжуватися відповідним цифровим гаманцем та карткою, яка буде містити ідентичну інформацію. Це дозволило б укріпити економіку, постраждалу від стихійного лиха та справедливо розподіляти гуманітарну допомогу у разі повеней, ураганів та зробити цей процес більш прозорим, а також уникнути проблем з перекладом та обробкою готівки.

Вплив стихійних лих на банківський сектор

Губернатор CBOB Джон Ролл зазначив, що після недавнього урагану, який майже знищив два острови, банківський сектор країни зазнав великих збитків, у результаті чого місцеві банки припинили свою діяльність.

Дійсно, через тижні та навіть місяці після стихійного лиха, такого як ураган, електричні мережі в постраждалих районах залишаються непрацездатними. Більш ніж через 11 місяців після урагану «Марія» у деяких місцях Пуерто-Ріко все ще не було електрики.

Коментуючи потенційний вплив практичних рішень для автономних транзакцій криптовалюти, Річард Майєрс, інженер децентралізованих додатків в «Global Mesh Labs» та «goTenna», сказав Cointelegraph: «У багатьох частинах світу, де тільки починають використовувати Інтернет і ці технології знаходяться у стадії розвитку, підключення до всесвітньої мережі є дорогим та переривчастим. Додаткові рішення, адаптовані до цих ситуацій, безсумнівно, сприятимуть використанню криптовалют в тих місцях, де це необхідно. Транзакції біткоїнів можуть здійснюватися через альтернативні транспортні рівні з низькою пропускною здатністю, такі як мережеві радіостанції та SMS».

У планах Центробанку Багамських островів випустити свою валюту до 2020 року, тому залишилося очікувати зовсім мало.

Тим часом Республіка Маршаллові Острови також розробляє свою національну цифрову валюту, щоб усунути залежність країни від долара США, який вона використовувала протягом десятиліть.

Китай, який займає другу сходинку у рейтингу найсильніших економік світу, також заявив, що найближчим часом планує випустити власну електронну валюту.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

загрузка...
Loading...

Загрузка...

Детский невролог: планируем первый визит к...

Рождение ребенка – это не только не поддающаяся описанию радость, но и колоссальная...

Современное решение проблемы частого и...

Деликатная проблема, которая доставляет неудобства ежедневно, из года в год, теперь...

Реєстрація доменного імені дозволить створити...

Більшість сучасних підприємств та компаній рано чи пізно створюють власну сторінку чи...

Светлая экономия - как можно сэкономить на...

В современном мире при расчете оплаты за услуги ЖКХ электроэнергия – неотъемлемое...

Магазин Vodafone shop: широкий выбор потребительской...

Ведущий мобильный оператор Vodafone Украина открыл онлайн-площадку, где любой желающий...

Ремонт и восстановление подушек безопасности...

В современных автомобилях вопросам безопасности передвижения уделяется повышенное...

Загрузка...

Новости Минска: в парках проснулись клещи

Аномально теплая зима вызвала множество явлений несвойственных для этого времени...

Современный белорусский геймдев

Многие люди, по-прежнему продолжают верить в давно сложившийся миф о том, что Беларусь...

Особенности национальной борьбы с короновирусом

Опасность заразится короновирусом, вынудила одного из жителей приграничного города...

Как выбрать диваны в Запорожье с подходящим...

В гостиной центральное место отводится дивану. Он служит местом отдыха всей семьи и...

Лучшие гаджеты в современном мире

Мы настолько увлечены продуктами корпорации Apple, что часто даже не догадываемся о...

ВЛИЯНИЕ ЗУБОВ НА ВЕСЬ ОРГАНИЗМ

Тщательно ухаживать за зубами и деснами и вовремя их лечить нужно не только ради...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка