Геть граків-москалів

24 Октября 2008 0

З дитинства милувався картиною художника Саврасова «Грачи прилетели». От тільки дивувало мене, як цей митець міг дати таку назву. Звідки прилетіли, чому прилетіли, коли вони нікуди і не відлітали. А оце збагнув: правий був майстер малярства. Це у нас граки нікуди не відлітають, а тому і не прилітають, а з холодних широт Росії вони восени «чешуть» у наші теплі краї зимувати. Отож, і прилітають звідси.

Та не відлітають з холоду, а навалою сунуть. У Полтаві встеляють береги Ворскли, які перетворюються на ріллю, а дерева, вкриті граками, стають чорними хмарами.

Зранку ця москальська орда атакує наш повітряний простір, захоплює небо і суне через Іванову гору, хату І. П. Котляревського в напрямку м'ясокомбінату і зерносховища. Всі звалища окупували, а вони для наших етнічних граків, які мають конституційне право живитися там, а не якісь москальські прибульці.

Треба дати відсіч. Від кого з найстарших у державі має бути вказівка виготовити десятки тисяч палиць, пращ, знамена із здоровенним дулями (мовляв, це вам замість нашого тепла) і згуртувати ланцюг повз північно-східних кордонів. Мобілізувати на цю патріотичну акцію канцеляристів і писарчуків, яким народ платить зарплати, від Секретаріату Президента до найнижчих державних службовців, зібрати їх на черговий майдан, вручити ці знаряддя і благословити на бій з граками-москалями, скориставшись досвідом китайських хунвейбінів, які у свій час успішно нищили горобців.

І оця вся братія як зареве, палицями замахає, то ті граки-москалі і не летітимуть до нас. Екологія ж їх не бере. Це вона допомогла народу покінчити з носіями тоталітарного кольору — червоногрудими снігурами. Зараз не мозолять вони очі патріотично налаштованим людям. Ще хіба що дятли дратують червоним пір'ям під хвостом. Національним кольорам теж не поталанило: блакитні сойки ще по деревах стрибають, а жовтої іволги вже не зустрінеш. Та це не біда: заради великої ідеї варто жертвувати.

Отож, як виступить управлінська рать проти саврасовських граків, що прилетіли, то вони до нас і дорогу забудуть. Піднімайтеся і здолаємо! Геть граків-москалів!

Полтава


Загрузка...
Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Маркетгид
Загрузка...
Авторские колонки

Блоги

Ошибка