Якісний ортопедичний матрац дозволить зберегти здоров’я вашої спини

25 Июня 2019 0

Сучасна людина відчуває постійне навантаження на хребет, що пов’язано, в першу чергу, з сидячою роботою і малою рухомістю протягом дня. Можуть бути та проблеми здоров’я, що потребують корекції. При цьому не завжди вдається позбавитись від неприємних відчуттів під час нічного відпочинку. Значний вплив на якість сну має те, на чому саме спить людина. Передусім річ іде про матрац – основу гарного відпочинку.

Найчастіше при покупці такого товару споживач надає перевагу ортопедичним моделям. Вони представлені двома основними різновидами – пружинними і безпружинними.

Пружинні матраци: перші спроби

Історія експлуатації пружинних блоків налічує понад 100 років. Першими з’явились вироби типу «Боннель» з взаємозалежними пружинами. Такі матраци є найдешевшими, але ортопедичних властивостей вони практично не мають. Більш популярними серед поціновувачів якісної продукції є моделі з незалежним пружинним блоком. В таких матрацах кожна пружина знаходиться в окремому чохлі. Завдяки цьому вони не стикаються одна з одною, і незалежно підтримують окремі зони тіла людини, розподіляючи навантаження на хребет.

Матраци ортопедичні з таким пружинним блоком коштують дорожче, але і відпочинок на них більш якісний. До того ж строк користування такими виробами досягає 10 і більше років.

Безпружинні матраци: сучасні вироби

Товари для сну такого типу з’явились також досить давно. Однак, якщо раніше в якості наповнювача використовувались переважно вата чи пух, то сьогодні виробники пропонують моделі з сучасними матеріалами. Найчастіше це натуральний або штучний латекс, пінополіуретан, кокосова койра і т. і. Також на ринку представлені матраци з таким наповнювачем, як меморі-піна. Її особливістю є властивість «пам’ятати» контури тіла і повторювати їх. Завдяки цьому хребет людини отримує найкращу підтримку, і досягається чудовий ортопедичний ефект. Окрім цього в безпружинних моделях можуть використовуватись такі матеріли, як шерсть, морські водорості, синтетичний пух, повсть та ін.

Характеристики і якість матрацу прямо залежать від наповнювача. Наприклад, кокосова койра надає йому більшої жорсткості. Такий матрац підходить підліткам, людям з великою вагою, а також тим, які мають проблеми з хребтом. Більш м’які моделі з пінополіуретаном, латексом, шерстю найкраще обрати літнім покупцям. Матраци середньої жорсткості, в яких комбінуються різні матеріали, чудово підійдуть людям різного віку. Якщо є сумніви в виборі продукції певної характеристики, то краще спочатку порадитись з лікарем, аби не нанести шкоди своєму здоров’ю.


Читайте последние новости о событиях в мире и Украине на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram


Загрузка...
Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка