Обліковуємо робочий час

18 Июня 2019 0

Застосування біометричних терміналів обліку робочого часу - це достовірне і ефективне рішення для управління робочим часом співробітників.

Як показує практика, при використанні біометричних СОРЧ:

  • досягається економія фонду оплати праці на 5-15%;
  • підвищується трудова дисципліна;
  • збільшується ефективність управління персоналом.

Об'єктивно використання біометричних характеристик людини, таких як відбиток пальця, геометрія обличчя, дозволяє максимально достовірно вирахувати сумарний облік робочого часу. Палець є унікальним ідентифікатором, який не можна підробити, втратити, забути, передати іншому. Ви будете платити вашим співробітникам тільки за реально виконану роботу відповідно до табеля робочого часу.

Висока автоматизація

Більше не потрібно вести рукописні журнали контролю робочого часу. Все що необхідно - це прикласти відбиток пальця до сканера біометричного терміналу. В кінці звітного періоду бухгалтер одним кліком мишки зможе сформувати табель робочого часу. А інтеграція з 1С дозволить вести облік звичною програмою.

Легкість впровадження

В комплекті поставки вже є все для розгортання облікової системи на підприємстві. Впровадити біометричну систему зможе навіть непідготовлений співробітник за короткий час (для невеликих офісів за півгодини).

Як працює система?

У точці реєстрації співробітників встановлюється біометричний термінал контролю робочого часу. Персонал вранці, прийшовши на роботу, прикладає палець для фіксації часу приходу, ввечері, йдучи з роботи, прикладає палець для фіксації часу виходу.

Події відвідуваності накопичуються в автономній пам'яті пристрою. На комп'ютер встановлюється програмне забезпечення для формування звітів робочого часу. Попередньо налаштовуються графіки роботи співробітників в програмі. Після цього події відвідуваності викачуються з терміналу на комп'ютер через Ethernet або Usb і формуються табелі робочого часу, в яких відображається загальний робочий час, запізнення, ранні виходи, переробки, перерви, прогули і ін. Звіти можливо вивантажити в текстові файли (txt, xls, dbf, xml та ін.) або інтегрувати зі сторонніми бухгалтерськими програмами, наприклад 1С.

Потужна система звітів

Програма обліку робочого часу дозволяє формувати різноманітні типи звітів одним натисканням кнопки. Звіти формуються за обраним діапазоном часу співробітнику, відділу. У звітах відображається загальний робочий час, запізнення, ранні відходи, перерви, переробки, прогули, виходи по бізнес справах і ін.


На правах рекламы

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

загрузка...
Loading...

Загрузка...

Украина перешла на летнее время

В воскресенье, 31 марта, в 3 часа ночи в Украине был осуществлен переход на летнее время...

Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка