Розвиток та іграшки: які вироби і як допоможуть вашій дитині?

12 Июля 2019 0

Розвивати дитину за допомогою іграшок – ефективне рішення для сучасного батьків. Виробники випускають величезну кількість виробів: по інтересам, віковим групам, навичкам, які потрібно тренувати. Це різні головоломки, конструктори, імітації музичних інструментів, набори для малювання створення скульптур, розвитку дрібної моторики – обмежень немає практично ні в чому. Вибираючи іграшку, необхідно дотримуватись кількох правил:

  • Враховувати вік, рекомендований виробником.
  • Робити ставку на максимально високу якість. Особливо це важливо для складних механізмів на зразок радіокерованих іграшок. Хороші рішення з цієї категорії можна придбати тут: https://spok.ua/radio-controlled-toys/c077/ - в магазині «Спок», де суворо ставляться до безпеки, екологічності та якості дитячих товарів
  • Купувати вироби з урахуванням інтересів дитини – але те, що є для нього не дуже простим, щоб був запас для розвитку.

Серед усіх іграшок, які зараз пропонуються дітям і батькам, виділяють радіокеровані. І це неспроста: світ розвивається, техніка стає частиною нашого життя, тому долучати до неї дітей варто з раннього дитинства. Але на цьому переваги подібних моделей не закінчуються.

У чому плюс радіокерованих іграшок?

Іграшки на радіокеруванні вчать дітей відразу декільком важливим речам:

  • Орієнтація в просторі. Щоб керувати машинкою або іншою технікою на відстані, доводиться правильно розраховувати вільне місце між предметами і інші показники.
  • Уважність і концентрація. Трохи відволікся – і машинка вже в'їхала в стіну, зупинилася. Тому дитина постійно тримає увагу на іграшці, не відволікається на сторонні речі.
  • Багатозадачність. Щоб машинка постійно їздила, дитина аналізує простір, робить розрахунки в голові, стежить за її рухом і одночасно працює з пультом – причому часто пульти припускають, що кожна рука відповідає за свої завдання. Фактично це міні-варіант дорослого водіння, коли частина дій з часом доводить до автоматизму.
  • Відповідальність. Іграшка на радіокеруванні коштує дорожче звичайної, яка не вміє рухатися самостійно. Якщо батьки правильно пояснюють дитині, як поводитися з подібними речами, то на них він ще й вчиться бути відповідальною, цінувати дорогі вироби, а також працю дорослих, які на них заробили.

Іграшка на радіокеруванні для дівчинки

Нерідко батьки роблять помилку, пропонуючи дівчаткам виключно ляльки, тематичні конструктори та інші «дівочі» вироби. Це неправильно, адже багато малюків люблять і вміють грати з технікою, особливо якщо вона на радіокеруванні. І тут немає ніяких протиріч: можливо, з такої дівчинки виросте інженер або інший професіонал, чиє життя буде пов'язане з механізмами. Але навіть якщо з часом не захочеться зв'язувати життя з технікою, корисні навички від гри з керованою по радіо машинкою залишаться.

Кожна іграшка – це не просто спосіб зайняти дитину, це ще й потужний інструмент для розвитку. Над створенням багатьох виробів працюють цілі групи вчених і батькам – залишається тільки використовувати всю ту користь, яку іграшки приносять при правильному підході.


На правах рекламы

Читайте новости и все о событиях в Украине и мире на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

загрузка...

Загрузка...
Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка