Три кубометри дров за голос

04 Февраля 2005 0

Три кубометри дров за голос

Микола ЛІСОВИЙ, с. Серби Ємільчинського р-ну Житомирської обл.

Вашу газету «2000» я виписую з 2001 року. У цьому році знову виписав на рік. Я — один у селі, хто читає вашу газету, і відверто хочу сказати, що з політикою газети, яку ви очолюєте, не згодний на 70%. Ви упереджено підбираєте такі матеріали, які вам подобаються. Спеціалізуєтесь на хвалебних реляціях режиму Кучми — Януковича, хоч добре знаєте, скільки неприємностей людям він приніс. А скільки грязі та горя на сім'ю Ющенка вилив на сторінках вашої газети лише один співробітник Сергій Лозунько! А у вас таких сотні. Ви добре знаєте, яке горе трапилося з Віктором Ющенком (отруєння). На сторінках вашої газети десятки сторінок було присвячено цій події. Ваша газета не старалася підтримати людину, у якої таке страшне горе, а добити її. Вам особисто і вашим спеціалістам по Ющенку цього Бог не простить.

Шановний пане редакторе!

Бажаю вам і працівникам вашим успіхів у роботі, доброго здоров'я у новому році! Мені здається, що ви змінитесь у новому році, і я з задоволенням буду читати газету і рекомендуватиму іншим виписувати її.

А далі хотілося б декілька зауважень зробити Ользі Загульській, яка виступала з великою статтею в №1. Зі статті випливає, що головною причиною поразки Януковича є прийнятий ВР закон. Ці її доводи — неправда. Адже за Ющенка теж дехто не зміг проголосувати з тієї ж причини, що описує пані Ольга.

Шановна Ольго! Причина не в тому, що ви описуєте. Я зараз доведу вам з нашої виборчої дільниці №138 Новоград-Волинського територіального виборчого округу №68. На вибори 21 листопада було кинуто все: великі гроші, адмінресурс, підкупи виборців і т. д. У нашому селі 620 виборців. До 21 листопада було зроблено все, щоб люди проголосували за Януковича. Зі штабу Януковича виділено для села 12000 грн., щоб підкупити актив. Головні фігури села були куплені — це директор школи та голова сільської ради. Цими ж людьми була створена виборча комісія, де ставлеників Януковича було в три рази більше. Головну роль у всьому відіграла директор школи. Свого чоловіка поставила головою виборчої комісії, секретар теж за Януковича (куплена). Хто тільки не проводив агітацію за провладного кандидата! Були представники з області, району і ходили по хатах — агітували.

Декому видали наряд на 3 кубометри дров безплатно, щоб віддав голос, декому обіцяли путівку в санаторій. В день виборів був навіть підключений до цієї роботи голова колгоспу, який сів за кермо автомобіля і возив членів комісії до престарілих. Він у селі вже 49 років головує. Отже, разом з комісією заходить до хати і пропонує одному дрова, і, може, якийсь ремонт, і людина під психологічним впливом голосує так, як треба (за Януковича). Хоч за час роботи головою він ні разу до того не відвідував стареньку жінку чи чоловіка і не поцікавився їхнім здоров'ям, яку допомогу надати.

У села Засимівку та Вільшанку, які голосують на нашій виборчій дільниці, поїхали з ящиком три члени комісії, і всі від Януковича. Вони заходили в хату і не стидаючись прямо казали: «Може, проголосуєте за Януковича». Отакі були «вибори». З цих сіл вони привезли 80 голосів за Януковича. Отак голосували на дому.

Крім того, районна адміністрація у кожне село на вибори направила свого представника. У нас був голова районної земельної комісії. Мені представився як кореспондент районної газети. І вибори дали такий результат: за Ющенка — 285, за Януковича — 185. За Ющенка 7 бюлетенів виявилося недійсними, бо член комісії не підписав. Видно, навмисне.

Усе змінилося вже після «помаранчевої революції». У нову виборчу комісію увійшли 6 членів від Ющенка і 6 від Януковича. Голова комісії був від Ющенка, а секретар — від Януковича. Вже ніхто не тиснув, не ходили по хатах, не підкупляли виборців (видно, грошові й матеріальні ресурси вичерпалися), і результати виборів 26 грудня на нашій виборчій дільниці такі: за Ющенка проголосувало 393 і 7 бюлетенів недійсних (знову не підписані членом комісії), а за Януковича — 53. Ось, Ольго Загульська, основна причина поразки Януковича. Цей раз люди вільно визначалися і вибирали так, як велів розум.

І ще з вами не згодний в одному: ніякого тиску і погроз прихильникам Януковича у нашому селі не було. Ми навіть після виборів, коли бюлетені були відправлені, разом повечеряли.

На закінчення хочу побажати творчих успіхів у роботі й особистому житті всім працівникам вашої газети.

P.S. Надіюся, що у новому році менше брехні буде у вашій газеті. Якщо змін не відбудеться, то я сам відмовлюся від вашої газети і буду агітувати людей, щоб не підписувалися на неї. Адже практика пропагандиста в мене є: двадцять років працював пропагандистом партійної школи.

НАСТОЛЬНЫЕ ИГРЫ ПОДАРЯТ НЕЗАБЫВАЕМЫЕ ЭМОЦИИ И НАВЫКИ...

До того, как появился Интернет и молодежь переключилась на виртуальное общение,...

У КОГО ПОКУПАТЬ ЖИЛЬЕ: О НАДЕЖНЫХ СТРОИТЕЛЬНЫХ...

Сегодняшний рынок недвижимости Киева вряд ли можно назвать образцом стабильности: в...

Выбираем кроссовки на каждый день: Puma, Adidas или Nike

Выбор повседневной обуви – ответственное, важное дело. Для ежедневной носки важны...

Индукционная варочная поверхность поможет...

При выборе варочной поверхности для домашнего использования покупатели все чаще...

Скоро лето: обновляем косметичку и меняем парфюм

Если зимой кожу сушит холодный воздух, то летом за дело берется солнце. Летний уход...

Кондиционеры: особенности предложений Panasonic

Комфортная температура воздуха в помещениях летом и зимой достигается сегодня...

При активной эксплуатации рано или поздно любой...

При активной эксплуатации рано или поздно любой автомобиль потребует замены...

ОНЛАЙН-ТЕЛЕВИДЕНИЕ ОТКРОЕТ НОВЫЕ ВОЗМОЖНОСТИ ДЛЯ...

Несмотря на широкое распространение интернета, многие семьи предпочитают проводить...

Качественный диван подарит комфорт, уют и надежность

Диван – универсальный предмет мебели, без которого не обходится ни один дом....

Детский невролог: планируем первый визит к...

Рождение ребенка – это не только не поддающаяся описанию радость, но и колоссальная...

Современное решение проблемы частого и...

Деликатная проблема, которая доставляет неудобства ежедневно, из года в год, теперь...

Реєстрація доменного імені дозволить створити...

Більшість сучасних підприємств та компаній рано чи пізно створюють власну сторінку чи...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка