Вибираємо квартиру в Івано-Франківську

12 Мая 2019 0

Купівля однокімнатної квартири - непоганий спосіб вирішення житлового питання, якщо бюджет сильно обмежений. Таке житло коштує, як правило, дешевше від квартир більшої площі. Однак до однокімнатних квартир покупці, зазвичай, висувають більше вимог, адже маленький простір має використовуватися з максимальною ефективністю. Якщо однокімнатна квартира купується для подальшої здачі в оренду, вимог в цьому випадку нітрохи не менше.

На сайті Hydropark представлено досить багато оголошень про продаж однокімнатних квартир в Івано-Франківську. Перегляньте кілька сторінок і скажіть, чи всі запропоновані квартири вам до душі. Відповідь, швидше за все, не буде ствердною. Вся справа в тому, що у кожного з нас є свої уявлення про ідеальну квартиру. Проте фахівці стверджують, що є кілька загальних вимог, з якими згодні всі покупці.

На що ж рекомендують звертати увагу експерти?

Купівля квартири для себе

Якщо в квартирі планує жити сам покупець, на перший план виходить, як правило, житлова площа. Якщо квартира може похвалитися лише однією кімнатою, логічно, чим більше ця кімната, тим краще. Особливо актуальна житлова площа, якщо в квартирі буде жити кілька осіб. У цьому випадку варто звертати увагу не тільки на квадратні метри, але і на можливість зонувати простір за допомогою стаціонарної або пересувної перегородки. Якщо кімната прямокутна, зробити це простіше. У квадратних приміщеннях можуть виникати деякі проблеми.

Ще один важливий момент в однокімнатній квартирі - санвузол. Деякі забудовники поєднують в одному приміщенні ванну і туалет, економлячи тим самим деяку площу. За рахунок зекономлених квадратних метрів покупців отримують велику кухню або кімнату трохи більшої площі. Якщо суміщений санвузол абсолютно неприйнятний, потрібно бути готовим до маленької кухні.

Купівля квартири для бізнесу

Якщо покупець планує здавати однокімнатну квартиру подобово або на тривалий термін, більше значення має розташування будинку. Квартирантів, як правило, цікавить не тільки сама квартира, але і рівень розвитку місцевої інфраструктури, близькість до зупинок громадського транспорту. Район міста також відіграє чималу роль, особливо якщо мова йде про велике місто. Сама ж знімна однокімнатна квартира повинна бути чистою і затишною, мати всі необхідні меблі, мінімальний набір побутової техніки та посуду, вільний доступ до інтернету і привітного власника.


На правах рекламы

Читайте последние новости и все о ситуации в Украине и мире на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram


Загрузка...
Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Лентаинформ
Загрузка...
Ошибка