Голос винницкой улицы

№18-19(818) 12 -- 18 мая 2017 г. 09 Мая 2017 3

Блиц-опрос: что думают горожане о политике внутренней и внешней

Корреспондент «2000» прогулялся по Виннице и пообщался с обычными прохожими, стараясь при выборе респондентов выдерживать возрастной, гендерный и социальный баланс. Не надеясь на случайную встречу с докторами политологии, ограничился тремя короткими вопросами:

1. Как вы оцениваете реформы украинской власти?

2. Ваша позиция относительно АТО?

3. Ваше отношение к России?

И вот, что ответили люди нашей газете.

1.

Ніна Анатоліївна, пенсіонерка

— Хотілося б, щоб наша влада переглянула пенсійну реформу, адже прожити просто неможливо. Моя пенсія — катастрофа. Звичайно, я за реформи, щоб наші люди жили, як у Європі. Мені наше правління подобається, і я владу повністю підтримую.

Ярослав, агроном

— Реформи — це казочка. На нашій території ще з часів царизму реформи не проводилися. Наприклад, НЕП — це були справжні реформи, які запроваджувалися задля певної цілі. Теперішні реформи — ширма для розкрадання коштів і нищення держави. Приходять до влади такі опозиціонери, а потім щоки на плечі покладуть і довалюють все з чесним виглядом і з ситою радісною посмішкою. Такі реформи почав проводити Леонід Кучма, а вони продовжують. Жодна реформа не запроваджена для людей, все — для чиновників, щоб вони могли відмити гроші.

Роман, водій

— Чесно кажучи, я за політикою не слідкую. Розумію лише те, що приймають реформи тільки олігархи. Таким чином вони застраховують людей, які мають рахунки на мільйони гривень.

Станіслава Францівна, пенсіонерка

— Наші молоді керівники прекрасно працюють. І вони зроблять все потрібне для наших громадян, щоб не було образ ні у людей до влади, ні у влади до людей. Нехай їм бог помагає, дай їм здоров'я, щоб вони працювали, і з реформами все буде добре.

2.

Анатолій, масажист

— До АТО ставлюся негативно, адже розумію, що хлопці гинуть ні за що, і це тільки викачування грошей з інших держав та набивання кишень наших чиновників. Війна вигідна як Росії, так і Україні.

Володимир, студент

— На сході триває війна, а не антитерористична операція. І як до будь-якої війни, я до цього явища ставлюся негативно. Краще без неї.

Юлія Андріївна, пенсіонерка

— Я дуже хвилююся за наших хлопців. Шкода, що вони гинуть ні за що. І чому Україна з Росією не можуть знайти спільну мову, аби люди не гинули і не ділили Україну на шматки!

3.

Яна, продавець

— Моє ставлення до Росії, а саме до народу, як і раніше, — позитивне. Я вважаю, все, що сталося між Україною та Росією, — це просто сценарій, поставлений владами наших народів. І дуже шкода, адже втрачаються життя, йде багато зусиль і коштів. Я впевнена, поки ми не закінчимо цей сценарій — це все ще довго триватиме. На мою думку, українці поділилися: половина — як патріоти, інші — просто перемовчують, бо їм все одно. А Росія просто грає у свою гру.

Іван, студент

— Росія — небезпечна виразка на тілі Європи, яку ніхто не наважується видалити, бо президент РФ Володимир Путін має доступ до ядерної зброї. Та у будь-який момент може натиснути «червону» кнопку і розпочати Третю світову війну — ядерну. Якщо брати до уваги окремо народ, то в цілому моє ставлення — позитивне, адже люди не винні в тому, що влада реалізовує свої амбіції шляхом роз'єднання народів.

Олена, викладач вищого навчального закладу

— Якщо мова йде про людей, то ми всі одне одного розуміємо, бо потреби у простих громадян десь схожі. Але якщо взяти політиків, то тут уже у кожного існує своя думка — позитивна або негативна.

 

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...

Новые монстры и угрозы

Если найдется политик, который сумеет создать новый англосаксонский союз, мы можем...

Исаак Трахтенберг: «Чтобы реформировать...

Академик Николай Амосов прозорливо заметил: «Если мы не решим в ходе реформирования...

Версии: даешь матриархат!

Не пора ли на фоне полного краха «мужского» всевластья, доведшего цивилизацию до...

Герои нашего времени?

Дорогая редакция «2000», пишу, отдавая себе отчет, что вы мое письмо не...

В столице состоится Х Международная пасхальная...

Ассамблея-2018 пройдет с 9 по 28 апреля, и включает 44 позиции

Была бы жаба, привыкнет и папа

Предлагаем вам посмеяться или подивиться детской непосредственности

Бальзам на душу

Капризы погоды, когда плюс с минусом чередуется по нескольку раз на дню, а...

Ядовитый поцелуй

Без этого предмета дамскую косметичку нельзя посчитать заполненной, потому что каждая...

Ломать успеется

Узнать об измене любимого человека или только подозревать его в этом — страшный...

Скажи мне, кем ты работаешь, — и я скажу, грозит ли тебе...

Перечень причин разрыва отношений необычайно широк — это и измена, и отсутствие...

Отложите память в сторону

Как во Львове реагируют на скандальный польский закон? Почему в Днепре ленинградских...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка