Голос винницкой улицы

№18-19(818) 12 -- 18 мая 2017 г. 09 Мая 2017 3

Блиц-опрос: что думают горожане о политике внутренней и внешней

Корреспондент «2000» прогулялся по Виннице и пообщался с обычными прохожими, стараясь при выборе респондентов выдерживать возрастной, гендерный и социальный баланс. Не надеясь на случайную встречу с докторами политологии, ограничился тремя короткими вопросами:

1. Как вы оцениваете реформы украинской власти?

2. Ваша позиция относительно АТО?

3. Ваше отношение к России?

И вот, что ответили люди нашей газете.

1.

Ніна Анатоліївна, пенсіонерка

— Хотілося б, щоб наша влада переглянула пенсійну реформу, адже прожити просто неможливо. Моя пенсія — катастрофа. Звичайно, я за реформи, щоб наші люди жили, як у Європі. Мені наше правління подобається, і я владу повністю підтримую.

Ярослав, агроном

— Реформи — це казочка. На нашій території ще з часів царизму реформи не проводилися. Наприклад, НЕП — це були справжні реформи, які запроваджувалися задля певної цілі. Теперішні реформи — ширма для розкрадання коштів і нищення держави. Приходять до влади такі опозиціонери, а потім щоки на плечі покладуть і довалюють все з чесним виглядом і з ситою радісною посмішкою. Такі реформи почав проводити Леонід Кучма, а вони продовжують. Жодна реформа не запроваджена для людей, все — для чиновників, щоб вони могли відмити гроші.

Роман, водій

— Чесно кажучи, я за політикою не слідкую. Розумію лише те, що приймають реформи тільки олігархи. Таким чином вони застраховують людей, які мають рахунки на мільйони гривень.

Станіслава Францівна, пенсіонерка

— Наші молоді керівники прекрасно працюють. І вони зроблять все потрібне для наших громадян, щоб не було образ ні у людей до влади, ні у влади до людей. Нехай їм бог помагає, дай їм здоров'я, щоб вони працювали, і з реформами все буде добре.

2.

Анатолій, масажист

— До АТО ставлюся негативно, адже розумію, що хлопці гинуть ні за що, і це тільки викачування грошей з інших держав та набивання кишень наших чиновників. Війна вигідна як Росії, так і Україні.

Володимир, студент

— На сході триває війна, а не антитерористична операція. І як до будь-якої війни, я до цього явища ставлюся негативно. Краще без неї.

Юлія Андріївна, пенсіонерка

— Я дуже хвилююся за наших хлопців. Шкода, що вони гинуть ні за що. І чому Україна з Росією не можуть знайти спільну мову, аби люди не гинули і не ділили Україну на шматки!

3.

Яна, продавець

— Моє ставлення до Росії, а саме до народу, як і раніше, — позитивне. Я вважаю, все, що сталося між Україною та Росією, — це просто сценарій, поставлений владами наших народів. І дуже шкода, адже втрачаються життя, йде багато зусиль і коштів. Я впевнена, поки ми не закінчимо цей сценарій — це все ще довго триватиме. На мою думку, українці поділилися: половина — як патріоти, інші — просто перемовчують, бо їм все одно. А Росія просто грає у свою гру.

Іван, студент

— Росія — небезпечна виразка на тілі Європи, яку ніхто не наважується видалити, бо президент РФ Володимир Путін має доступ до ядерної зброї. Та у будь-який момент може натиснути «червону» кнопку і розпочати Третю світову війну — ядерну. Якщо брати до уваги окремо народ, то в цілому моє ставлення — позитивне, адже люди не винні в тому, що влада реалізовує свої амбіції шляхом роз'єднання народів.

Олена, викладач вищого навчального закладу

— Якщо мова йде про людей, то ми всі одне одного розуміємо, бо потреби у простих громадян десь схожі. Але якщо взяти політиків, то тут уже у кожного існує своя думка — позитивна або негативна.

 

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...


Загрузка...
Загрузка...

Дефицит госбюджета должен быть нулевым

За последние 15 лет дефицит госбюджета в Украине колебался от 0,4% ВВП, т. е. был профицит,...

Авгуры

Производство лжи в Украине — весьма прибыльный бизнес

Доноры и потребители

Статья академика Петра Толочко «Федерализация Украины: угроза распада или путь...

Прокураторы

Это актуально и для нынешней Украины, где правят бал «поливариантные»...

Нельзя, но нужно

Нельзя детьми «украшать» такие страшные материалы, пусть это и отчет ООН о...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Маркетгид
Загрузка...
Авторские колонки

Блоги

Ошибка