Українські музиканти просять закрити ефір для російської продукції

№5(758) 5 — 11 февраля 2016 г. 03 Февраля 2016 2 0

Українські музиканти звернулись до президента України Петра Порошенка з вимогою закрити український ефір для відео- та аудіотоварів з РФ.

«Сьогодні вся російська медіа продукція несе елемент пропаганди: або звеличення російських військ, або ідеї російського світу. Стратегія заборони окремих акторів чи фільмів виявилася недостатньо ефективною. Ми вважаємо, що треба заборонити будь-інтелектуальний продукт з Росії», — заявив учасник групи Kozak System Iван Леньо на прес-конференції 28 січня у Києві, пишет ZAXID.NET.

Музикант вважає, що продаж російської медіапродукції не лише несе прибути російському виробнику, а й пригнічує українське медіа виробництво, повідомив Iнтерфакс-Україна.

«Ми вимагаємо від президента в інтересах національної безпеки заборонити будь-який імпорт відео- та аудіопродукції з РФ, а також заборонити трансляцію такої продукції в українському теле- і радіоефірі», — підкреслив він.

Iван Леньо повідомив, що група українських медіаперсон намір також зареєструвати відповідну петицію на сайті президента України.

В свою чергу музикант та художник Антін Мухарський закликав власників медіагруп і керівників телеканалів до масштабного діалогу.

Звернення до президента підписали, зокрема, лідер групи «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, учасник гурту «Кому Вниз» Андрій Середа, учасник гурту «Мандри» Сергій Фоменко, учасниця гурту «Українські Барви» Оксана Стебельська, письменники брати Капранови, казкар Сашко Лірник.

Нагадаємо, кабінет міністрів України заборонив показ фільмів та серіалів, до створення яких причетні особи, що знаходяться у «чорних списках» міністерства культури.

Артистів підтримали активісти громадського руху «Відсіч», які провели акцію на їх підтримку.

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...

загрузка...
Loading...

Загрузка...
Загрузка...

Иногда лучше ничего не делать

Когда власть сталкивается с уличными протестами, угрожающими ее существованию,...

На украино-армянской границе все спокойно

Это событие еще не состоялось, но уже вызвало бурную реакцию у тех, кто вершит судьбы...

Так вы синие или жупанники?

Постановили сделать так: Пушкин читает Сталина. Стали обсуждать и сошлись во мнении,...

Комментарии 2
Войдите, чтобы оставить комментарий
Михаил
26 Февраля 2016, Михаил

Понимаю все эти Барви, Мандри и Вопли... Их недомузыка (это, в частности, про вопли водоплясова) не очень хорошо монетизируется, а тут такой хороший шанс потеснить на внутреннем рынке российских конкурентов. И все, что нужно для этого сделать, так это в патриотическом угаре кричать про зраду и влияние Кремля.

- 1 +
Владимир Долгопятов
11 Февраля 2016, Владимир Долгопятов

Дурь свинячая от бездарей.

- 1 +
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка