Заступник міністра виступає за розширення «чорного списку»

03 Февраля 2016 0

Прес-реліз

Активісти вимагають від Мінкульту розширити «чорний список» артистів-рашистів

27 січня, активісти Громадянського руху Відсіч провели акцію протесту біля Міністерства культури України. Причиною акції стала заява заступника міністра культури Ростислава Карандєєва в ефірі телеканалу ICTV? щодо можливого скорочення списку заборонених в Україні артистів-рашистів і навіть можливої зміни законодавства задля цього (bit.ly/1OVjw7N).

Активісти прийшли до Мінкульту в образі піонерів, щоб продемонструвати, яке майбутнє чекає українську молодь, якщо український інфопростір не буде повністю очищено від артистів-рашистів, які відзначилися антиукраїнськими заявами та діями. Піонери тримали плакати «Спасибо Минкульту за наше советское будущее», «Больше артистов-рашистов!», а також принесли заступнику міністра Карандєєву медаль «За поддержку оккупационной культуры на Украине».

Звернення громадянського руху «Відсіч» до міністра культури Вячеслава Кириленка з приводу неприпустимості й неприйнятності показу артистів-рашистів

Щоб пояснити владі неприйнятність її непевної та некатегоричної позиції щодо артистів-рашистів, активісти передали до Мінкульту звернення. У зверненні наголошено, що українці мають право не бачити на екрані артистів, які підтримали війну та окупацію й на яких фактично лежить частина відповідальності за вбивство тисяч українців. Також там пояснюється, що закон у будь-якому разі треба виконувати, а список заборонених рашистів — тільки розширювати. Найменша слабкість, найменші поступки, найменші винятки для артистів-рашистів призведуть до нівеляції закону про захист інфопростору. Влада має виконувати закон і чітко це декларувати.

Заступник міністра Карандєєв запросив пікетувальників на зустріч і запевнив, що канал ICTV перекрутив його коментар. Насправді ж він виступає за розширення «чорного списку» рашистів. Пан Карандєєв пообіцяв ближчим часом оприлюднити пояснення з цього приводу.

Також активісти довели до відома заступника міністра Карандєєва та присутнього на зустрічі заступника голови Держкіно Андрія Ящишина, що нині у сфері культури є ціла низка проблем, розв'язання яких гальмується чиновниками. Зокрема:

— телеканали нахабно порушують закон про захист інфопростору, але ні один з них досі не оштрафовано;

— скарги про порушення на ТБ не розглядають належним чином;

— до «чорного списку» досі не потрапили сотні й сотні рашистів, зокрема Панін, Михалков, Алфьорова, Баширов, Харламов, Галустян, Шепелєв, Ярмольник, Піддубний (Джанго), Меньшов, Задорнов тощо;

— частка української мови в українському інфопросторі катастрофічно зменшується, тому конче потрібно запровадити квоти для української мови на ТБ та радіо.

Активісти обіцяють докласти всіх зусиль, щоб влада нарешті розв'язала ці проблеми.

Контактний номер: 091-904-09-57 (Сергій)

загрузка...
Loading...

Загрузка...
Загрузка...

Иногда лучше ничего не делать

Когда власть сталкивается с уличными протестами, угрожающими ее существованию,...

На украино-армянской границе все спокойно

Это событие еще не состоялось, но уже вызвало бурную реакцию у тех, кто вершит судьбы...

Так вы синие или жупанники?

Постановили сделать так: Пушкин читает Сталина. Стали обсуждать и сошлись во мнении,...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка