Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем'єрою трисерійної казки про гуцулів

18 Мая 2021

Story Of The Mountains / Історія Гір – це три анімаційні епізоди про гуцулів та Гуцульщину. Створений аніматорами із Коломиї, із Hutsul Art Production, міні-мульт-серіал – унікальний культурний продукт, який зміксував різні жанри: музику, анімацію, драматургію, театральне мистецтво.

 «У прадавні часи, коли ще не було ні неба, ні землі… Бог створив Вогняне Колесо і гуцулів. Сказав їм: крутіть Сонце безконечним арканом і передавайте той дар з покоління у покоління: від батька - до сина», - так розпочинається «Історія Гір». І червоною ниткою через усю розповідь проходить тема сили зв’язку поколінь, збереження традицій і любові до рідного краю.

Протягом квітня-травня проект Hutsul Planet презентував під власну музику у мережі три анімаційні серії – «Аркан», «Ой зацвіли фіалочки» та «Дзеркало життя». Менше, ніж за місяць, ці епізоди сумарно зібрали мільйон переглядів. Відтак прем’єра «Історія Гір» - це об’єднана однією казкою унікальна легенда Карпат – про гуцула Василечка із «Аркана», гуцулку Насточку із «Ой зацвіли фіалочки» та їхнє весілля із «Дзеркала життя».

Режисер-аніматор «Історії Гір» - Олег Турянський, художник-постановник - Ярослав Вандерер. Текстову частину проекту створила письменниця та журналіст зі Львова Марічка Крижанівська, а голосом казки став відомий коломийський актор Богдан Базилевич. Саундпродюсер – Ярослав Івасюк. Дизайн бренду Hutsul Planet – Ярослав Шкрібляк.

Hutsul Planet - номер один гуцульський проект у світі, мета якого берегти і транслювати гуцульську культуру на Україну та світ. В музиці Hutsul Planet наче оживають образи із легендарного фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Утім, Hutsul Planet – це не тільки про музику. Це масштабний культурологічний проект, діяльність якого поширюється на підтримку різних проявів гуцульської ідентичності.

Засновник та автор ідеї Hutsul Planet – Михайло Балух. На початку квітня проект випустив свій перший альбом The Music Of The Mountains / «Музика Гір». А на 4 червня заплановано реліз другої збірки – «Весняні Думи». На даному етапі проект співпрацює з відомим українським продюсером Юрієм Нікітіним.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Загрузка...
Загрузка...

Прем'єра «Дзеркало життя»: завершальна серія...

Mirrors of Life / Дзеркало життя – третя, заключна, серія оригінальних анімаційних історій...

Аніматори з Коломиї представили новий мультик про...

«Ой зацвіли фіалочки»: в мережі – зворушлива прем’єра другої серії...

Більше, ніж всі гроші: Потап зворушив історією, яка...

У кожної людини в житті бувають моменти, коли змінюється ставлення до всього навколо,...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка